Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witamy serdecznie wszystkich sympatyków Realnego, Mileny:) Wkrótce i my z mężem rozpoczniemy mam nadzieje jego budowe, na razie jesteśmy na etapie adaptacji projektu i mamy wiele zagwozdek. Czy jest ktoś może z woj. Lubelskiego bądź Mazowieckiego (My jesteśmy z Kozienic ale w Lublinie często bywamy) kto byłby w stanie pokazać nam swój domek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witamy serdecznie wszystkich sympatyków Realnego, Mileny:) Wkrótce i my z mężem rozpoczniemy mam nadzieje jego budowe, na razie jesteśmy na etapie adaptacji projektu i mamy wiele zagwozdek. Czy jest ktoś może z woj. Lubelskiego bądź Mazowieckiego (My jesteśmy z Kozienic ale w Lublinie często bywamy) kto byłby w stanie pokazać nam swój domek?

 

Witam. My budujemy Realny w mazowieckim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też zastanawiamy się nad powiększeniem kuchni kosztem pokoju,czy masz już może jakieś zdjęcia jak to u Ciebie wygląda?

Pozdrawiam!

 

Witam

zdjęć na razie nie ma co pokazywać.. Mój Majster baaardzo zdolny jest ale Nygus :)

załączam projekt, który realizujemy.

Wykańczamy siebie i Milenę II w odbiciu lustrzanym.

W razie pytań służę pomocą :)

5.jpg1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
U nas stolarz chciał za schody dębowe z poręczami ok. 8 tys. Z uwagi na to, że staramy się robić wszystko sami i nie lubimy przepłacać zdecydowaliśmy się zamówić same stopnie dębowe ( z internetu ) na podany przez nas wymiar. Montaż i lakierowanie we własnym zakresie - w sumie schody wyniosły nas 2,5 tys. Pozdrawiam Martyna

 

Marszatko - masz już zamontowane te schody "z internetu" ?

jeżeli możesz wstaw pare zdjęć, chciałam zobaczyć jak Wam wyszły, dziękuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...