Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

[WYDZIELONY] Architekci i inżynierowie A&E911Truth


Robakatorianin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 206
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A masz jakieś zdjęcia satelitarne, jak te zamgławiacze były porozstawiane w Smoleńsku przed lądowaniem? Powinieneś mieć. Ty masz wszystko...

Nie mam i mieć nie będę. Poza tym to nie są zamgławiacze.

 

Mam za to zdjęcia NASA pokazujące jak wysokie temperatury panowały po zawaleniu się budynków WTC

 

http://pubs.usgs.gov/of/2001/ofr-01-0429/hotspots-compare.jpg

 

http://firstlightforum.files.wordpress.com/2011/09/wtc_hotspots.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Nie mam i mieć nie będę. Poza tym to nie są zamgławiacze.

 

Mam za to zdjęcia NASA pokazujące jak wysokie temperatury panowały po zawaleniu się budynków WTC

 

Rozmowa z tobą nie ma co prawda większego sensu, ale te zdjęcia są typowym przykładem demagogii albo kompletnego nieuctwa miłośników teorii spiskowych w WTC i głupków je powielających.

Urząd Miar NIST zarejestrował za pomocą kamery termowizyjnej temperaturę powierzchni strefy, która wcale nie świadczy niestety o temperaturze panującej wewnątrz budynku.

To zdjęcie bez kompletnej interpretacji jest tylko wodą na młyn idiotów podniecających się pseudosensacjami, wyciąganymi przez im podobnych kretynów , nawet tych z dyplomami inżynierów. A większość z nich nie ma większego pojęcia o badaniach stricte naukowych , z prozaicznych powodów - jest to im kompletnie nieprzydatne do wykonywania zawodu inżyniera.

Bez pokazania temp. wzorców i podania wielkości sfery pomiaru możemy na ich podstawie tylko powiedzieć, że : w pewnej odległości od budynku zaobserwowano skok temperatury dochodzący do ok 740stC.

Nikt też ze spiskowców perfidnie nie powiedział jaka to była odległość od źródła, czas, gradient temperatury i jaka była absorpcja pyłów, wpływająca na zarejestrowane na zdjęciu widmo. Ważne jest 1300 F i to dla matoła już jest argumentem.

W ten sposób możemy sobie stworzyć kolejną i to nie jedną, zupełnie inną teorię spiskową.

Rządy okłamują nas co do wysokości temperatury korony i wnętrza Słońca - zdjęcia mówią co innego.Wystarczy przecież popatrzyć na zdjęcia i porównać "se" ze skalą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przepraszam Panie geniuszu...

Ten Pański link jest screenem ciemnych zakamarków Twojego mózgu?

Żadna jasność z tego linku nie płynie-więc by się zgadzało.

 

 

to jest pralka.

cale szczescie, ze dostrzegles w jej ciemnosciach swiatelko.......moze ono rozswietli Tobie pod kopula.

tymczasem inspirujac sie Twoimi postami wychodze na grzyby, moze uda mi sie spotkac Jezusa C.Jest obecnie duzy wysyp chuby...wiec szanse sa duze.

nawet nie bede sie wysilal tylko wysluchiwal odglosow piesni religijnych.

Edytowane przez domek to ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam i mieć nie będę. Poza tym to nie są zamgławiacze.

 

Mam za to zdjęcia NASA pokazujące jak wysokie temperatury panowały po zawaleniu się budynków WTC

 

http://pubs.usgs.gov/of/2001/ofr-01-0429/hotspots-compare.jpg

 

http://firstlightforum.files.wordpress.com/2011/09/wtc_hotspots.jpg

 

Wiecie mimo wszystko kolo mnie fascynuje....to jest tak jakbym oglądał TV TRWAM, staram się po prostu postawić z tej drugiej strony i......tylko się posrałem ze śmiechu....naprawdę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwi Cię że absolutnie nie podzielam Twego entuzjazmu...

 

 

Od admina nie dostałem jeszcze odpowiedzi. Najlepszą opcją jest milczeć bo twierdząca odpowiedź może trochę namieszać. Na żadnym z odwiedzanych dotychczas forów hyde park nie był terenem bezprawia. Zasady obowiązują te same co na pozostałych działach tematycznych.

 

No popatrz, popatrz! Dobrze że go o to zapytałeś. Przyznam ci sie w zaufaniu że sam nie raz mam wątpliwości czytając niektóre posty nie na temat.

Np ja piszę o termicie i wiaderku czyli w temacie a niektóre tu jednostki o prezerwatywach (fuj!) Myślę że razem wprowadzimy tu porządek.

Małe sprostowanie-nigdy z adminem nie pisałem o termicie-to stwierdzenie ponownie wylazło z Twego umysłu.

Oj szkoda! On zdaje się zna się na termicie, choć przyznam uczciwie nie wiem jak z wiaderkiem. Jakąś jednak wiedzę na ten temat musi mieć choćby z piaskownicy.

 

p.s.

Fajne te twoje obrazki z zielonymi i czerwonymi plamami. Nie wiem czy się zgodzisz ale troszkę chyba przypominaja obrazy Nikifora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pogubiłem. Czego te zdjęcia mają być dowodem? Czy to tylko ciekawostka.

Jeden z wielu dowodów-lecz Wam łopatą trzeba by tłumaczyć bo normalna wymiana argumentów nie skutkuje.

 

Zamgławiacz, zadymiacz....no chyba że opryskiwacz...Byłem w wojskach chemicznych,

Weź poprawkę na to że duża ilość gimnazjalistów czytających może dojść do wniosków że byłeś=służyłeś.

Byłeś u brata/ojca w jednostce czy też byłeś wymurować jakąś przybudówce w tej jednostce?

 

WYSOKOWYDAJNE URZĄDZENIE DO ODKAŻANIA WUS-3

Przeznaczony jest do prowadzenia zabiegów specjalnych:

zewnętrznych powierzchni sprzętu bojowego i transportowego;

inżynieryjnych obiektów stacjonarnych;

dróg i placów utwardzonych;

pasów startowych.

Ponadto może być wykorzystywany do:

stawiania zasłon dymnych na dużych powierzchniach;

gaszenia palących się obiektów;

innych prac wykorzystujących energię gazów wylotowych silnika turboodrzutowego.

 

http://www.schwrp-wroc.com/dodatki/sprzet/wus3d.jpg

 

http://www.schwrp-wroc.com/dodatki/sprzet/wus3.html

 

 

Rozmowa z tobą nie ma co prawda większego sensu, ale te zdjęcia są typowym przykładem demagogii albo kompletnego nieuctwa miłośników teorii spiskowych w WTC i głupków je powielających

Weź przeczytaj swoje posty-zobaczysz jaki stek bzdur produkujesz.

Standardowe bla bla bla... bo jak to rząd zabiłby swych obywateli?!

 

Urząd Miar NIST zarejestrował za pomocą kamery termowizyjnej temperaturę powierzchni strefy, która wcale nie świadczy niestety o temperaturze panującej wewnątrz budynku.

Piszesz o zdjęciach które wstawiłem?

Te zdjęcia zrobiła NASA nie NIST.

Jeżeli NIST stworzył to co opoisujesz to możesz wysilić się i podać link? Chyba że źródłem jest czeluść twego umysłu...

 

To zdjęcie bez kompletnej interpretacji jest tylko wodą na młyn idiotów podniecających się pseudosensacjami, wyciąganymi przez im podobnych kretynów , nawet tych z dyplomami inżynierów.

Ciekawe że te zdjęcia zostały wykonane 5 i 12 dni po zamachach. Te plamy cieplne znajdują się w miejscach zawalenia się "tych" budynków.

 

 

Bez pokazania temp. wzorców i podania wielkości sfery pomiaru możemy na ich podstawie tylko powiedzieć, że : w pewnej odległości od budynku zaobserwowano skok temperatury dochodzący do ok 740stC.

...

Ważne jest 1300 F i to dla matoła już jest argumentem.

Powiedz co wytworzyło taką temperaturę? Strażacy rozpalali sobie ogniska? Grillowali?

 

W ten sposób możemy sobie stworzyć kolejną i to nie jedną, zupełnie inną teorię spiskową.

Wystarczy jedna rządowa.

 

Rządy okłamują nas co do wysokości temperatury korony i wnętrza Słońca - zdjęcia mówią co innego.Wystarczy przecież popatrzyć na zdjęcia i porównać "se" ze skalą..

Słońce to zupełnie inny przypadek, inny skład, rozmiar inne właściwości których na Ziemi nie spotkasz np: plamy o dziwnych właściwościach magnetycznych.

 

to jest pralka.

cale szczescie, ze dostrzegles w jej ciemnosciach swiatelko.......moze ono rozswietli Tobie pod kopula

Pod Twoją to nawet halogen nie rozświetli...

 

Wiecie mimo wszystko kolo mnie fascynuje....to jest tak jakbym oglądał TV TRWAM, staram się po prostu postawić z tej drugiej strony i......tylko się posrałem ze śmiechu....naprawdę....

Zakupiłeś już nową porcje pieluchomajtek?

 

Oj szkoda! On zdaje się zna się na termicie, choć przyznam uczciwie nie wiem jak z wiaderkiem. Jakąś jednak wiedzę na ten temat musi mieć choćby z piaskownicy.

Ty na tym etapie pozostałeś. Lekkie dzieciństwo ciężkie zabawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy

 

 

 

Słońce to zupełnie inny przypadek, inny skład, rozmiar inne właściwości których na Ziemi nie spotkasz np: plamy o dziwnych właściwościach magnetycznych.

 

.

 

Jesteś genialny osiołek.

Tylko co ma skład i właściwości magnetyczne do obserwacji w zakresie pasma podczerwonego?

To zdjęcie fotometryczne ( nie wiem skąd je wziąłeś, powołują się na NIST), bez spektrograficznej syntezy widmowej. Przestań bredzić o składach i magnetyzmie .

 

Nie wiem jakie masz wykształcenie , ale z pewnością z fizyki jesteś na poziomie kiepskiego gimnazjalisty, więc każdy kit mogą ci bez bólu wcisnąć.

W ten sposób, jak to robisz, można spokojnie rozprawiać przy piwie nawet o wzorach dowodzących istnienia ducha świętego.

A brednie, które przepisałeś z "forum palantów" onanizujących się spiskiem, są bardziej dowcipne, jak dowód na egzotermiczność piekła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś genialny osiołek.

Tylko co ma skład i właściwości magnetyczne do obserwacji w zakresie pasma podczerwonego?

To zdjęcie fotometryczne ( nie wiem skąd je wziąłeś, powołują się na NIST), bez spektrograficznej syntezy widmowej. Przestań bredzić o składach i magnetyzmie .

 

Nie wiem jakie masz wykształcenie , ale z pewnością z fizyki jesteś na poziomie kiepskiego gimnazjalisty, więc każdy kit mogą ci bez bólu wcisnąć.

W ten sposób, jak to robisz, można spokojnie rozprawiać przy piwie nawet o wzorach dowodzących istnienia ducha świętego.

A brednie, które przepisałeś z "forum palantów" onanizujących się spiskiem, są bardziej dowcipne, jak dowód na egzotermiczność piekła.

Niepotrzebnie sie denerwujesz. Tutaj trzeba spokoju i cierpliwości. Zgadzajmy sie z kolegą, może to go uspokoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do apelu! Należę do najwierniejszych fanów. Jestem pełen podziwu dla wszystkich adwersarzy, nie przerywajcie .........dyskusji.

K.

Dlatego apeluję! Nie atakujcie kolegi, bo przestanie pisać.Trzeba jak z jajkiem, bo się obrazi i pójdzie gdzieś indziej.

Robaka... trzeba miec charakter by przciwstawić się większości. Ty taki na pewno masz. Wierzę że się nie poddasz i nie stwierdzisz jak my że to wszystko bzdety. Te zdjęcia są takie przekonywujące!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i zaległa cisza...zaprawdę powiadam wam że nasz kolega być może ma rację....bracia Wright jak mówili o maszynie latającej też wszyscy ich traktowali tak samo jak Robaka na tym forum. A pieluchomajtek kolego nie potrzebuję, nie jest tak źle ze mną, najwyżej jak czytam twe posty to trochę popuszczę ze śmiechu...ale co tam, warto było....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie fotometryczne ( nie wiem skąd je wziąłeś, powołują się na NIST), bez spektrograficznej syntezy widmowej. Przestań bredzić o składach i magnetyzmie

To zdjęcie NASA. Chyba że NIST też ma własne satelity które krążą i robią fotki. Zastanawiało Cię dlaczego ten twój NIST nie wykonał tego zdjęcia w dniu zamachu, dzień po? Zdjęcia zostały wykonane dopiero wtedy gdy satelita znalazł się we właściwym miejscu.

 

Przestań bredzić o NIST-to jest banda przekupnych pseudo-specjalistów którzy wykonują symulacje nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, jak ta poniżej.

http://www.youtube.com/watch?v=gdkYj4ShbIA

 

Nie wiem jakie masz wykształcenie , ale z pewnością z fizyki jesteś na poziomie kiepskiego gimnazjalisty, więc każdy kit mogą ci bez bólu wcisnąć.

Taki geniusz jak Ty nawet jednego zarzutu A&E nie obalił...smutne. Rząd wcisnął ci teorie którą łykasz jak ryba powietrze.

O me wykształcenie się nie martw-martw się o swą podatność na rządowe kłamstwa.

 

A brednie, które przepisałeś z "forum palantów" onanizujących się spiskiem, są bardziej dowcipne, jak dowód na egzotermiczność piekła.

Co za problem zgłosić się do Busha, Obamy-powinni Ci zapłacić za rozwalenie argumentów A&E. Obecnie nikomu się to nie udało-może Tobie się uda, masz mocne wsparcie wśród spamujących braci i sióstr-więc do dzieła!

 

Niepotrzebnie sie denerwujesz. Tutaj trzeba spokoju i cierpliwości. Zgadzajmy sie z kolegą, może to go uspokoi.

Kolegów to se znajdź na jakiś portalach społecznościowych-zaproś z 1000 gimnazjalistów to będziesz miał 1001 znajomych.

 

Uspokoi go opcja ignoruj użytkownika, ale szkoda zabawy

Wy świetnie ignorujecie prawdę więc mnie równie dobrze też możecie ignorować.

 

Robaka... trzeba miec charakter by przciwstawić się większości. Ty taki na pewno masz. Wierzę że się nie poddasz i nie stwierdzisz jak my że to wszystko bzdety. Te zdjęcia są takie przekonywujące!

Mało mam czasu ostatnio-niestety abym poświęcał wolny czas na pyskówki rodem z piaskownicy.

Zdjęcia są interesujące i przekonywujące ale nie dla zamkniętych umysłów zanurzonych w gównianej rządowej propagandzie.

 

Nooooo , i tak powstała grupa wsparcia dla Robaktomarsjanina , Robaczku - WSPIERAMY CIĘĘĘ !!!

Już wspominałem że wszelkiego typu fankluby, grupy wsparcia mnie nie interesują-do takich stowarzyszeń mogę zaprosić jedynie ładne kobiety. Członkostwo waszych owłosionych dup mnie nie interesuje.

 

A pieluchomajtek kolego nie potrzebuję, nie jest tak źle ze mną, najwyżej jak czytam twe posty to trochę popuszczę ze śmiechu...ale co tam, warto było....

Jak lubisz siedzieć we własnych odchodach Twoja sprawa. Zalecić jedynie mogę abyś z partnerem/partnerką ograniczył analne zabawy bo zwieracz Ci nie wytrzymuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak czasu powiadasz? Dałeś się wciągnąć w pyskówki jak gimnazjaliści, których tak często przywołujesz...Chłopaki przeprowadzili test, czyś wart dyskusji na forum, a teraz jaja sobie z Ciebie robią, udając, że wciąga ich Twój temat. Byłbyś mądrzejszy, nie reagowałbyś na zaczepki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...