Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz z200


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 167
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
witam serdecznie. Ja jestem również na kupnie tego projektu ale chciałbym zobaczyć jak ten domek wygląda w rzeczywistości. Czy mogę liczyć na mozliwość oglądniięcia Państwa domku. Proszę o kontakt na adres [email protected] . ps. ja mieszkam w powiecie chrzanowskim woj. małpolskie. Dziekuje i trzymam za was kciuki. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) często przegladam to forum, buduje co prawda nieco inny domek, projekt poranna mgła m122a, to jest również parterówka:) trochę większa, ale całkiem podobna wizualnie:) również chcem kupic okna wkolorze antracyt, i wiele pomysłów państwa są również moją inspiracją:) ciesze się ze znalazłam kogoś kto wybrał kolor ram antracyt poniewaz gdy ja pytam o wycene okien w kolorze antracyt spotykam sie z różnymi opiniami, niektórzy twierdza ze to ,,odwazna '' decyzja ale ja ,,takie chcem i już'' :)))))) a jaka będzie elewacja? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszym zdaniem buduje sie dom taki jaki ci sie podoba a nie taki jak ci doradzaja ! bardzo fajny jest ten kolor mamy czarny dach rynny wiec sie fajnie komponuje elewacja jakies beze !?!? cos jasnego i podmorowka w kolorze antracyt taka jak mamy na kominach co do okien wiem tylko ze od srodka nie wybralbym takiego kolorku wiec neutralny bialy ! narazie jestem w pracy wiec zdjecia moze w czerwcu kiedy pan elektyk zacznie kuc sciany pod instaklacje lipiec tynki napewno gipsowe knaufa ! a narazie ocieplenie stopu deski pozostale z szalunkow i welna 30 cm i na to znowu deski !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam przepraszam za to ze nic nie zamieszczam ale nic si enie dzieje na budowie mam gorący okres w pracy :bash: elektryk a zarazem hydraulik przyjdzie w polowie czerwca ! wiec tynki pewnie zaczniemy w lipcu co do pytanie trudno powiedzieć nasza wycena za wodę to 3 tysiące zl z instalacja pod kostkarkę do lodu dla lodowki razem z przygotowana instalacja pod filtry wody zależy na jakich materiałach ale chyba za wysoka nie jest wręcz powiedziałbym bardzo okazyjna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedz, ale to moje pytanie miało być do dużo wcześniejszego komentarza :rolleyes: mianowicie jesteŚmy na etapie kładzenia kanalizy na ubitą zasypkę fundamentów. Hydraulik wycenił 2400zł (usługa +materiał) za rury kanalizacyjne w łazienkach, garażu, kuchni oraz wywiew do kominka. Widziałam wcześniejszy wpis, że Panstwa wycenił 800zł stąd moje pytanie:)

Pozdrawiam i gratuluję tak daleko posuniętych prac budowlanych tego pięknego domku ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

my właśnie też się wstrzymaliśmy a otwór mamy szeroki na 508x235 zamiast 500x225 i chcą nam monterzy Wiśniewskiego właśnie montować na blachach montażowych bramę 500x225 ale nie wprost do ściany tylko właśnie na te blachy

i się własnie zastanawiamy co robić

bo z kolei w Krispolu nam powiedzieli że przy tym wymiarze trzeba już brać większą bramę czyli 510x235 a to 2000 więcej w cenie

i komu tu wierzyć

ech ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...