Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karola zajrzyj w wolnej chwili do MarJel bo mam problemik wnetrzarski a chciałabym poznać równiezTwoje zdanie.I jeszcze jedna sprawa.Swego czasu polecalas jakaś stronę na której bukujecie zawsze wycieczki.My poszukujemy właśnie czegoś na Lazurowym wybrzeżu więc moze polecilabys mi ta stronke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juuuuuż :jawdrop:ale pojechałaś z tym domem,dobrze że zajrzałam na Fm,czekam na fotki jest pięknie :yes: a ten komplet na tarasie marzenie,jest super i taki elegancki pewnie kosztował fortunę,a ja też mam coś nowego na tarasie,kominek :p tylko ja Cię błagam już nie buduj następnego domu bo ten masz piękny :bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny baaaaaaaaaaardzo Wam dzięuję, anwet nie wiecie jak się serce cieszy, kiedy czyta się tyyyyyyle miłych słów w kierunku domku, w który włożyło się sporo pracy i serca ;) BARDZO WAM DZIĘKUJĘ :hug: :hug: :hug:

 

Przepraszam,zę znowu odpisuje zbiorowo, ale jeszcze duuuzo pracy przedemną więc wpałam na fm na chwilkę. mam nadzije,zę jutro wieczorkiem siąde juz laptopikiem na spokojniej ;)

 

Ściskam Was wszystkie meeega mocno :hug:

 

i idę wrzucić jeszcze troszeczkę zdjeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany Karola juz mialam gasic laptopka , a pomyslalam zerkne jeszcze do Karolki i sa FOTKI :popcorn::popcorn::popcorn::wave::wave::wave:

 

BOZESZ jak u was CUDNIE !!! Teraz to chyba nie zasne ,a na pierwszy ogien najbardziej przeze mnie wyczekiwany pokoj JULKI :hug:

 

Karolinko napisz jutro koniecznie jak minela pierwsza nocka , jezeli wogole bedziecie spac :D;)

 

Pozdrawiam Was Dobranoc !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...