Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Konkurs: Inwestor kontra Inwestorka - kto inicjuje i prowadzi budowę. WYNIKI!


Redakcja

Kto inicjuje budowę, kto prowadzi budowę?  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto inicjuje budowę, kto prowadzi budowę?

    • KOBIETA
      27
    • MĘŻCZYZNA
      10
    • MY RAZEM
      22


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kto nie dostał niech idzie albo zadzwoni na pocztę.

U mnie listonosz nie zostawił awiza,dopiero dziś idę obok poczty i wyskakuje znająca mnie pani,wołając że paczka od tygodnia czeka.

Koszulki bardzo dobrej jakości,dzięki- na nas jednak za małe.Co oczywiście nic a nic nie szkodzi,bo od ręki znalazły szczęśliwych nowych właścicieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra,to my nie pasujemy do koszulek :razz:

Damska jest mała emeczka,co prawda 100% bawełny(rozciągliwa),ale ma niemały napis na plecach plus taki duży uśmiechnięty domek,więc wiadomo-jak się naciągnie(u pań z przodu) to cały rysunek się rozłazi.

Męska elka,też bawełna ale pleciona,coś takiego jak koszulki lacoste.

Damska jest Stedman,dla mnie oni mają najlepsze gatunkowo koszulki ze średniej półki.Bawełna trzyma się kupy i nie robi się nawet po wielu praniach chomąto pod szyją.

Męska Gildan - nie znam,ale zaraz coś muszę wypróbować i kupić,bo bardzo fajna.

Edytowane przez marynata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie dobrzy ludzie czy wasza przesyłka to była paczka czy list(np.polecony)? Wybieram się jutro na pocztę to przy okazji dowiem się czy jakaś przesyłka do mnie była. Bo jak na razie żadnych koszulek nie dostałem.

A po prostu chciałbym wiedzieć czy okradła mnie z sympatycznego prezentu poczta, a może "ukochani" sąsiedzi, albo też olała mnie Redakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły, poleconym, dla nas rozmiary akurat, dziekujemy!

 

Jak się okazało, dotarły na pocztę już półtora tygodnia temu, tyle, że pierwsze awizo dziwnym trafem nigdy do nas nie dotarło. Niechże ta poczta wreszcie już zbankrutuje... :bash:

 

J. (i trzy zaginione przesyłki w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy, w tym jedna nie opłacona przez to w terminie faktura i jeden zagubiony dowód zawarcia OC na samochód)

Edytowane przez Jarek.P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...