Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kupiliśmy działkę, ruszamy z przedkredytową machiną. Potrzebuję pomocy odnośnie Realnego. Jak wypisać kosztorys by przedstawić w banku oraz czy projekt zawiera informacje odnosnie instalacji ogrzewania? Chciałabym zamówić go w poniedziałek lecz nie wiem co mozna ewentualnie pozmieniac w granicach ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz na myśli pisząc "centralne" bo cena może się wahać od 20 tys do nqet 100 tys. W zależności od źródła ciepła i wielu innych.

My zrobiliśmy w Rawenie 2 ogrzewanie podłogowe po całości (około 200m2) plus będzie drabinka w łazience i grzejnik w garażu. Za całość łącznie z instalacją wod-kan zapłaciliśmy 3,5 tys za robociznę i 9 tys za materiały. Do tego doliczyc należy koszt tych dwóch grzejników których nie mamy jeszcze i koszt kotłowni tzn w naszym przypadku 6,5 tys kocioł gazowy z zasobnikiem i sterownikiem +1,5 tys robota +komin do szlachty. Myślę całość się zamknie w kwocie ok 22 tys za całą instalację ogrzewania z kotłownia i wod-kan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 4 miesiącach mieszkania w końcu są firanki, jeszcze dużo do zrobienia i kupienia, ale i tak mieszka się super! Węgiel na zimę kupiony - ciekawa jestem ile się spali - i jak to będzie wyglądać w porównaniu z Wami. Pozdrawiam Wszystkich cieplutko !

[ATTACH=CONFIG]371525[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]371526[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]371527[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]371528[/ATTACH]

 

Ale pięknie!!! poproszę więcej zdjęć! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję ! Wydaje mi się, że do pięknego jeszcze trochę brakuje, meble w salonie stare, które do niczego nie pasują, no ale cóż - brak kasy na nowe.

Jeśli chodzi o zdjęcia - jakie pomieszczenia konkretnie interesują?

pozdrawiam

Martyna

 

jeśli można, to proszę o zdjęcia z piętra :)

np. sypialnia, chociaz pozostale pomieszczenia tez mnie interesują :)

jestem ciekawa ile miejsca jest po wstawieniu łóżka do sypialni, czy jest ciasno i jak pojemna jest ta garderoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...