Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,ale mi się udało jestem pierwsza :yes:śledziłam Twoje dwie budowy,ale się nie ujawniałam.Powiem szczerze Twój Benio mnie zachwycił bardziej niż ten drugi domek,ale teraz będzie trzeci domek i będę śledziła Twoje budowanie,a dom zapowiada się konkretny.Mi też nie raz się marzy nowy dom,najlepiej parterówka,bo ten nasz jest za duży.Życzę bezstresowego budowania:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam przypadkiem a tu jaka niespodzianka :) numer III To brzmi dumnie :)

 

Witam!

Przyznam, że idziesz jak burza z tymi domkami :)

 

Mam pytanie odnośnie domku nr 2 :) gdzie kupiłaś literki do pokoju Julci? szukam, szukam i nie znalazłam takich, więc proszę o podpowiedz :)

 

My budujemy TK 30 nad morzem :) budowę rozpoczęliśmy w marcu, a święta zamierzamy spędzić już w naszym Gniazdku :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez u Ciebie gościnnie Karolka :yes: ogromnie się cieszę, że tu trafiłam z chęcią bedę zaglądać, co też niniejszym czynię :)

u siebie niedugo będę zmagać sie z remontem generalnym pokoju, własnie mój dzienny pozostał po ostatnim remoncie niedokończony i domaga się już odnowienia i teraz powoli staje się to priorytetem :p dlatego też tu jestem żeby zasięgnąc porady, co na sciany, jakie farby, meble itp ;)

Widzę, że zaczynasz od urządzenia wnętrz, skończywszy na kolorze okien, chyba bym podobnie zrobiła, u siebie mam mieszane, w środku białe, na zewnątrz ciemne i jest lekki miszmasz, mało spójnę, jeśli będę budować swój wymarzony dom to zdecydowanie postawie na jeden kolor, tak chyba będzie bardziej uniwersalnie :)

Idziecie jak burza :lol2: to duże udogodnienie, że na pole b(itwy)...udowy macie tak blisko :p w kazdej chwili można wpasc, podejrzeć prace, budowa na odległość jest niezwykle męcząca i fizycznie i psychicznie :yes: a działeczka imponująca, dużo zieleni wokół i nie tak "ciasno" te inne zabudowy, sporo do ogarniecia ale wy mając już ogromne doświadczenie, na pewno sobie poradzicie i wątpię, by wasz zapał się wypalił, on was jeszcze bardziej nakręca na wyszukane pomysły i rozwiązania wnętrzarskie :lol2: :yes: koncepcja niezwykle przypadła mi do gustu, bo tez uwielbiam jasne ciepłe wnętrza, bardzo wam kibicuję, bo projekt domku tez świetny, a po dwóch budowach można się spodziewać perełki :lol2: śledziłam wasza drugą, która jednak bardziej wpasowała się w moje osobiste wizje i zostaję tu na dłużej :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochana :-)

 

Ja także przyłączam się do "klubu wielbicieli uzależnienia Karolinki od budowania :-)))"

Ja dołączyłam na sam koniec budowy nr 1 Ale już nr 2 śledziłam i dopingowałam od początku

A teraz to z zapartym tchem bo jak wiesz jak tylko okoliczności pozwolą także będę budować Dom z Klasą

 

Trzymam kciuki głownie za pogodę i w miarę normalnych fachmanów bo o resztę (czyli o Was) jestem totalnie spokojna - wiem że wszystko będzie logistycznie zaplanowane na 6 !!!!

Przesyłam 1000 buziaków i czekam na fotorelację z kazdego nawet najmniejszego postępu na budowie

 

Saly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohhh jak się ciesze,że założyłaś Karolinko ten dziennik!! U mnie to niemal tradycja (od pierwszego Twojego Benia) już się stała,że codziennie rano wpadam na FM i sprawdzam co nowego u Karolci :D (i u Saly... też czekam na następny dziennik a'propos;) ) BĘDĘ Z PEWNOŚCIĄ STAŁĄ "OGLĄDACZKĄ: :D ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...