Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz z200


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 167
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Człowiek staje w koncu przed trudnym pytaniem czy ogrzac dom zrobilem skromy projekt kotłowni która nie jest zbyt obszerna i nieststy miejsca w niej zbyt wiele nie ma do projektu wrzycilem zwymiarowany kociol kostrzewa bio luxury 20kw zasobnik 350 l i palete pelletu 1 t to moze jakos sie zmiesci w kotłowni chyba jednak wszystko przemawia za gazem ?!

 

 

kotłownia.JPG

 

 

namnlös222.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam

tez mamy projekt z200 i wlasnie go adaptujemy. Prosze powiedziec bo pisal Pan o WM i Rekuperatorach ile wyniósł Pana projekt i jaki jest przewidywany koszt całości bo my też o tym myślimy.

Zastanawiamy się też ciągle nad ogrzewaniem, mamy gaz ale jakoś tak bardziej ku eko groszkowi się skłaniamy bo ciepełko lubimy ponad wszystko.

Gratulujemy ukończenia kolejnego etapu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja nie mialem zadnego projektu tylko szkic gdzie w stropie zostawic steropianowe walce na amenostaty gdziesz w domu mam ten szkic pod koniec grudnia jak wroce do polski moge wyslac koszt takiej instalacji oscyluje ok 11 tys z rekuperatyrem brink 300 renovent i rurach sztywnych spiro co do ogrzewania napewno eco groszek taniej nie wyjdzie ale z braku gazu raczej wybierzemy albo pellet mamy producenta niedaleko poniewaz kotlownia nie pozwala na skladowanie opalu pozostaje tylko w garazu na 2 paletach 2 tony np opalu .Co do etapu mamy nadzieje jeszcze w tym roku dach przykryc ale ciesle maja pelno roboty !! od przyszlego tygodnia mozliwe ze zaczna sie prace zwiazane z dachem !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania projekt domu Z 200 dla tych co zamierzaja go budować - komplet to 4 sztuki projektu , zestawienie materiałów, zgoda autora na zmiany, obliczenia statyczne, kupowałem go od Z 500 w marcu tego roku za 2570 zł + 57 za zestawienie materiałów. Zdecydowałem się budować inny , ten sprzedaję . Zapraszam do kontaktu zainteresowanych - tel 722 260 404. link do projektu. http://z500.pl/projekt/Z200.html#project-general-info

wystawiam na allegro - od 1000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Witam Wszystkich Serdecznie,

 

Ja również buduję dom projektu Z200 w Kamionkach k. Poznania.

O ile uwinę się z "papierologią" rozpoczynam na wiosnę 2013:)

Mam gorąca prośbę na wstępie: ) : czy ktoś z Państwa, którzy odebrali projekty ze Starostwa mogłby mi przesłać skany dotyczące dachu/ więźby dachowej (gdyż cieśla potrzebuje do wykonania więźby, a "walka' z pozwoleniem się trochę wydłużyła- co mnie blokuję). Jeśli będzie ktoś uprzejmy przesłać mi te dane na adres mail: [email protected] byłabym niezmiernie wdzięczna.

Jak również i Państwo nie mogę się doczekać zarówno początku jak i finału tej drogi;)

Gorąco kibicuje Wszystkim budującym ten domek i z przyjemnością śledzę to forum;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej nieobecnosci spowodowanej tym iz pracuje za granica a każda wolna chwile urlopu spędzałem na budowie postanowiłem cos napisać o budowie .

Wierzba dachowa

Dobra rada nie wycinac wg projektu nie ma sensu co prawda mu mamy wg projektu ale jak ciesle mowili tu sa 2 dachy panie wiec po co przeplacach !

 

 

4-4E6105F6-1496181-800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...