Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Konkurs: Inwestor kontra Inwestorka - kto inicjuje i prowadzi budowę. WYNIKI!


Redakcja

Kto inicjuje budowę, kto prowadzi budowę?  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto inicjuje budowę, kto prowadzi budowę?

    • KOBIETA
      27
    • MĘŻCZYZNA
      10
    • MY RAZEM
      22


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tomek, pozostaje nadzieja że akurat nam nie trafią się "eski" ;)

 

 

 

polak potrafi - powymieniamy sie :)

 

 

swojego czasu byla w pl taka akcja promocyjna coca coli chyba, trzeba bylo zbierac zakretki i dopasowywac zdaje sie miasto do roku w ktorym odbywaly sie w nim igrzyska itp. krazyl po necie wtedy artykol ze polska byla jedynym krajem w ktorym koncern coca coli do wspomnianej akcji promocyjnej dolozyl zamiast zarobic bo polacy wpadli na pomysl i znalezli dziure w regulaminie aby wymieniac sie brakujacymi zakretkami/kapslami i zgarniac w ten sposob nagrody dzielac sie nimi po cichu... :) polska to ciekawy kraj, pelny zdolnych ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ja nic nie sugeruję :) Wiem jedynie że przesyłki pocztą nieraz do mnie nie dochodziły lub przychodziły otwarte bądź naderwane..

 

Chociaż od niedawna uruchomion testową wersję sprawdzania przesyłek wysłanych przez pocztę (na wzór śledzenia przesyłek nadanych firmami kurierskimi). Może by tak sprawdzić gdzie tam w akcji zaginęły te przesyłki? Tylko że opcja działa jedynmie przy przesyłkach poleconych.. :(

 

Szkoda.. bo koszulki wydawały się naprawdę fajne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...