Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tak, kominek jest przy schodach, przez przypadek jest przysunięty nieco bliżej, ponieważ w garażu murarzom nie chciało się terrivy ciąć i szalować dookoła. schody zabiegowe zlikwidowaliśmy po przez wejście nad garaż i tam jest półpiętro a same schody zrobiliśmy otwarte od strony salonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów i sympatyków Realnego. Mam prośbę. Czy moglibyście napisać czy w dwustanowiskowym garażu przy zaparkowanych dwóch autach nie ma problemu z wysiadaniem z auta? Czy jest on wystarczająco szeroki?

Zyh - czy mógłbym prosić o wstawienie zdjęć schodów? Interesuje mnie zarówno widok od strony salonu, jak i od drugiej strony

Z góry serdecznie dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie przylaczy prądu do dzialki.

W ubieglym roku (wrzesien)podpisalismy z PGE umowe i powiedzieli nam , że od lipca 2014 juz nie mozna przylaczyc pradu na wlasny koszt tylko robi to PGE i ma na to do 18 ms.. Ale ostatnio jakis znajomy meza powiedzial, że to nieprawda i teraz zglupialam, zalezy nam zeby przylaczyli nam ten prad jak najszybciej bo na wiosne chcemy rozpoczac budowe a prad potrzebny. A jesli naprawde to PGE teraz dyktuje warunki to czy jest mozliwosc przyspieszenia jakos tego przylaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość muli

W garazu jest troche ciasno, u mnie niefortunnie został ustawiony zbiornik wody

(w polowie długości garażu) i muszę sie troche gimnastykowac przy parkowaniu. Radzę zaplanowac zasobnik w rogu garażu, wtedy 2 auta wejdą bez problemu, ale do pełnego komfortu i swobody przydałoby sie z pół metra szerzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nowy na forum, więc na wstępie witam wszystkich serdecznie.

W niedługiej przyszłości planujemy z żoną budowę własnego domu, w tej chwili jest na trójka 2+1, ale docelowo chcielibyśmy powiększyć rodzinę więc szukamy projektu, który miałby 4 pokoje i byłby w miarę tani w budowie. Naszą uwagę przyciągnął projekt Realny jak również bliźniacze projekty Rawena i Milena. Zanim zakupimy projekt jednak chcielibyśmy zobaczyć taki domek na żywo, tym bardziej że planujemy kilka zmian, o których użytkownicy pisali.

Teraz gorąca prośba do osób które budują lub wybudowali któryś z tych projektów, czy można byłoby obejrzeć Wasz domek na żywo ?

mieszkamy niedaleko Lublina, ale myślę że nie byłoby problemem dla nas pojechać do innego województwa żeby zobaczyć projekt na żywo.

Wybudował ktoś może ten domek w Lubelskim, Podkarpackim lub Mazowieckim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj zyh, mam pytanie odnośnie kominka, ile kosztował Was w całości (wkład, materiały, robocizna itd.)? Zastanawiam się nad takim kominkiem akumulacyjnym co mógłby dogrzewać salon.

wkład ok 5500, robocizna z ustawieniem i obudowaniem 1700, materiał ciężko mi powiedzieć, ponieważ płaciłem zbiorcze FV na koniec miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...