Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Moja droga życzę Wam wszystkiego Naj Naj - OCEANU SZCZĘŚCIA.

Moja mamusia mówi, że życzy się tylko szczęścia i uważam, że ma rację, bo przecież człowiek szczęśliwy ma wszystko czego potrzebuje, każdemu coś innego zapewnia szczęście (miłość, zdrowie, pieniądze, dzieci ...) a dla innego może coś nie mieć znaczenia - temat rzeka :)

W TYM DNIU UŚCISKI DLA CAŁEJ TRÓJECZKI !!!

U mnie w sierpniu 11 rocznica nawet nie wiem kiedy to zleciało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego co najcudowniejsze Wam życzę i oczywiście niekończącej się miłości...

20090705_2096954607_frezje2.jpg

 

 

 

Ps. pamiętam doskonale budowę Benia i przygotowania do ślubu ...:wave:

Przepraszam że tak sporadycznie się odzywam:oops:, za to codziennie zaglądam i kibicuje:yes:

Edytowane przez Dominika i Łukasz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolka, Wasza budowa jest jak piękna powieść, od której nie można się oderwać :)

Czytam i czytam bezustannie :)

Gratuluję postępów na budowie!

 

A dziś życzę Wam, abyście byli szczęśliwi :) Wszystkiego dobrego!

 

http://www.zdjecia-zwierzat.com/n/biedronka-aka-slonce-kwiaty-biale.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korolka, szok! Dopiero 3 lata po ślubie?

Ja zawsze zapominam że Ty taka młodziutka jesteś :eek: tylko jak widzę Twoje zdjęcia, to się zastanawiam kim jest ta dziewczyna :D no bo nie chyba nasza Karolka, która przecież buduje 3 dom.... kiedy, jak....

Ty naprawdę masz jakieś turbo wmontowane, właśnie w takich chwilach wierzyć się nie chce, że można tyle zdziałać w trzy lata

Ja również życzę Tobie kolejnych takich rocznic przez długie, długie lata obchodzonych tak jak te pierwsze :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janiela, Dominika, Nelcia, Madzia, Fajna kobieto, anso kakusku , Venus, isa, Ola

 

Baaaaardzo dziękujemy :hug: :hug: :hug:

 

 

isa tak trzy latka nam stukneło ;) a razem jesteśmy 5 lat :yes:

 

Działke pod budowe kupiliśmy na rok przed ślubem i na 2 tyg. przed ślubem zamieszkallismy w nowym domku, boshheee ale tam był sajgon, ślub wykończenówka, chwile wczesniej powazne problemy zdrowotne ... no ale daliśmy rade :lol2:

 

Generalnie u nas zawsze dzieje się sporo i szybko ;)

Nawet jak się poznaliśmy to po 2 tygodniach wydawało nam się,ze znamy się od zawsze :lol2: zamieszkaliśmy razem po 6 tygodniach znajomości, zaręczyliśmy się po niespełna 4 miesiącach znajomosci, a ślub był rok i osiem miesięcy od naszego pierwszego spotkania, wiec chociaż ślub był późno :lol2:

Gdyby nie budowa w miedzyczasie, to mogłabym powiedzieć,ze było na spokojnie ;)

Pozdrawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dołączam się do gratulacji z okazji rocznicy ślubu i życzę wspaniałych chwil razem :wave:

 

Chciałabym Cię zapytać o kilka rzeczy, jeśli oczywiście nie będziesz mi miała za złe :yes: tzn. jaką macie wysokość w garażu, u nas wychodzi 2,90 ale ze schodkami z garażu do domu albo ok.2,60 bez schodków-zastanawiam się czy te 2.60 wystarczyłoby przy wyższym samochodzie aby uniknąć schodów, jak myślisz?

a odnośnie domu na starość to rzeczywiście parterówka jest najlepsza dlatego my zdecydowaliśmy się na sypialnię na dole, a dzieciaczki na piętrze, do momentu wprowadzin możliwe, że będą już samodzielne :wiggle:

pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola, nie było mnie kilka dni i co ????

szczęka opada !!! dosłownie:) pędzicie to mało powiedziane, wszystko wygląda cudnie i nie ma się do czego przyczepić.Kominek widzę podciągnięty do góry i od razu lepiej to wygląda. Meble Julci cudowne, na jaki kolor przemalowałaś w końcu stolik? albo jaki masz w planie?:) 5 tyg i 2 dni powiadasz??? stawiam,że zmieścisz się co najmniej w 5 :lol2::lol2::lol2:

Wszystkiego Najlepszego z okazji wczorajszej rocznicy, u nas w tym roku będzie 7 lat po ślubie,a ....14 razem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...