Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pomoc w aranżacji dużego pokoju


Gość Jarek Jakubczyk

Recommended Posts

Bardzo dziękuję za propozycje!

 

Elfir - pokój niestety niedokładnie narysowałem - okno po lewej stronie balkonu jest duże i jest dość blisko ściany - rogówkę już kupiliśmy i przy takim postawieniu zasłaniałaby drzwi balkonowe, więc nie przejdzie. Chociaż zaproponowany przez Ciebie układ pokoju jest bardzo ciekawy - mu poszliśmy po takiej "oczywistości".

 

absinth - zaproponowany przez Ciebie układ mi się podoba, pewnie pójdziemy w ten deseń.

 

lelik - bardzo dziękuję Ci za wizualizację, układ jest podobny do zaproponowanego przez absinth, więc pewnie zdecydujemy się na takie rozmieszczenie mebli. Meble z Ikei, zajmujące całą ścianę, wydają mi się trochę przytłaczające.

 

Ogólnie chodziło mi bardziej o potwierdzenie, czy dobór mebli jest odpowiedni - czy będą pasować do takiej kolorystyki pozostałych elementów pokoju, ale wobec braku sprzeciwu czy też nagany rozumiem, że są ok? Boję się też jakości firmy Forte, z opinii w internecie wynika, że jest z tym kiepsko...

 

Tak jak pisałem, nie chcemy ciemnych mebli (mimo, że ładne), z których kurz musielibyśmy ścierać kilka razy dziennie, więc zostaje jedynie taki miks ciemnych frontów z jasną resztą.

 

Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje, bardzo się polecam i chętnie poczytam.

 

Tymczasem idę się powylegiwać na narożniku. Przyszedł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...