Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość muli
a ja się chciałem zapytać co to za wnęka w łazience obok ubikacji? to jest wnęka pod schody?

 

Pod schodami zostawiliśmy wejście i zrobił się bardzo fajny schowek. Planujemy zamknąć go drzwiczkami na wymiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość muli
Dzięki;)

Jeszcze takie pytanko;) Czy kabinka o takim wymiarze jest dostatecznie wygodna w użytkowaniu? I jeszcze jedno-czy nie ma ryzyka przygrzmocenia drzwiami od kabiny w kibelek?

pozdrawiam, Beata

 

jeszcze nie korzystaliśmy ale wygląda przestronnie. obecnie mamy 75x75 cm i się mieścimy więc z nowej to chyba będziemy korzystać we dwoje na raz :)

drzwi przy szerszym otwarciu zatrzymują się na desce od kibelka więc jest jakaś amortyzacja, ale na pewno trochę trzeba będzie uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie korzystaliśmy ale wygląda

przestronnie. obecnie mamy 75x75 cm i się mieścimy więc z nowej to chyba będziemy korzystać we dwoje na raz :)

drzwi przy szerszym otwarciu zatrzymują się na desce od kibelka więc jest jakaś amortyzacja, ale na pewno trochę trzeba będzie uważać.

No to miłego użytkowania:D

Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość muli
Muli super !!!! A powiedz mi czy rezygnowaliście z wnęki na szafę w holu żeby powiększyć kuchnię, bo tak mi się zdaje?

 

Tak, zrezygnowaliśmy z wnęki w holu i jeszcze poszerzyliśmy przejście pomiędzy kuchnią i salonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]299464[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]299465[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]299466[/ATTACH]

 

Nasza kuchnia, przepraszam za bałagan :)[/quote

 

 

Oooooo kuchnia na ktora tak czekalam ;))) super ;) Muli czy mam tylko takie wrazenie czy zlikwidowaliscie wejscie do kuchni z korytarza i zostawione jest jedynie ze strony jadalni?? Czy wwiatrolapie zmiescila Wam sie szafa przesuwna na ubrania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość muli
[ATTACH=CONFIG]299464[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]299465[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]299466[/ATTACH]

 

Nasza kuchnia, przepraszam za bałagan :)[/quote

 

 

Oooooo kuchnia na ktora tak czekalam ;))) super ;) Muli czy mam tylko takie wrazenie czy zlikwidowaliscie wejscie do kuchni z korytarza i zostawione jest jedynie ze strony jadalni?? Czy wwiatrolapie zmiescila Wam sie szafa przesuwna na ubrania??

 

Wejście z korytarza jest pomiedzy słupkiem z piekarnikiem a lodówką - na tym zdjęciu lodówka jest sporo odsunieta od ściany.

do wiatrołapu dopiero zamówiliśmy szafę 160 cm szerokości i 50 cm głębokości. na wzór znaleziony na stronie:

http://www.someplacenice.pl/wiatrolap-wizytowka-domu/wiatrolap-szafa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muli, a skoro już jesteś na forum to powiedz mi jeszcze czy podnosiliście ściankę kolankową na poddaszu, bo my tak planujemy. Wydaje nam się że według projektu to będzie za nisko na tych skosach, dlatego dobrze jest zobaczyć dom w realu....można przemyśleć parę spraw. Kuchnia naprawdę super wyszła, chyba też zrezygnuję z wnęki, chociaż bardzo by mi się przydała... ach mam teraz dylemat. Dobrze że mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]299467[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]299468[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]299469[/ATTACH]

 

Salon

 

No Panie Marcinie z meblami to salon prezentuje się jeszcze przytulniej :) widać, że wprowadzacie się Państwo już na dniach :)

Jak byliśmy oglądać Realnego u Państwa to salon z jadalnią wydawał się ogromny, ale z mebelkami wygląda przestronnie i przytulnie zarazem :)

My też już zaczynamy działać z działką i bierzemy pod uwagę Państwa sugestie co do zmian :) i może Pan spodziewać się jeszcze kilku pytań od nas ;)

Nieprzekonanym projekt polecam, bo jest fantastyczny - na papierze jest fajny, a w realu jest cudowny :)

Pozdrawiam i życzę niskich rachunków i cudownego mieszkania. Do usłyszenia :)

Iza i Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość muli
Muli, a skoro już jesteś na forum to powiedz mi jeszcze czy podnosiliście ściankę kolankową na poddaszu, bo my tak planujemy. Wydaje nam się że według projektu to będzie za nisko na tych skosach, dlatego dobrze jest zobaczyć dom w realu....można przemyśleć parę spraw. Kuchnia naprawdę super wyszła, chyba też zrezygnuję z wnęki, chociaż bardzo by mi się przydała... ach mam teraz dylemat. Dobrze że mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie.

 

My ściankę kolankową podnieśliśmy o jeden pustak i jesteśmy zadowoleni z tej decyzji. W pokojach i łazience jest dużo miejsca a z zewnątrz proporcje budynku też wydaje mi się że zostały ok.DSC_0038.jpgDSC_0039.jpgDSC_0040.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zrezygnowaliśmy z wnęki w holu i jeszcze poszerzyliśmy przejście pomiędzy kuchnią i salonem.

 

Zrobiliśmy to samo, poszerzyliśmy przejście między jadalnia a kuchnią. Wyrównaliśmy otwory tak aby były tej samej szeroności między kuchnią a salonem i korytarzem a salonem. I tak jak u Was otwory do samego sufitu (a nie drzwi). I teraz widze ze naprawde wygląda to fantastycznie :) już wiem że będzie ładnie :) :) :) :) A to poszerzone przejscie jakiej macie teraz wielkosci?? bo chyba wieksze niż, wyglada to super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość muli
Zrobiliśmy to samo, poszerzyliśmy przejście między jadalnia a kuchnią. Wyrównaliśmy otwory tak aby były tej samej szeroności między kuchnią a salonem i korytarzem a salonem. I tak jak u Was otwory do samego sufitu (a nie drzwi). I teraz widze ze naprawde wygląda to fantastycznie :) już wiem że będzie ładnie :) :) :) :) A to poszerzone przejscie jakiej macie teraz wielkosci?? bo chyba wieksze niż, wyglada to super.

 

nie pamiętam jaka wyszła szerokość przejścia ale ściankę w kuchni zostawiliśmy tylko taką aby zasłonić bok lodówki ok. 70 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...