Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Stan Surowy - Mrocza- Nakło nad Notecią Nasz Stoi!!

 

To super, gratuluje a robiliście jakieś zmiany do projektu? bo my chcemy na pewno zrównać wysokość okna od frontu i podnieść ściankę kolankową o jeden pustak....no i męczy mnie ta kuchnia czy nie będzie zbyt mała. Dlatego najlepiej jest zobaczyć na żywo, wtedy rozwiewają się wszelkie wątpliwości. Na pewno jeszcze się odezwę. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy Rawenę 2 w Bielsku - stan praktycznie wykończony :)

 

Witam , dziekuje za odpowiedz , niestety nie bede mogł panstawa odwiedzic ale bede wdzieczny za kilka odpowiedzi , jak rozwiazali panstwo kwestie wentylacji i z jakim kosztem sie to wiązalo oraz czy metraz salonu jest wystarczajacy ? Dziekuje za odpowiedz to moj adres meilowy [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam zdjęcia dolnej łazienki

 

[ATTACH=CONFIG]298043[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]298044[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]298045[/ATTACH]

 

Picco bardzo ładna łazieneczka :) my też chcemy właśnie na dole jedna szybę bez drzwi tylko 'otwarte wejście" jak u Was :) rozumiem że na przeciwko drzwi będzie ubikacja. A gdzie umywalka?? czy ona się zmieści na bocznej ścianie?? czy nie jest tak że otwierając drzwi chodzi się na umywalkę że będzie ona wystawała??? Zastanawiam sie właśnie jak to rozwiązać.

 

A macie już może zrobioną kuchnię?? jesli tak to moge prosić o zdjęcia jak nie na forum to na priva?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata w Lenie bedzie ciężko. z tym prysznicem.. po wylewkach wyjdzie mała powierzchnia pod skosem.. jak bede na budowie to zrobie zdjecie.. nawet jak zabierzesz wnekę z wiatrołapu, to bedzie kiepski układ na prysznic.. my jednak robimy tylko umywalke i wc. ale bedzie troche wieksza dzieki wnęce pod schodami, wiec wejdzie normalna umywalka.. wneki w wiatrołapie bym nie zabierała poniewaz tam wejdzie fajna szafa.. 150/50. takie tylko sugestie. inaczej jest jak na projekcie widzisz a inaczej jak już scianki stoją :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Picco bardzo ładna łazieneczka :) my też chcemy właśnie na dole jedna szybę bez drzwi tylko 'otwarte wejście" jak u Was :) rozumiem że na przeciwko drzwi będzie ubikacja. A gdzie umywalka?? czy ona się zmieści na bocznej ścianie?? czy nie jest tak że otwierając drzwi chodzi się na umywalkę że będzie ona wystawała??? Zastanawiam sie właśnie jak to rozwiązać.

 

A macie już może zrobioną kuchnię?? jesli tak to moge prosić o zdjęcia jak nie na forum to na priva?

 

Umywalka będzie na bocznej ścianie. Niestety nie ma tam zbyt wiele miejsca i szukałam umywalki jak najmniej wystającej. Idealna byłaby szeroka ale płytka, jeśli chodzi o odległość od ściany tak, żeby tak jak piszesz nie wchodziło się na nią otwierając drzwi. Kupiliśmy Keramag iCon xs keramag-icon-xs-handwaschbecken-b-53-t-31-cm-ablageflaeche-links-weiss-mit-keratect--ke-12415300.jpg Jeszcze nie zamontowana ale powinno być w miarę ok.

 

Kuchni jeszcze nie mamy, tylko wizulaizację którą tu na forum wklejałam kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

picco jakie to kafelki i mozaika?? mozaika w prysznicu bardzo fajna...

 

Płytki na ścianie to Grespania Montblanc Blanco, mozaika Bati Orient Vemi 109 - zakochałam się w niej jak ją tylko zobaczyłam w sklepie i już nie chciałam żadnej innej. Fajnie też pasuje do szarych płytek. Podłoga w łazience to Marazzi Treverkhome Rovere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , dziekuje za odpowiedz , niestety nie bede mogł panstawa odwiedzic ale bede wdzieczny za kilka odpowiedzi , jak rozwiazali panstwo kwestie wentylacji i z jakim kosztem sie to wiązalo oraz czy metraz salonu jest wystarczajacy ? Dziekuje za odpowiedz to moj adres meilowy [email protected]

 

Mamy wentylację mechaniczną. Razem z rekuperatorem wyszła nas około 14000. Tym samym nie mamy jednego komina.

Co do salonu to jak dla nas jest wystarczający. Znajomi którzy mają naprawdę duże domy narzekają, że dużo sprzątania jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata w Lenie bedzie ciężko. z tym prysznicem.. po wylewkach wyjdzie mała powierzchnia pod skosem.. jak bede na budowie to zrobie zdjecie.. nawet jak zabierzesz wnekę z wiatrołapu, to bedzie kiepski układ na prysznic.. my jednak robimy tylko umywalke i wc. ale bedzie troche wieksza dzieki wnęce pod schodami, wiec wejdzie normalna umywalka.. wneki w wiatrołapie bym nie zabierała poniewaz tam wejdzie fajna szafa.. 150/50. takie tylko sugestie. inaczej jest jak na projekcie widzisz a inaczej jak już scianki stoją :)

Hmmm...jeszcze nie rozmawiałam o tym z naszym architektem.Tak na oko blondynki i na obrazku to po zabraniu tego kawałka z wiatrołapu,łazienka wygląda identycznie jak w rawenie.Szafa będzie w spiżarni:) Tak kombinuję...Mam nadzieję że jakoś to jednak wyjdzie.W górnej łazience miałoby nie być kabiny tylko wanna i też chciałam zmienic jej polożenie żeby nie była pod skosem...I kibelek żeby nie był pod oknem...ech! Zobaczymy:)

Iza,dzięki za podpowiedzi

no i domek wygląda super!!!

My jesteśmy dopiero na początku papierkowej roboty,więc troszku zazdroszczę;)

Pozdrawiam

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...jeszcze nie rozmawiałam o tym z naszym architektem.Tak na oko blondynki i na obrazku to po zabraniu tego kawałka z wiatrołapu,łazienka wygląda identycznie jak w rawenie.Szafa będzie w spiżarni:) Tak kombinuję...Mam nadzieję że jakoś to jednak wyjdzie.W górnej łazience miałoby nie być kabiny tylko wanna i też chciałam zmienic jej polożenie żeby nie była pod skosem...I kibelek żeby nie był pod oknem...ech! Zobaczymy:)

Iza,dzięki za podpowiedzi

no i domek wygląda super!!!

My jesteśmy dopiero na początku papierkowej roboty,więc troszku zazdroszczę;)

Pozdrawiam

Beata[/quote

 

kibelek na górze spokojnie mozna w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy wentylację mechaniczną. Razem z rekuperatorem wyszła nas około 14000. Tym samym nie mamy jednego komina.

Co do salonu to jak dla nas jest wystarczający. Znajomi którzy mają naprawdę duże domy narzekają, że dużo sprzątania jest ;)

 

A ja mam do Państwa pytanie o wentylację (myślimy o Realny II w zachodniopomorskim). Jaką firmę rekuperatora Państwo wybrali i czy koszt podwieszanych sufitów był duży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy wentylację mechaniczną. Razem z rekuperatorem wyszła nas około 14000. Tym samym nie mamy jednego komina.

Co do salonu to jak dla nas jest wystarczający. Znajomi którzy mają naprawdę duże domy narzekają, że dużo sprzątania jest ;)[/QUOB

Dziekuje za odpowiedz

Byłem przekonany ze koszt będzie większy , w sumie koszt komina też jest zbliżony a dużo mniej wydajny niż repekurator . Mozna tez zaszalec wtedy z podwieszanym sufitem . Jestem na etapie pozwolen i powiem ze juz chciałbym wiekszosc rzeczy przemyslec. POzdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...