Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

Dziś przypadkiem będąc w woj.pomorskim niedaleko Gdańska znalazłem taki oto piękny domek :)

Czy na forum znajdę właściciela tej inwestycji ?

[ATTACH=CONFIG]321318[/ATTACH]

 

a w jakiej miejscowości byl ten domek?

 

Pewnie tutaj własciciela nie ma, z pomorskiego jesteśmy chyba tylko ja. No i ty.

A my budujemy kiełpinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-20150618_191243.jpg1-20150618_191317.jpg1-20150618_191415.jpg1-20150618_191452.jpg1-20150618_191502.jpg

 

Witam

 

Nasza Milenka ma elewację w jasnym kolorze (tynk silikonowy termoogragnika), blachodachówka czarna, podbitka w kolorze antracytowym tak jak okna. Nam takie połączenie bardzo się podoba i może dzięki zdjęciom będziemy mogli komuś pomóc w podjęciu decyzji :)

 

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich budujących :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]321479[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]321480[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]321481[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]321482[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]321483[/ATTACH]

 

Witam

 

Nasza Milenka ma elewację w jasnym kolorze (tynk silikonowy termoogragnika), blachodachówka czarna, podbitka w kolorze antracytowym tak jak okna. Nam takie połączenie bardzo się podoba i może dzięki zdjęciom będziemy mogli komuś pomóc w podjęciu decyzji :)

 

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich budujących :)

 

no no.. domek pięknie się prezentuje, w porównaniu z tym co widzieliśmy ostatnio to jak nie ten sam dom :)

a będziecie dodawać jakieś "ozdobniki" czy tak zostanie?

pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jakiej miejscowości byl ten domek?

 

Pewnie tutaj własciciela nie ma, z pomorskiego jesteśmy chyba tylko ja. No i ty.

A my budujemy kiełpinie

 

Bardzo blisko Kiełpina bo w Kolbudach. :)

Zanim wybrałem projekt właściwy widziałem kilka takich domów, ale nigdzie na forum nie znalazłem o tych domach informacji (woj.mazowieckie). Jeden stoi przy drodze łączącej Ciechanów i Płock. Niektórzy inwestorzy nie uczestniczą na forum i chwała tym, którzy udzielają się na forum.

Ja będę budował na obrzeżach Elbląga.

Edytowane przez tomaszklakier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]321479[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]321480[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]321481[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]321482[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]321483[/ATTACH]

 

Witam

 

Nasza Milenka ma elewację w jasnym kolorze (tynk silikonowy termoogragnika), blachodachówka czarna, podbitka w kolorze antracytowym tak jak okna. Nam takie połączenie bardzo się podoba i może dzięki zdjęciom będziemy mogli komuś pomóc w podjęciu decyzji :)

 

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich budujących :)

 

Pewnie, że pomaga. Każdy post ze zdjęciami pomaga niesamowicie. Bardzo ładny tynk, szkoda, że nie możemy mieć dachu w tych kolorach.

Zazdrościmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka na górze - brak mebli pod umywalkami :)

 

[ATTACH=CONFIG]321765[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]321766[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]321767[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]321768[/ATTACH]

 

 

 

Rozkład łazienki widzę mamy taki sam łącznie z miejscem na kaloryfer :) przynajmniej wiem jak to będzie wyglądało ;) A na dole macie wszedzie panele?? łącznie z kuchnią?? czy to płytki?? Bo my wszędzie panele planujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zyh

Dzięki za pomoc. Dzis właśnie przyjechali nam podłączać prąd :D więc nie musimy na szczęście nic robić :)

 

Też macie wąską skrzynkę? Bardzo nam na tym zależało, i w ostatniej chwili okazało się, że można takie cudo u nas wstawić, ze względu na to, że nie jest planowana od nas dalsza rozbudowa (czyt. jesteśmy na końcu świata).IMG-20150622-WA0002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie wąską skrzynkę? Bardzo nam na tym zależało, i w ostatniej chwili okazało się, że można takie cudo u nas wstawić, ze względu na to, że nie jest planowana od nas dalsza rozbudowa (czyt. jesteśmy na końcu świata).[ATTACH=CONFIG]322023[/ATTACH]

 

Nie, my mamy taką "normalną", ale nam to nie przeszkadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...