Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Około 660 metrów, na poddaszu i skosy były tynkowanie. Placilismy 25 zł z metra plus materiał około 5 tyś

 

jakoś drogo, zwykle każdy bierze około 22-26 zł na gotowo z materiałem, cena zalezy od rodzaju tynków. Dziwne że dopłacaliście dodatkowo za materiał.

u nas wyszło około 25 zł z materiałem oczywiście, robiliśmy tynki Dolina Nidy Zeta (twardsza wersja gipsowych jak Diamant z Knaufa), za cementowe też około 25 zł (w łazienkach, pralni, garażu) Z wyboru tynków i ekipy jestem baaardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś zdecydował się na zachowanie identycznej elewacji jak w projekcie Realny II?

Potrzebowałbym trochę zdjęć, żeby zobaczyć jak to wygląda, na poprzednich stronach widziałem, że bratpit miał elewacje najbardziej podobną do projektu, czy miałby ktoś kontakt mailowy do niego?

Nie możemy się dopatrzyć z czego zrobione są parapety, mnie osobiście się one bardzo podobają i nie chciałbym ich oszpecić blachą.

Balkon ocieplacie z każdej strony, dół, boki oraz góra?

Boniowania tzw sztukateria, macie jakieś gotowe? Czy zdecydowaliście się na bonie ze styropianu w rożnych grubościach?

Na jaki rodzaj i kolor tynku się zdecydowaliście?

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
i jeszcze takie...

[ATTACH=CONFIG]383752[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]383753[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]383754[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]383755[/ATTACH]

 

Super, kolejne realne zdjęcia naszych domków.

Dziękuje marszotko, bo cały czas myślałem nad ułożeniem łóżek dla dzieci zgodnie z projektem tzn. przy ścianie działowej, a Ty dajesz kolejne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś z Was zagospodarował już w jakiś sposób strych. Pytanie czy istnieje możliwość stawiania tam ścian działowych. Czy raczej przy tym stropie i powierzchni jest to nie wskazane. Chciał bym tam zrobić pralnię oraz dodatkowy pokój.

Z góry dzięki za odp.

 

Masz we wcześniejszych wpisach zdjecia z takiego rozwiązania, zamiast jednego okna dwa a pomiedzy nimi scianka działowa i wejscie do dwoch pokoi pod kontem 45stopni - tak jak na pietrze z sypialniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś z Was zagospodarował już w jakiś sposób strych. Pytanie czy istnieje możliwość stawiania tam ścian działowych. Czy raczej przy tym stropie i powierzchni jest to nie wskazane. Chciał bym tam zrobić pralnię oraz dodatkowy pokój.

Z góry dzięki za odp.

 

Sprawdziłam bo sama byłam ciekawa tych pomieszczeń, na 20stej stronie masz wpis, zdjęcia i rysunek / plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jesteśmy bardzo zadowoleni z podłogówki, na początku też chcieliśmy zrobić tylko łazienki, ale jakoś tak wyszło, że zrobiliśmy cały dół w podłogówce. Gdyby można było cofnąć czas, na pewno w podłogówce byłby cały dom, koszt instalacji wcale nie jest dużo większy - a oszczędności na opale byłyby większe. Bałam się podłogówki z uwagi na syna alergika - ale na szczęście nic złego się nie dzieje. Z czystym sumieniem bardzo polecam ogrzewanie podłogowe, ale jak robić to w całym domu>

Pozdrawiam i życzę trafnych wyborów.

Dziemune Martyna, jestes zadowolona z podlogowki???? Ha nie wiem nie moge sie zdecydowac czy ogrzewanie mieszane typu lazienki i kuchnia czy same grzejniki?! Pozdrawiam.ula.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...