Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Sandra25. Planujemy z mężem zakup projektu Rawena, tylko wcześniej bardzo chcielibysmy pooglądać podobny projekt "na żywo". Jesteśmy z Rzeszowa. Czy byłaby taka możliwość, żebyśmy przyjechali do Was obejrzeć? To mój mail: [email protected].

 

Monitom wysłałem Ci wiadomość na e-maila;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja buduję Milenę - mamy stan surowy zamknięty-jesteśmy na etapie instalacji. Będziemy ogrzewać ekogroszkiem - mam pytanie do tych co już zdecydowali się już na jakiś piec - ile kw wam doradzali - niestety co firma to inne zdanie.

Z góry dziękuje za odpowiedzi - każda opinia i podpowiedź będzie dla mnie bardzo cenna.

Pozdrawiam wszystkich budujących

Martyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących

My z mężem budujemy Milena II lustro w woj. Łódzkim. Zaglądamy na to forum od jakiegoś czasu i wreszcie zdecydowaliśmy się także wziąć w nim udział. Komuś może ułatwi to podjęcie decyzji o budowie albo o tym jakie ewentualnie zmiany wprowadzić w tym projekcie. Z naszą P. architekt dokonaliśmy kilku zmian np: podniesienie ściany kolankowej o dwie cegły dzięki czemu zyskaliśmy więcej przestrzeni, kolejną zmianą jest oddzielna garderoba, następnie wykorzystanie miejsca nad garażem i zrobienie dwóch pomieszczeń: dzięki temu mamy suszarnio-pralnie oraz biuro :) na dole natomiast zrobiliśmy otwartą kuchnię. Jesteśmy aktualnie na etapie więźby dachowej, w styczniu mamy nadzieję, że uda nam się założyć blacho dachówkę. Pozdrawiam wszystkich budujących i chcących się budować :)

fundamenty.jpg

bloczki fundamentowe.jpg

fundamenty1.jpg

fundamenty2.jpg

fundamenty3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących

My z mężem budujemy Milena II lustro w woj. Łódzkim. Zaglądamy na to forum od jakiegoś czasu i wreszcie zdecydowaliśmy się także wziąć w nim udział. Komuś może ułatwi to podjęcie decyzji o budowie albo o tym jakie ewentualnie zmiany wprowadzić w tym projekcie. Z naszą P. architekt dokonaliśmy kilku zmian np: podniesienie ściany kolankowej o dwie cegły dzięki czemu zyskaliśmy więcej przestrzeni, kolejną zmianą jest oddzielna garderoba, następnie wykorzystanie miejsca nad garażem i zrobienie dwóch pomieszczeń: dzięki temu mamy suszarnio-pralnie oraz biuro :) na dole natomiast zrobiliśmy otwartą kuchnię. Jesteśmy aktualnie na etapie więźby dachowej, w styczniu mamy nadzieję, że uda nam się założyć blacho dachówkę. Pozdrawiam wszystkich budujących i chcących się budować :)

 

witam, mam pytanko jak podzieliliscie pokój nad garażem?? mogłabym dostać zdjecie rzutu z podziałem?? ja teraz siedze i myślę jak to zrobić, tez chce tam mieć pralnio-suszarnie i pokój. wstawiacie okno dachowe w pralni??

moj mail [email protected] dziękuje za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanko jak podzieliliscie pokój nad garażem?? mogłabym dostać zdjecie rzutu z podziałem?? ja teraz siedze i myślę jak to zrobić, tez chce tam mieć pralnio-suszarnie i pokój. wstawiacie okno dachowe w pralni??

moj mail [email protected] dziękuje za odp.

 

Okna dachowe wstawiamy w dwóch miejscach tam gdzie będziemy mieć suszarnio-pralnie i biuro. Wrzucam ten zrzut ale nie wiem czy tam dobrze widać, jeszcze dodam dwa zdjęcia a następnym razem jak pojadę na budowę zrobię więcej zdjęć abyście mieli obraz tego jak to wygląda.rzut nad garazem.jpgnad garazem.jpgnad garazem2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...