Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

i dla tych którzy zastanawiaja się ile? i na co ? miejsca jest w kuchni

[ATTACH=CONFIG]364224[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]364225[/ATTACH]

 

jest sporo miejsca, tam gdzie sa psie miski można tez upchnać stolik rozkładany / wiszący, taki do sciany przytwierdzany,

w ostatniej dolnej szafce jest butla z gazem wiec nie jest ona otwierana non stop podczas pracy w kuchni - wiec ww. mini stolik nie przeszkadzał by tam

 

Super zobaczyć kolejne wykończone wnętrza - z niecierpliwością czekamy na kolejne pomieszczenia.

Życzę miłego i spokojnego mieszkania

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
A tu łazienki część i podłoga... taką płytke mamy w kuchni i korytarzach a panele w salonie i w tym pokoju..

 

W sobote będe miała schody i drzwi to wam pokaze :D

 

Chętnie zobaczę schody i przyjmę wiadomość ile takie schody kosztują bo mi "zaśpiewali" +-14 tysięcy w zależności od opcji na co bym się zdecydował :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz ile? To z czego chcesz je mieć?

My wzieliśmy z płyty- fornirowane. koszt 4500zł. Szwagierce ten sam gościu robił takie same i ma je już 13 lat i nic się z nimi nie dzieje. Z drewna prawdziwego wycenili mi na 7500zł. Lecz stwierdziliśmy ze bez sensu skoro te tansze tak samo ładnie wygladają i trzymają.

 

Dodam jeszcze pokój na dole... u nas to sypialnia :D i moja ściana w salonie z cegły- kładzie sie :D

WP_20160827_003.jpg

WP_20160827_004.jpg

WP_20160827_002.jpg

WP_20160827_001.jpg

WP_20160827_005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(

Tomasz ile? To z czego chcesz je mieć?

My wzieliśmy z płyty- fornirowane. koszt 4500zł. Szwagierce ten sam gościu robił takie same i ma je już 13 lat i nic się z nimi nie dzieje. Z drewna prawdziwego wycenili mi na 7500zł. Lecz stwierdziliśmy ze bez sensu skoro te tansze tak samo ładnie wygladają i trzymają.

 

Dodam jeszcze pokój na dole... u nas to sypialnia :D i moja ściana w salonie z cegły- kładzie sie :D[/QUO)

 

 

 

a u nas trep debowy - olejowany, poddstopień tez biały plus porecze, tralki, stopień zapraszający / blokowy itd

łącznie koszt wahał sie od 10 tys do 14 tys w zależności od rodzaju dębu: papierowy, polski, europejski, amerykański

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLA24 - ależ ten wzór na ścianie ŁADNY JEST !!! to tapeta?

napisz proszę nazwę producenta lub/i produktu, i nr katalogowy

 

 

Tomasz ile? To z czego chcesz je mieć?

My wzieliśmy z płyty- fornirowane. koszt 4500zł. Szwagierce ten sam gościu robił takie same i ma je już 13 lat i nic się z nimi nie dzieje. Z drewna prawdziwego wycenili mi na 7500zł. Lecz stwierdziliśmy ze bez sensu skoro te tansze tak samo ładnie wygladają i trzymają.

 

Dodam jeszcze pokój na dole... u nas to sypialnia :D i moja ściana w salonie z cegły- kładzie sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zyciu nie dałabym tyle za schody. To u was grubo kroją za to samo co u nas.

Tak to tapeta, ale niewiem co za nazwa. Jutro tam pojadę, moze będzie opakowanie jakies po niej. Ladnie sie prezentuje

 

Bardzo dziękuję :) Takie ceny , ale chyba firma duża więc koszty też ma duże i niestety musi klient za to płacić jak się zgodzi. Fajna ta opcja ze schodami fornirowanymi :) To jest dobry i trwały materiał a jak widzę ,że na zdjęciu ciężko odróżnić czy to fornir czy drewno to poszukam takiego tańszego rozwiązania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję :) Takie ceny , ale chyba firma duża więc koszty też ma duże i niestety musi klient za to płacić jak się zgodzi. Fajna ta opcja ze schodami fornirowanymi :) To jest dobry i trwały materiał a jak widzę ,że na zdjęciu ciężko odróżnić czy to fornir czy drewno to poszukam takiego tańszego rozwiązania :)

 

U nas stolarz chciał za schody dębowe z poręczami ok. 8 tys. Z uwagi na to, że staramy się robić wszystko sami i nie lubimy przepłacać zdecydowaliśmy się zamówić same stopnie dębowe ( z internetu ) na podany przez nas wymiar. Montaż i lakierowanie we własnym zakresie - w sumie schody wyniosły nas 2,5 tys. Pozdrawiam Martyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas stolarz chciał za schody dębowe z poręczami ok. 8 tys. Z uwagi na to, że staramy się robić wszystko sami i nie lubimy przepłacać zdecydowaliśmy się zamówić same stopnie dębowe ( z internetu ) na podany przez nas wymiar. Montaż i lakierowanie we własnym zakresie - w sumie schody wyniosły nas 2,5 tys. Pozdrawiam Martyna

 

Też myślę nad taką opcją. Jakbym miał zaoszczędzić takie pieniądze to mogę podłubać nawet już mieszkając :) Właśnie wyliczyłem,że przez internet dębowe surowe stopnie wyszłyby ok 1900 zł Mam możliwość polakierowania w kolorze jaki mi się zamarzy, podstopnice mógłbym zrobić z płyty mdf ( np biały wysoki połysk) Koszt płyty niewielki. Najgorzej wg mojej wstępnej oceny będzie do wykonania barierka, ale myślę,że też do ogarnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz jedynie znawca rozpozna. Taki zwykly szarak jak my juz nie. Ja bym w zyciu nie wpadla ze to nie prawnidze. Nawet wybieralam czy ma byc z dębu czyli jest Malo slłoi czy z czegos innego gdzie bylo ich dużo. Ja lubię wszystko gladkie bez mazów.

 

Marszato to to super cena wyszla. Ja nawet o tym nie pomyślałam.

 

A podstopien musi byc z płyty albo czegos bo inaczej byloby zaraz brudne i obkopane.

 

 

A ja juz w sobotę mam przeprowadzke gadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz jedynie znawca rozpozna. Taki zwykly szarak jak my juz nie. Ja bym w zyciu nie wpadla ze to nie prawnidze. Nawet wybieralam czy ma byc z dębu czyli jest Malo slłoi czy z czegos innego gdzie bylo ich dużo. Ja lubię wszystko gladkie bez mazów.

 

Marszato to to super cena wyszla. Ja nawet o tym nie pomyślałam.

 

A podstopien musi byc z płyty albo czegos bo inaczej byloby zaraz brudne i obkopane.

 

 

A ja juz w sobotę mam przeprowadzke gadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuję budowę domu Realny, jestem bardzo ciekaw w jaki sposób można rozplanować pomieszczenia na parterze. Czy mógłbym prosić o plan parteru. Będę bardzo wdzięczny. pozdrawiam

 

Ja mam projekt Marlena, ale jest bardzo podobny i na dole w ogóle nie mam ścian, słupów czy podciągów. Przestrzeń otwarta i kuchnia w miejscu gdzie w projekcie jest pokój na dole. Oczywiście otwarta na salon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...