Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

[WYDZIELONY] Architekci i inżynierowie A&E911Truth


Robakatorianin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 206
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A jaką? Jakąś chemiczną? O termicie?

Dopasuj do swego intelektu-może weź jakąś kolorowankę.

 

Tak sobie gadamy a ty masz juz 30 postów! No, no!

Miałem 31 postów. Zobaczysz jak mi ilość postów podskoczy gdy admin się pozytywnie wypowie co do mego zapytania.

Zobacz na ilość swoich postów, nieźle Ci podskoczyła! Teraz będziesz jeszcze fajniejszy, bardziej cool-nie wiem co teraz się mówi w gimnazjum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz jak mi ilość postów podskoczy gdy admin się pozytywnie wypowie co do mego zapytania.

a o co go zapytałeś? O wiaderko i termit?

Zobacz na ilość swoich postów, nieźle Ci podskoczyła! Teraz będziesz jeszcze fajniejszy, bardziej cool-nie wiem co teraz się mówi w gimnazjum.

Ale sie zrobiłeś zgryźliwy. A tak nam juz dobrzez szło. Ręka w rękę, razem dla prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz? Kurcze, a to feler. Ale już o termicie nie chce gadać :)

 

Może by tak... grzyby zaproponować?

 

Muchomory z patelni

Składniki

10-15 kapeluszy muchomorów czerwieniejących (Amanita rubescens)

2 łyżki masła

1-2 łyżki oleju

do smaku: sól i pieprz mielony

 

http://www.mojegotowanie.pl/grzyby/muchomory_z_patelni

 

Teściowej smakowały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po kiego ch...a się wypowiadasz skoro masz to gdzieś? Nie jesteś zainteresowany tematem, nie masz nic sensownego do powiedzenia to się nie wypowiadaj.

 

 

Jak kupkę zrobisz to też masz zamiar wszystkich o tym informować?

 

 

Niech zgadnę-źródłem tej informacji jest ciemny zakamarek Twojego mózgu?

Dotychczasowe źródła usilnych prób obalenia postawionych tu zarzutów mają takie samo pochodzenie. Mało tego wasze wysiłki nie są wstanie potwierdzić oficjalnej wersji.

 

Co do Guantanamo-tak na szybko:

Wielu wpadło w przypadkowych łapankach, jak np. niejaki Szarbat zatrzymany w maju 2003 r. w Afganistanie niedaleko miejsca, gdzie wybuchła przydrożna bomba. Twierdził on, że jest pasterzem, a nie "wrogim bojownikiem", jak Amerykanie zbiorczo określają więźniów Guantanamo. Śledczy uznali wreszcie, że mówi prawdę, ponieważ miał dużą wiedzę na temat zwierząt, za to żadnego pojęcia o polityce i broni. Ale przetrzymywano go aż do 2006 r., kiedy został odesłany do domu.

 

Inny Afgańczyk Mohammed Nasim miał pecha nazywać się tak samo jak komendant oddziału talibów. Amerykanie przywieźli go do Guantanamo w maju 2003 r. Po dziesięciu miesiącach wojskowi analitycy zorientowali się w pomyłce i uznali go za "rolnika, który został aresztowany w wyniku błędu przy ustalaniu tożsamości". Jednak posiedział w bazie USA na Kubie jeszcze następne 13 miesięcy, zanim wrócił do domu

 

Zupełnie przypadkowo trafili do Guantanamo trzej Tadżykowie zatrzymani w pakistańskim Karaczi. Komendant bazy pisał, że nie ma pojęcia, dlaczego zostali do niego przysłani. Zapewne ktoś wydał ich dla pieniędzy, Amerykanie bowiem wypłacali swego czasu od 5 do 25 tys. dol za schwytanie kogoś z Al-Kaidy

 

Zdarzało się też, że śledczy od początku dobrze wiedzieli, że więźniowie nie są wrogimi bojownikami. Trzymali ich w Guantanamo w nadziei, że wyciągną od nich jakieś informacje. W takim charakterze siedział m.in. 89-letni wieśniak z Afganistanu cierpiący na demencję, w którego domu znaleziono podejrzane telefony i przewieziono go na Kubę, żeby o nie dokładnie wypytać. A także 14-letni chłopak porwany przez rebeliantów, którego aresztowano, bo mógł mieć sporą wiedzę o "lokalnych przywódcach talibów". Również obywatel brytyjski Dżamal al-Harith został przewieziony do Guantanamo tylko dlatego, że siedział w więzieniu talibów i śledczy uważali, że "ma wiedzę o talibach i ich technikach śledczych".

 

Na Kubę trafił mułła z meczetu w afgańskiej prowincji Kandahar, ponieważ "jako duchowny w rejonie wpływów talibów musiał mieć o nich specjalną wiedzę". Zwolniono go po roku, uznając, że nic nie wie. Inny więzień trafił do bazy, "ponieważ miał dużą ogólną wiedzę z regionu Chostu i Kabulu, bo często jeździł tam jako taksówkarz". Przez sześć lat trzymano kamerzystę telewizji Al-Dżazira, wypytując go o metody zbierania informacji, szkolenia i kontakty z terrorystami (po wypuszczeniu znowu pracuje w Al-Dżazirze).

 

Amerykanie szacują, że 450 wypuszczonych osób wiedzie na wolności spokojne życie, 81 brało udział w akcjach terrorystycznych lub walczyło z Amerykanami, a 69 jest o to podejrzanych.

 

Może najciekawszym dokumentem wykradzionym przez Wikileaks jest 17-stronicowa instrukcja dla śledczych z Guantanamo. Czytamy w niej np., że jednym ze znaków rozpoznawczych Al-Kaidy jest zegarek elektroniczny Casio model F91W, który rozdawano na kursach produkcji bomb w obozach w Afganistanie. 52 więźniów Guantanamo miało takie zegarki, co zwykle oznaczało, że nie mają co marzyć o wolności.

Zegarek Casio F91W jest bardzo popularny i można go kupić na Ebay.com za 10 dol. Noszą go na całym świecie setki tysięcy ludzi.

 

 

W specjalnym zarządzeniu ustalił zasady przetrzymywania w nieskończoność przynajmniej 48 ze 172 więźniów Guantanamo, przeciw którym nie ma wystarczających dowodów, by ich postawić przed sądem, ale których wywiad i armia USA uznają za niebezpiecznych.

 

Kilkuset więźniów Guantanamo już wypuszczono i odesłano do rodzinnych krajów albo do państw, które zgodziły się ich przyjąć (czasem bardzo egzotycznych - jak wyspy Palau na Pacyfiku czy Bermudy). W bazie na Kubie zostały tylko osoby uznane za najcięższe przypadki.

 

W jedynym jak dotąd cywilnym procesie więźnia Guantanamo - Tanzańczyka Ahmeda Ghailaniego, oskarżonego o udział w zamachach na ambasady USA w Tanzanii i Kenii w 1998 r. - sąd w Nowym Jorku uznał w styczniu tylko jeden z 285 zarzutów (konspirowanie mające na celu zniszczenie budynków państwowych), które postawili prokuratorzy. A mówiło się, że wina Ghailaniego jest udokumentowana lepiej niż wszystkich innych więźniów Guantanamo.

 

http://wyborcza.pl/1,76842,9493542,Wikileaks_ujawnia_tajemnice_Guantanamo.html

 

http://wyborcza.pl/1,76842,9223023,Guantanamo_na_zawsze.html

 

Zapewne podczas tortur większość z nas przyznałaby się do wszystkiego co nam podsuną do podpisania.

 

no i sie kliknij tutaj

Edytowane przez domek to ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że rodzice niektórych z Was żałują że nie użyli kilkanaście lat temu prezerwatywy-nie stworzyliby tzw dziewic intelektualnych.

 

no i sie kliknij tutaj

Se kliknąłem i co?

Masz coś o lepszej jakości? Podejrzewam że ten link ma nic wspólnego z tematem-ale to jest tu normą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że rodzice niektórych z Was żałują że nie użyli kilkanaście lat temu prezerwatywy-nie stworzyliby tzw dziewic intelektualnych.

:lol::lol::lol: No własnie na takie cos oczekiwałem. Wulkan dowcipu! Robakatacoś nie zawodzisz mnie. Coraz bardziej cię lubię. Chyba spędzimy tu razem niejedną miłą chwilę.

A przy okazji co tam admin o tym termicie w wiadrze sądzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że rodzice niektórych z Was żałują że nie użyli kilkanaście lat temu prezerwatywy-nie stworzyliby tzw dziewic intelektualnych.

 

Kilkanaście lat temu, to prezerwatyw używały moje wnuki, cieniasie złamany.

Napisz lepiej który imam i ile Ci płaci. Może i ja bym się załapał na taką fuchę? Zawsze to lepiej siedzieć przed monitorą za kasę niż za darmochę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że rodzice niektórych z Was żałują że nie użyli kilkanaście lat temu prezerwatywy-nie stworzyliby tzw dziewic intelektualnych.

 

 

Se kliknąłem i co?

Masz coś o lepszej jakości? Podejrzewam że ten link ma nic wspólnego z tematem-ale to jest tu normą.

 

 

znowu posram sie ze smiechu. youtubowy inteligent,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee...co się ludka czepiacie, przynajmniej świat jest bardziej kolorowy jak się czyta takie kwiatki Robakatorianina....ale powiem wam, że mam takiego samego u siebie w pracy....same hity sprzedaje, pomimo, że człek mocno wykształcony to święcie wierzy w zamach, dwie bomby i rozpylony hel w Smoleńsku...i kosmitów, którzy ich porwali w celu przeprowadzeniu eksperymentów erotycznych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wiggle:A Ci kosmici to gdzie porywają ?!!

 

.....i tu kolegę mam....ale dodam, że mnie również to zaciekawiło....

No ale może lepiej nie wiedzieć gdzie no bo oni tam robią te eksperymenty...i jeszcze krzywdę człowiekowi zrobią....i co gorsza to wszystko "zkamerują" i wrzucą na Jutuba...lub Fejsbuka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej cię lubię. Chyba spędzimy tu razem niejedną miłą chwilę.

Nie zdziwi Cię że absolutnie nie podzielam Twego entuzjazmu...

 

A przy okazji co tam admin o tym termicie w wiadrze sądzi?

Od admina nie dostałem jeszcze odpowiedzi. Najlepszą opcją jest milczeć bo twierdząca odpowiedź może trochę namieszać. Na żadnym z odwiedzanych dotychczas forów hyde park nie był terenem bezprawia. Zasady obowiązują te same co na pozostałych działach tematycznych.

 

Małe sprostowanie-nigdy z adminem nie pisałem o termicie-to stwierdzenie ponownie wylazło z Twego umysłu.

 

Kilkanaście lat temu, to prezerwatyw używały moje wnuki, cieniasie złamany.

Skąd masz pewność że pisałem o Tobie? Szanownemu dziadkowi demencja nie doskwiera?

 

Napisz lepiej który imam i ile Ci płaci. Może i ja bym się załapał na taką fuchę? Zawsze to lepiej siedzieć przed monitorą za kasę niż za darmochę...

Może Ty powiesz ile Tobie ktoś płaci za ignorowanie faktów?

Jak robisz to za darmo-to Ci współczuję.

http://1.bp.blogspot.com/-RRhD95QfsGs/TXjyTVDpERI/AAAAAAAAAKQ/BoHSJtN1ujo/s320/bush-sheep.gif

 

znowu posram sie ze smiechu. youtubowy inteligent,he.

Przepraszam Panie geniuszu...

Ten Pański link jest screenem ciemnych zakamarków Twojego mózgu?

Żadna jasność z tego linku nie płynie-więc by się zgadzało.

 

same hity sprzedaje, pomimo, że człek mocno wykształcony to święcie wierzy w zamach, dwie bomby i rozpylony hel w Smoleńsku

Chodzi Ci o takie ciekawostki?

http://www.youtube.com/watch?v=OheQmuEMTpw&playnext=1&list=PLA4DE6034EFC0B8E7&feature=results_video

Jeżeli tak to ja absolutnie nie zamierzam w tego typu dyskusjach uczestniczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...