Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A żebyś wiedziała, że się pochwalę :p strasznie się bałam, że cos będzie nie tak, co czytam o oknach to że pękła szyba, albo wymiar zrobili nie taki jak potrzeba, ale poszło bardzo sprawnie pomimo niestandardowych gabarytów i wagi.

[ATTACH=CONFIG]185184[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]185185[/ATTACH]

Projekt zakładał zupełnie inne okna- z łuczkami i szprosami. Fakt zaszalałam ze zmianą wyglądu tych okien, ciakawa jestem czy Wam się taka zmiana podoba?? :)

 

Tosia- domek zapowiada się super:rolleyes: A są gdzieś fotki ze środka?

 

Karolcia- dzień dobry powerwomenko :p Kuchnia, będzie z tych moich ulubionych, więc już jestem za:p

Czekam na Twoją bramę i bramki bo w tym roku może tez nam się uda coś zrobić, a ciągle się waham co chcę- drewno czy nie;);)

Drzwi chwaliłam:rolleyes:

Pana Tomka, chyba jeszcze nie...:p:p

Uściski :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pędziwiatrze :D:hug:

Zaglądam codziennie ,niestety nie zawsze mam czas na pisanie ;)

Drzwi piękne :cool:.Gdybym budowała drugi dom :p,chciałabym dokładnie takie same :yes:

Projekt kuchni również bardzo mi się podoba (raczej nie mogłoby być inaczej :D).Popieram wcześniejsze sugestie i również jestem za wydłużeniem wyspy :yes:

Buziole :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Karolinko !!!

 

Wizki kuchni zapowiadaja sie bardzo ciekawie , zazdroszcze wyspy u mnie niestety nie ma możliwosci jesj zrobic :(

 

Kochana Ja sie wcale nie dziwie ze Juleczka budowa zachwycona :lol2: przeciez Jak sie ma taka mame to chyba w kogos musiala sie wdac :lol2:

 

Ale ziemi faktycznie masa u was wejdzie , My tez podnosilismy dzialke o prawie metr do poziomu drogi, zeby nas nie zalewalo przy wiekszych ulewach i odwodnienie robilismy ale nie pamietam ile ziemi juz weszlo .

Karolinko nie obawiasz sie klasc kostki prawie od razu na swiezo ubita ziemie że ci potem siadzie !!!

 

Jak sie juz fajnie na budowie robi kiedy zaczynaja sie pojawiac sprzety :yes:

 

No to Karolinko z niecierpliwoscia czekam na foteczki kominka jesli uda sie wam go dzisiaj zamontowac i jakie kinkiety kupilas ?:popcorn:

 

Pozdrawiam cieplutko i Slonecznie bo zaraz wybywam do Krakowa i buziaki dla Julci :hug::bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

isa99 rób przesówne :yes: ;)

Karolinko, tylko problem w tym że projekt przewiduje mniejsze wymiary a ja dopiero co odebrałam pozwolenie :D

ale już kombinuje jak to ominąć :cool:

i to jest właśnie przykład że nie mogłabym budować tak szybko jak Ty, skoro pół roku miałam na wprowadzenie tego typu zmian, a teraz się budzę z ręką w n...... bo mnie olśniło :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina ja też zaglądam, zachwycam się i podziwiam za każdym razem :rolleyes:

Działkę kupowałyśmy chyba mniej więcej w tym samym czasie, my dopiero dostaliśmy PnB a TY już wykończeniówkę będziesz robić :eek:

 

Karola ja się wcale Julce nie dziwię :D Po takiej matce to ona już będzie apartamentowce budować Julka Construction Holding S.A. :lol2::lol2:

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Karola!

Wpadłamna szybko na FM ;) ale oczywiście nie mogłam sobie odmówić przyjemności odwiedzenia Twojego wątku ...:p.

No cóż mogę powiedzieć......? Zapireniczacie jak zwykle :D.Pięknie jest :D.

Gratuluję pierwszych płytek:yes:.Świetna ta altana-taka lekka...:)

Projekt kuchni też ni się bardzo podoba.Bardzo podobny do ostatniego domku,ale chyba o to chodziło? :)Bardzo pasowałaś do tej kuchni,była idealnie w Twoim stylu :yes:.więc nie dziwię Ci się,ze chcesz powtórzyć ten sukces :D

 

Juleczka na swoim placu zabaw przesłodka :) Ale Ty to już wiesz :*

 

Buziaki!

Spadamy na spacer !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola, kobieto pędzisz strasznie , już widać,że sukces kuchni zostanie powtórzony w domu nr 3, i będzie cudnie. Wanna pięknie się prezentuje,będzie stała tak jak na fotkach? oparciem w stronę okien? będzie cudnie. A Juleczka wygląda jak laleczka na huśtawce,piękne ma te włosy :)

Mam 5 krzesło, brakuje jeszcze 1:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kamiku :hug:

Dziękuję Ci bardzo :)

UKład kuchni niemal identyczny ;)

W zasadzie różnica bedzie w wwyspie, bo będzie nieco większa i posadowiona wzdłuż wysokiej zabudowy a nie jak poprzednio, gdzie była wzdłuż niskiej zabudowy przy oknie ;)

 

No i będzie troszke więcej blatu pod oknem ;)

Reszta powtórzona.... czyli system się sprawdził i z przyjemnoscią powtarzam ;)

 

Pozdrawiam cieplutko :bye:

 

 

Hej ZUZIA :)

U Was weszło pewnie dużo wiecej ziemi :yes:

U nas te ponad 200ton jest potzrebnedo podniesienia o 0,5 metra działki na całej szerokosći działki... a na długości ok 10metrów....

Chodzi tu o ten moment przy tarasie... bo zostawiajac tak jak jest to z tarasu miałabym chyba z 7-8 schodków :eek:

Wiec ma byc podwyższenie.... kilka metrów w głąb dziaki od tarasu... no i potem 2 schodki na niższy pozimiom ogrodu, czyli taki jak jest teraz ;)

 

 

Wyspa to super sprawa w kuchni :yes:

Nastepnym razem musisz sobie ja rozplanować w kuchni ;)

 

 

Kominke dzisdiaj będzie gotowy, tak twierdzą panowie ;)

 

A kinkiecik wrzuciałam w galerii ;)

 

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola ja się wcale Julce nie dziwię :D Po takiej matce to ona już będzie apartamentowce budować Julka Construction Holding S.A. :lol2::lol2:

 

warjjjjjatka :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

No ale jak tak postanowi, to będę ja wspierać :D grunt ,ze ma juz nazwę przyszłej działalnosci :lol2:

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicja nie mam przepisu :no: ale generalnie ja to poprostu lubie ;)

 

Kochana ja nie pracuje teraz zawodowo :no:

Mam wprawdzie pewne obowiązki, zawodowe, ale nie jest to żaden etat, wiec sie nei da tego porównać do pzrebywania w pracy po 8 godzin :no:

Bo u mnie nie jest to codziennie :no:

 

Co nie zmienia faktu,ze generalnie na brak zajęć nie narzekam :lol2:

 

Pozdrawiam serdecznie :hug:

 

 

ida2 no, bo ja lubie wszytko szybko, juz raz, dwa jak sie da ;)

No ale przy takiej dawce adrenaliny jaką daje geberalnie budowa, a podwójnej adrenaliny dostarcza szybka budowa ;) to potem kiedy osiadam na nowych włościach, to dostaję wścieku tyłka ;) :lol2: wiec nie wiem czy to tak dobrze szybko budować ;) :rolleyes:

 

 

 

Lady kochana hej :hug:

Bardzo sie ciesze,ze wpadłaś :)

Dzięi za wszytkie miłe słowa :hug:

Tak generalnie byłam zadowolona z układu kuchni nr.2 wiec chciałam to powtórzyć :yes:

Sylwuś juz teraz zapraszam na lipcową kawkę i pogaduchy :yes: Z Polusią i resztą rodzinki oczywiscie też :yes: :D

Buziaki :bye:

 

 

Kasiu obfocę w "wolnej chwili" i dam namair, bo firma się sprawdziła :yes: i mozna polecać :)

W maju ma sie pojawić reszta płyteczke, tak by temat płytek był zamknięty a w czerwcu panele, malowanie, schody, balustrady , drzwi i montaż stałej zabudowy ;)

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mal26 gratuluje kolejnego cuuuuudnego krzesła :yes: :)

Bardzo mi sie te krzesła podobaja :)

 

Wanna bedzie generalnie stała w tym kierunku, tak,ze jak się w neij jest to ma sie widok na okno a nie na ścianę ;)

Pozdrawiam cieplutko i buziaki dla synia :****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...