Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Karolciu ja bardzo chętnie na tą kawusię ale i drineczkiem też nie pogardzę;), bardzo dziękuję za zaproszenie:hug:, na pewno skorzystam, w końcu zobaczyć taaki dom na żywo to bedzie frajda:yes:

 

Co do łazienek to tak jak pisałam myślę, że będą bardzo ciekawe, na pewno zajefajnie, ja jestem tego pewna:)

 

Stolik będzie fajny zarówno cały biały ale z tą szarością to też niezły pomysł, pisałaś, że będzie stał na tle okna, w oknach śnieżnobiałe firany tak?, hmm chyba z tą szarością ciekawiej, mimo że zrobi się komplecik z mebelkami, ale jeszcze pytanie czy Ty chcesz taki efekt uzyskać?

No nie wiem czy pomogłam;), ale jak byś je zrobiła będzie ok:D

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karolcia:hug:

Murki będą tynkowane jak dom:yes: Na razie na domie mamy sam grunt, więc zrobilibyśmy to za jednym zamachem :yes:

Koło bramy będą tylko cienkie słupki, bo brama jest pierwsza zaraz przy siatce sąsiadów (dom po dziadkach więc już tego nie zmienialiśmy) potem jest furtka i reszta ogrodzenia. Czyli brama, furtka (cienkie słupki) i dopiero za furtką pierwszy murek, przęsła, murek i itd;);)

Brzmi to bardzo dziwnie, i może dziwnie wyglądać :D Zobaczymy na wizkach;) Może wyjść kicha,ale nie można chyba inaczej bo działka wąska, taki układ już tu był więc nie da się zmienić:( Jedyne wyjście to byłoby dać wszędzie cienkie słupki, ale tak tez mi się nie podoba :(:( No nic nie truję więcej :D:D

A będą dziś nowe fotki?:D Ja to codziennie wchodzę do Ciebie, bo już się przyzwyczaiłam że codzinnie jakieś zdjęcia +opis postępów jest:yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam a Ty między czasie zamieściłaś fotki-spryciula:D

Co tu napisać hmmm (komplementów sie boję :lol2: -moje wywody u Marjelki:D) a tak na poważnie to czekam na skończoną łazienkę Julci :yes: Tez jestem ciekawa jak wyjdzie beton z błyszczącymi płytkami:yes::yes: Elewacji zazdroszczę, bo jak pisałam wyżej na razie mamy szary grunt, ale aktualnie wolę ogrodzenie (to co mamy po dziadkach się sypie, i skrzypi na całą ulicę:lol2:)

Stoliczek -blat, przemalowałbym na szaro- też będzie ładnie wyglądać a i praktyczniej będzie (jeśli chodzi o dzieci to ja raczej teraz praktycznie myślę:lol2:)

Chyba tyle- miłego wieczoru:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fra kochana :hug: Ty tu nam nie kokietuj, pięną mas kuchnię :yes: i reszte pewnie też :cool:

Wcale sie nei panosisz!!! :no: wręcz przeciwnie bardzo mi miło :) Proszę sie czuć jak u siebie, nic nie kasować, kolejne foty wrzucać, będę zaszczycona :)

Także proszę sie czuć jak u siebie :hug:

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolciu przepraszam że tak rzadko zaglądam :( :hug:

 

Dopiero doczytałam o Waszym pięknie spędzonym weekendzie - super że macie naładowane baterie

(wychodzi że ja moje ładuję raz na rok na naszych zjazdach ;)) - nie mogę się doczekać :lol:

 

Postępy w domu - niezmiennie szok :) http://mp3car.pl/forum/images/smilies/szok.gif http://mp3car.pl/forum/images/smilies/szok.gif http://mp3car.pl/forum/images/smilies/szok.gif

 

Teraz najfajniejszy moment - wszystko co tworzy wnętrze/dom/duszę będzie sie pojawiało w poszczególnych pomieszczeniach :wiggle:.

 

Stolik do Julci jest eeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtraaaaaaaaaaaaaaaa - zakochałam się w jego nóżkach - no chyba wezmę i ukradnę pomysł :cool:

 

Buziaki zostawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Karola jak Ty wyrabiasz na zakrętach? Jeszcze raz podziwiam za tempo prac. Kibicuję Ci codziennie i podziwiam zawrotne postępy. Cieszę się, że podobały Ci się moje wizualki. Co do założenia galerii to słabo sobie radzę z techniką. Jestem analogowa jak to mówią, więc budowę dokumentuję kliszową lustrzanką, a zdjęcia układam skrupulatnie w albumie. Ps. Ja znów wrócę do tematu drzwi SIMPLE proszę wytłumacz mi jeszcze raz, jakie ościerznice(Porta System, Porta System Eleganca, Prestige, Maxima?) do nich zamówiłaś i ile zawiasów? Ja myślę o zamontowaniu ich równię poważnie, wcześniej skłaniałam się do Porta Idea w okleinie Super Matt wzór A.0 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sie porannie.Niezmiennie zadziwia mnie i zachwyca tempo w jakim można powiedzieć ze wykanczacie juz swój cudny domek.Stad tez moje pytanie ,jaki kolor jest na elewacji bo nie jest to chyba czysto biały tylko taki jakby przełamany coś jakby smietankowy?Mozna prosić nazwę i firmę? Pozdrawiam i i kibicuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, chyba mamy taki sam zlewozmywak :)

 

I blat chyba też z tego co wiem chcesz taki sam, tylko mój grubas :D

 

Bardzo mi się podoba siedzisko pod prysznicem, fajne też mebelki Julci, choć mi chyba też stolik najmniej pasuje przez te "papierosy" :lol2:

 

A Julci na katar możesz (jeśli masz inhalator) zrobić inhalację z soli fizjologicznej, bardzo ładnie oczyszcza i pomaga oddychać. Do odciągania my używaliśmy cuda które nazywa się Frida i całkiem skutecznie działało :)

 

pozdrawiam serdecznie i weź się nie przeprowadzaj przede mną, dobrze :lol2:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziulek Papieroskowe nóżki zostana przemalowane na biało :yes: a blacik albo zostanie biały albo będzie szary ;)

 

 

Drimeth witam :)

W galerii albo komentarzach po tym jak kupiłam płytki, podawana była ich nazwa ... kurcze teraz nie pamietam :( odszukam i dam znać :yes:

Pozdrawiam :bye:

 

 

anso wyjde na głupka i ignorantkę, ale nie wiem co to za kamień :o

Jakiś czas się rozglądałam, zobaczyłam ten i wiedziałam,ze to ON ;)

W poniedziałek po południu kamień będzie do odboru, dostanę fakturkę to i nazwa będzie ;)

Podam napewno :yes: Kamień jest jaśniutki, szary w kilku odcieniach i odrobinie nawet zimnego beżyku.... mi barzdo sie podoba :yes:

Dzięki za wszytkie pochwały :hug:

 

 

admetko :hug:

Spoko ;) wiem ile masz pracy :yes:

Mi generalnie połączenie nózek bardzo sie podoba :yes: ale proporcje chyba wyszły zła... ja nie palę i początkowo wogóle tego nei widziałam,a le jak napisała pierwsza osoba, to juz nie mogę sie pozbyć tego wrażenia :lol2:

Ola na szczęscie jest cuuudowna i bez problemu mi przemaluje :yes: :D

 

Ja też nie mogę doczekać się zjazdu :yes: :hug:

 

Buziaki :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waclau Baaaardzo Ci dzięuję :hug:

No na zakrętach czasami nie wyrabiam i się potykam ;) :lol2: A tak naprawde to nie jest tak,źle :no:

Poza budowa mam jeszcze sporo czasu dla rozdziny, znajomych, na inne prace i przyjemnosci ;) wiec jest ok :yes: :)

 

Jeżeli chodzi o drzwi, to biorę te same co ostatnio, mieli w Pol skone moje poprzednie zamówienie i powiedziałam,że chcę jeszcze raz o soamo :lol2:

Poszukam zdjec, z poprzedniego domu, moze one pozwola Ci stwierdzić, które ościeżnice bedę miała :o bo po nazwie nie wiem :sick:

 

Dzięki za nowe fotki Twojej kuchni :)

Odpiszę na mailika,bo pokombinowałabym jeszcze w obrębie wysokiej zabudowy ;)

:hug:

 

 

Hej Monia , fajnie,ze jesteś :hug:

Zaglądaj i podpowidaj :yes: :)

I jak się bateria sprawuje ??? ( plissss pisz,ze dobrze, bo już mam ja w domu :lol2: )

Zlew podwieszany :yes:

:bye:

 

Tosiaczku dzikęuję :hug:

Dzięki mebelkom od Hazelki pokoik będzie taki jakiego chciałam :yes:

Nie piszę,zeby tu komukolwiek słodzić, ale naprawdę dla mnie Ola i jej firma spadły jak z nieba! :lol2:

Długo szukałam mebli, fajnych, porządnych ale nie kilka tysięcy za sztukę ;) A tak można połączyć jakość, jakiś swój pomysł na wyglad mebli i przystępną cenę, więc ja jestem na prawdę szczęśliwa :yes:

 

A co do przyszłosci Julki :cool: zrobimy firmę rodzinną a co :p :lol2: ;)

 

Buziaki Tosiu :hug:

 

 

 

Venusko hej :hug:

Nózki do przemalowania idą :lol2:

Ale poza efektem, jak się okazało ;) papierosianym) to o taki właśnie, prosty, drwniany, okrągły stolik dla Julci mi chodziło :yes:

 

Ciesze sie,ze jestes na tak w kwestii blatu, też myslę,ze będzie pasował :yes:

 

Dzięki za stół, meeega podobny, ale jednak mój będzie miał ładniejsze nóżki :D przynajmniej ładniejsze dla mnie ;)

No i biorę 100x 200cm ale i tak dzięki za pamieć :hug:

 

Czekam na sowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj fajna kobieto :)

Dziękuję baaardzo, ostatnia prosta jest lekko wykańczająca i takie słowa są jak balsam, albo szkalnka wody ;) :)

Jutro machnę zdjecie opakowania z któego pochodzi tynk :yes:

Pozdrawiam :bye:

 

dolphin80 tak jak napisałam, wyżej, jutro mchnę fotkę wiaderka z tynkiem :)

Bateria to franke. :)

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...