Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

[WYDZIELONY] Architekci i inżynierowie A&E911Truth


Robakatorianin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 206
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ponownie dzieci miały ubaw...

W niejedno bym uwierzył, gdybyś przestał tupać nóżkami i podtarł wreszcie smarki...

Przestań wierzyć posłańcowi, zacznij weryfikować co mają do powiedzenia A&E

 

Też wierzysz że nie było samolotów? Robaka... to skrytykował! Ech, nóż w plecy...

Nie było tych oficjalnych.

 

W pentagonie nie było

z tymi na wtc to mozemy poklikac

Odnośnie Pentagonu-wciąż czekam na odpowiedź: co spowodowało dziurę wylotową?

http://skypotrol.net/wp-content/uploads/2011/02/Pentagon_impact-hole-300x125.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...O obaleniu nie ma co marzyć-chyba że obalicie dotychczas obowiązujące prawa fizyki.

Ach, nie dostrzegłem tej pereuki. Obalenie jest jak najbardziej mozliwe. Jestem wiele gotów poświęcieć dla sprawy. Wiadro samogonu (czyt : termitu) obalamy? No i gdzie i kiedy? Wątrobę na wszelki wypadek zostawię w domu, pod opieką żony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie podważy, tak jak i nikt nic nie udowodni...Jedni i drudzy mogą tylko pisać i wklejać kolejne fotki....Zawsze to jakieś zajecie, zamiast z nudów w nosie dłubać...

Na chwilę obecną to nawet nie potwierdziliście oficjalnej wersji.

Samoloty uderzyły w budynki-brak części ID, czarnych skrzynek po których można by sprawdzić jaki to samolot

Zawaliły się jedynie trzy wieżowce w historii-co za zbieg okoliczności że to były trzy budynki WTC...

Zawaliły się budynki które były projektowane tak aby wytrzymały wielokrotne uderzenie samolotów. Lary-wieczysty dzierżawca kompleksu WTC stwierdził iż budynek nr7 został wysadzony.

W budynkach i w zgliszczach budynków panowały temperatury które były niezgodne z oficjalną wersją.

Świadkowie widzieli, słyszeli wybuchy, płynną stal-ci świadkowie to głównie strażacy.

Zapomniałem że strażacy także domagają się wszczęcia ponownego śledztwa:

 

http://firefightersfor911truth.org/

 

 

Ach, nie dostrzegłem tej pereuki. Obalenie jest jak najbardziej mozliwe. Jestem wiele gotów poświęcieć dla sprawy. Wiadro samogonu (czyt : termitu) obalamy? No i gdzie i kiedy? Wątrobę na wszelki wypadek zostawię w domu, pod opieką żony.

Widocznie pod opieką żony zostawiłeś mózg-zacznij go używać bo twoje wyimaginowane wiaderko zaczyna Cię przytłaczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną to nawet nie potwierdziliście oficjalnej wersji...

Nieśmiało chciałem zwrócić ci uwagę że użycie liczby mnogiej jest tu troszkę nie na miejscu. To jest nasz problem. W jaki sposób zachęcic choć jedną osobę by podjęła z nami zażartą dyskusje na argumenty. Może rozdawać batony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perm, nie spłycaj tematu. To nie będzie "zdjęcie z cyferkami tu i tam..." ale to będzie zdjęcie wiarygodne, niezależne i nieuwikłane politycznie. Nieważne, czy robione z samolotu, czy z satelity, nieważne czy przez NASA, NIST czy USGS, nieważne ile czasu przed albo po, te zdjęcia to dowody. Podobnie jak porównanie efektów wizualnych płonącego wieżowca, w którym znajdują się tony tworzyw sztucznych, materiałów drewnopochodnych i pewnie jeszcze sporo innych, a mieszanka jest wzbogaconego jakąś tam ilością paliwa lotniczego, z procesem wylewania płynnego metalu w jakiejś hucie, w pełni kontrolowanych warunkach. No i nie zapominaj o wadze liczb. 9-11 9 11. Przypatrz się dobrze, 9 11. Dają w sumie 20. Dwadzieście. Dwójka symbolizuje system binarny, którym stoi cywilizacja cyfrowa, a zero to symbol naszego zaufania do 911Truth&cośtam.

Co więcej, 911 jest liczbą nie byle jaką, ale pierwszą. A liczb pierwszych nie ma tak dużo. Co więcej 911 jest 156 liczbą pierwszą, a przy tym 11 też jest liczbą pierwszą, oznaczającą równocześnie liczbę 3 w zapisie binarnym, (o tym już była mowa wyżej), a 9 (w zapisie dziesiętnym) jest drugą potęgą przytoczonej wyżej liczby 11(w binarnym).

Jesteś przekonany? Jak nie, to zauważ, że 156 też ma cechy dowodu, że to wina cyklistów. W końcu 1+5=6. Nie wierzę, że nie zauważyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perm, nie spłycaj tematu. To nie będzie "zdjęcie z cyferkami tu i tam..." ale to będzie zdjęcie wiarygodne, niezależne i nieuwikłane politycznie. Nieważne, czy robione z samolotu, czy z satelity, nieważne czy przez NASA, NIST czy USGS, nieważne ile czasu przed albo po, te zdjęcia to dowody. Podobnie jak porównanie efektów wizualnych płonącego wieżowca, w którym znajdują się tony tworzyw sztucznych, materiałów drewnopochodnych i pewnie jeszcze sporo innych, a mieszanka jest wzbogaconego jakąś tam ilością paliwa lotniczego, z procesem wylewania płynnego metalu w jakiejś hucie, w pełni kontrolowanych warunkach. No i nie zapominaj o wadze liczb. 9-11 9 11. Przypatrz się dobrze, 9 11. Dają w sumie 20. Dwadzieście. Dwójka symbolizuje system binarny, którym stoi cywilizacja cyfrowa, a zero to symbol naszego zaufania do 911Truth&cośtam.

Co więcej, 911 jest liczbą nie byle jaką, ale pierwszą. A liczb pierwszych nie ma tak dużo. Co więcej 911 jest 156 liczbą pierwszą, a przy tym 11 też jest liczbą pierwszą, oznaczającą równocześnie liczbę 3 w zapisie binarnym, (o tym już była mowa wyżej), a 9 (w zapisie dziesiętnym) jest drugą potęgą przytoczonej wyżej liczby 11(w binarnym).

Jesteś przekonany? Jak nie, to zauważ, że 156 też ma cechy dowodu, że to wina cyklistów. W końcu 1+5=6. Nie wierzę, że nie zauważyłeś.

No nie zauwazyłem, ale przekonałeś mnie. Czyli jednak wiadro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
No nie zauwazyłem, ale przekonałeś mnie. Czyli jednak wiadro?

Ja też Ci dziękuję m.k.k !

Otworzyłeś wreszcie moje ślepe oczy.

Zrobiłem to samo z datą 10.04.2010 i wyszły mi również przerażające rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Czyli slusznie postąpiłem wyjeżdżając na wieś w celu okopania się i zbudowania ziemianki. Jeszcze se tylko chłodniczkę zamontuję...

Bardzo słusznie. Chłodniczka, to podstawa.

Nawet w trudnych chwilach nieprzyjemnie jest pić ciepłą wódę.Brrr!

 

PS.

9-(1+1)=7 A to liczba kabały żydowskiej. Wszystko jasne!

Edytowane przez Pepeg z Gumy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...