Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

CZeść Madziulku kochany :hug:

Dzięki za komplementaaaa ;) :hug:

Madziu co do ceny tego typu ogrodzenia to u siebie w galerii generalnie podałam koszty :yes:

Jak zrobisz opcję naprzemienną będzie dobrze :yes:

Musisz wiedzieć ,ze pomiedzy cenami identycznie wyglądajacych tych elementów metalowych czasami jest przepaść :eek: wiec się nei zrażaj pierwszą lepszą wycena , tylko szukaj :yes:

Jezeli chodzi o kurzenie się :rolleyes: to napewno będzie miała na to wpływ droga przy któej masz odmek, jak jest asfalt, kostka ... to nie bedzie problemu :no: ale jak masz utwardzoną, gruntową, to napewno bedzie się bardziej kurzyć i przy ciemnych przęsłach moze być to jakis problem ;)

No ale wiesz jak jest czasami bierzemy coś co się nam bardzo podoba,mimo,ze wiemy,ze może być ciut niepraktycznie :lol2:

 

Trzymam kciuki za Twoje ogrodzenie, na 100% będzie pieknie :yes:

A kiedy dokładnie chcecie z nim działać ???

 

Buziaki kochana i życzę miłego weekendu :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta dzięki za ogrodznie :)

No a jak jest z kominkiem każdy widzi i wie :D

 

 

anakris nie ma za co :no:

:hug:

 

 

 

Hej Tosiu :)

No ja też bym go pogrubasiła ale się nie da :no: to go chociaż wyciągniemy do góry :lol2:

W oknie beą drewniane szerokie żaluzje :yes: na takim tle bedzie oki :yes:

Generalnie rzutnik wcześniej do mnei nei przemawiał :no: zdecydowałam sie na niego aby uniknąć tv w salonie ;) ale po próbie generalnej w domu, kocham go miłością wielką :yes: :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ZUZIU dzięki za głos w sprawie kominkowej :hug:

Będzie tak jak piszesz, obudowa leci do samego sufitu :yes:

Napwno wszytko inaczaej będzie wygladąło jak dojdzie zabudowa sufitu.... meble i reszta ;) przynajmniej tej wersji się trzymam :lol2:

 

Docieplenie domku ruszyło :wave:

 

Pozdrawiam i życzę mięłgo wieczoru :bye:

 

 

 

Cześć Sharlotko :bye:

Tak zrobię z obudową :yes:

Na razie zostawiam obudowę tak jak jest :yes: z tyłu ściana bedzie lekko szara kominek zostanie biały, obok długa biała szafka rtv :yes:

W przyszłości damy jakiś kamień, a teraz zostaje wersja ekonomiczna ;)

Pozdrawiam :hug:

 

 

mal26 dziękuję :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Justyś :hug:

 

No co jak chcę... no uważam,ze jakiś takie niedorobiony wyszedł :lol2:

Ale może ostatecznie nie będzie straszył ;)

Buziole :*

 

 

 

Kasiulka dzięki :hug:

No ja czekam na ten finał ;)

Ale ogró bedzie skońćzony dopiero gdzieś w wakcje.... nie mam jeszcze ostatecznego terminu :no:.... no a ja nie cierpię nie wiedzieć ;) :lol2:

Buziaki :*

 

 

Magdzińska fotorelacja mebelków hazele wood bedzie :D :yes:

Przynjemniej taka robocza, bo konkretna to juz w nowym domku ;)

 

 

monia wiesz, jak jest ja najbardziej lubie gonić króliczka ;) :lol2:

 

Dzięki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Karola codziennie wpadam obejrzeć Twoje fotorelacje i zachwycam się tempem oraz wykonaniem... Naprawdę jest super, ale to sama wiesz :)

 

Nie wiem dlaczego mówiłaś, że wanna kiepsko wygląda na zdjęciach, bo dla mnie jest miodzio! Przez te Twoje foty zaczęłam żałować, że w naszej łazience nie mamy wanny :), więc jeśli na żywo jest dużo lepiej to musi być szał!!!

 

Ogrodzenie jest przepiękne, sami takie planujemy, ale to jeszcze trochę czasu upłynie, mamy działkę ok 2900 m, i chcieliśmy takie ogrodzenie z każdej strony, więc trochę duża sumka się uzbierała :cool: Wy po bokach zostawiacie siatkę, czy coś innego robicie? Szukam jakiegoś ciekawego rozwiązania.

 

Wydaje mi się, że kominek wygląda tak niepełnie, ze względu na duże okna które są obok, pewnie jak kończyłby się na wysokości okien było lepiej :)

 

Edit: musiałam iść do Synalka :)

 

Z niecierpliwością czekam na Waszą typową "wykończeniówkę" zapewne nas wyprzedzicie, więc będę mogła się inspirować Waszymi wnętrzami.

Źałuję, że mieszkamy tak daleko i nie mogę skorzystać z Twoich sprawdzonych ekip, o które niesamowicie trudno.

 

Życzę udanego weekendu i czekam na fotorelację mebelków od Hazel :)

Edytowane przez Monia_22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola super! Podziwiam za tępo i synchronizację ekip, prac. Nie wychodzę z podziwu dla Ciebie, jesteś moją idolką. Gdyby to odemnie zależało odebrałabym "koronę" Mar Jel, bo dla mnie niekwestionowaną Królowa jesteś Ty.

Ja buduję się od maja 2011 i jestem ciut dalej od Ciebie tzn. mam już elewacje, taras 100m2 i wykafelkowane 380m2 wszystko w ogrzewaniu podłogowym- pompa ciepła( sprawdziła się super tej zimy- rachunki za prąd uskrzydlają). Teraz myślę o kuchni i białym montazu w łazienkach.

Dlatego prosiłabym Cie bardzo o poglądową wycenę kuchni, jeśli mozliwe w rozbicu na meble, sprzet, blaty. Bardzo proszę bęę bardzo wdzięczna!

I trzymam kciuki za szybki finał. Pozdrawiamserdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...