Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karolcia heeeeej! :) Łelkam bak :D Widzę że twardy powrót do rzeczywistości zaliczyłaś... Ale mimo przejść z brukarzami, kostka wygląda super. A elewacja :eek: Cudo!

Paryża strasznie zazdroszczę, a jeszcze jak zdjęcia zobaczyłam to w ogóle. Jak będziesz miała chwilkę, to puść na priva gdzie nocowaliście.

 

A powiedz jeszcze jak Julka się czuje? Wydobrzała już?

 

PS

W wolnej chwili zapraszam do siebie, w końcu odważyłam się założyć galerię (jeszcze nie wiem jak zrobić linka w stopce, więc zapodam linka. Jak masz coś przeciwko, daj znać, usunę stąd): http://forum.muratordom.pl/showthread.php?215496-Madzialeny-domek-pod-miastem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Chyba znowu nie zdążę na wszytko odpisać :sick:

Zacznę od końca ;)

 

 

 

Cześć Alu :hug:

Spokojnie jeszcze domek zobaczysz na żywo i to nie tylko z zewnątrz ;)

Zaliczysz od razu wizytę :yes:

Dzięuję Ci za wszystkie ciepłe słowa :hug:

Tak myślałam,ze doba hotoelowa od 14 :yes:

Mozna tam ewentualnie zadzwonic i zapytać,czy te pokoje osób które chca wcześniej przyjechac mogłby być gotowe tą godzinke wcześniej, prawdopodobnie się zgodzą ;)

 

 

Hej Asiu :hug:

Bosssshe baaardzo mi miło :)

Wiesz dobra ekipa to bezwzględnie podstawa :yes: ale nie ukrywam,ze taka szybka budowa to wyzwanie wymagające dużego nakładu pracy na wielu "frontach" jednioczęsnie.... przewidywania wszytkiego wieloetapowo....

Chciałabym urządzić kiedyś dom na spokojnie.... tak,ze po kazdym etapie widząc zakończenie pierwszego podejmujesz decyzje dotyczące kolejnego, przymierzasz, dobierasz, zastanawiasz sie :cool: wyedy uwazm,ze mozna osiągnąc dużo fajniejszy bardziej dopięty efekt...

U mnie jest tak,ze ja na tapie elektryki, czy murowania musze wiedzieć gdzie jaki dokładnie mebel będzi eustawiony, jakikonsola, gdzie każdy drobiazg, jaka kolorystyka, bo już trzeba zamawiać meble kiedy jeszcze nie ma tynków, bo przeciez na zabudowe kuchni i inne niektóe sprzęty czeka się dłuugie tygodnie a czasem miesiące i chcąc się wprowadzić w 7 miesięcy od pierwszej "łopaty" trzeba to wszytko ogarniać duzo wcześniej....

 

DLATEGO ZAWSZE TAK BARDZO SIĘ BOJĘ!!!!! :eek::eek::eek::eek:

 

Bo ja naprawde nigdy nie wiem jaki bedzie finalny efekt :no: podejmowanie tych decyzji duuużo wczęsniej niesie za sobą duże ryzyko i czasmi są małe niewypały :p no ale nie chce narzekac poprostu tak samo bardzo ciesze sie na ten etap "wykluwania się" domu, wnętzr... ale w równym stopniu się boje jak to wszytko wyjdzie :sick:

 

W kazdym razie takie słowa jak m.in Twoje działaja kojąco :hug:

 

Buziaki :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saluś moja kochana nareszcie ruszyła pupiszonka na FM :hug:

Dzięki kochana za pochwały :hug: i za częste wsparcie telefoniczne taż ;) :hug:

No i oczywiscie wiadomo... wizja lokalna juz niedługo :lol2:

Buziaki wielki :***

 

 

Cześć ZUZIU miło mi ,ze juz jesteś :)

Dziękuje za wszytko :hug:

Z mebelków jestem bardzo zadowolona, ale czekam na ich docelowe miejsce i aranżacje w pokoiku w nowym domu :yes:

Ola robi pięne meble i w tym domu pojawi się wiele mebelkó jej produkcji :yes:

A jeżelei powstanie kiedyś dom nr 4 b=to też bedzi egłównym dostawcą :lol2:

Jeżeli brakuje Ci jakis mebelkó, warto się z Hazelką skontaktowac, zawsze wyceni, doradzi i ostatecznie miło zaskoczy ;) :yes:

 

Kostki z przodu jest dużo :yes: ale zajmuje ona ok 1/3 frontu działki :yes:

Kiedy patrzymy w kierunku domu to na lewo od bramki jest juz sama zieleń :yes: NIe chciałabym całego frontu w kostce :no:

Nie mam dobrych zdjec, zeby to pokazać ale bedzie jeszcze okazja ;)

Front dziłki idzie pod skosem i tam gdzie jest podjazd jest namniejsza odleglość do budyku z lewej strony działka jest o kilka metrów wieksza :yes:

 

No a z tyłu poza odrobiną rabat i kawałeczkiem miejsca grillowego saaama trawa ;)

 

 

Co do beżyków to łazineka i sypialnia maja być utrzymane w bieli, kremi i beżyku ( w łązience) i kropli szarosci w sypialni :yes:

 

 

Pozdrawiam cieplutko :bye:

 

p.s wybierasz się an zlot ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Madziu :)

Dzięki kochana:hug:

Z Julcią juz wszytko ok w zasdzie przed samym naszym wyjazdem było praktycznie po sprawiw, no resztka katarku była i już ;)

Na szczęscie obyło się bez wizyty u lekarza, antybiotyków itp. mam kilka syropków i kropelek na receptę i w momentach wyższej koniecznosci się nimi wspomagamy. Ale tu głównie odciąganie katarku, wygrzewanie pupci i czas ... nas uleczyły ;)

 

Bardzo fajnie,ze się zdecydowałąś na galerię :yes: :D

Za chwilkę do Ciebie biegnę!!!! i nic nie kasuj!!!!!

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosia ale,ze co w rocznicę ??? co ze w Paryżu, ty mi tylko tu nie kracz!!!! :mad: ;) Mi jeden potomek, a raczej potomkini na ten moment wystarczy ;)

Własnie przechodze kolejny bunt... dwulatka był jak miała 1,5 roku to teraz nie wiem... bunt trzylatka ??? :lol2:

W każdym razie jej bunty to najlepsza antykoncepcja ;)

Ale spoko drugie dzieciątko chcę baardzo ale tak najwcześniej zacznę nad tym pracować za jakieś 2 lata :p

 

 

Kochana dzięki za koplemenaaa :hug:

Ale wiesz Benia zrobiliśmy dokładnie tak jak zalecali architekci więc była łatwizna ;)

Teraz tez sporo korzystamy z sugestii projektantów z biura projektowego, chociaz inwencji twórczej z naszej strony też troche jest ;) :yes:

Nic się nie stresuj, bo na 100% będziesz miała ślicznie, swoją drogą w dupsko powinnaś dostać, bo ja od dawna nie jestem u Ciebie na bieżąco :(

Daj jakieś foty plisssssss :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola ale masz "sniezne" krolestwo :) Bardzo podobaja mi sie takie biale wnetzra i u siebie bede miala tylko kilka szarych akcentwo-reszta leci tez cala na bialo :yes: Jaka farba malujesz i dalej mnie ciekawi czemu agregatem (jak to wychodzi cenowo? ) U mnie malarz powiedzial 6-7 zl za metr kw lub 150 zl za dniowke .

ps w wolnej chwili poprosze o namiar na Zakopane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź odnośnie wysokości. We wtorek strasznie się ucieszyłam bo panowie stawili się na plac boju i ruszyli z pracami. Niestety nie obyło się bez problemów i podniesienia mi ciśnienia :mad:. Mieli zacząć od kanalizacji i chudego betonu, ale stwierdzili, że zaczną jednak od murowania ścian. A i zapomnieli sobie też na jaka sumę za robociznę umówiliśmy się :wtf:, więc kolejnego dnia miałam zamiar im podziękować i powiedzieć żeby już nie przychodzili, ale rano pojechałam na budowę i usłyszałam, że cena zostaje jak uzgodniono wcześniej,oj uczę się cały czas i na słowo to nikomu już nie uwierzę i umowę podpiszę. sorki za taką długaśną wypowiedź, ale po prostu szukam wsparcia u weteranek budowania:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolka, Spóźnione ale szczere życzenia Wszystkiego najlepszego z okazji Waszej rocznicy.

Nie było mnie chwilkę a Ty już prawie się wprowadzasz: lol2: U mnie dopiero tynki się zaczynają robić. I w ogóle to się załamałam ostatnio jak zmierzyłam wysokość swoich pomieszczeń. Nie dopilnowaliśmy z mężem tego i zrobili nam za niski parter a przecież mieli projekt..:mad::mad: no ale to są uroki budowy na odległość.

A powiedź Ty jaką masz wysokość u siebie? Domek robi się coraz pięknieszy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślężaneczko dawaj foty kooooostki :) :yes: plissss :)

U mnie wszytko piachem zasypane, słabo wszytko widać, schody i taras zafoliowane bo jeszcze kolor na elewacji sie robi... no ale jeszcze chwila i wszystko sie poodsłania ;)

Buziaki :***

 

Pokaże pokażę :yes: ale u mnie kostka zasypana jest mączką granitową i przez najbliższe 1,5 tygodnia taki stan będzie się utrzymywał. Jak tylko będzie coś widać to prześlę fotki :D No chyba, że chcesz takie robocze :p

 

Ściskałki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellou Karolka, no to teraz już odliczanie w dniach w oczekiwaniu na ten dzień :wave: PRZEPROWADZKĘ

Ja sie muszę pochwalić, że jak na razie (odpukać, coby nie zapeszyć) ale ekipa mi się trafiła super

umawiają się i stawiają sie zgodnie z planem, praca też im się pali, wszystko zgodnie z planem zrobione - trochę nam tu pomogła pogoda i wczoraj zostal osiagniety stan zero, dzisiaj jeszcze docieplenie fundamentow - ekipa pojechala na weekend do domku

a od przyszłego tygodnia zaczynamy mury :D

mnie tak się z tymi terminami znowu nie spieszy, ale serce rośnie kiedy widzę jak powstaje MÓJ domek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka Asiu :hug:

no ekipa jest z Waszych stron :yes: a konkretnie z Grybowa - więc musi być OK :D

już nie mogę sie doczekać żeby wejść do swojego "salonu" czy "kuchni" choćby jeszcze bez dachu, pod tzw. chmurką

a jak temat kominek, ruszyłaś juz coś może temat z mężem? ja też czekam na zdjęcia z salonu ze ścianką z tawertynu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie żartuj z Grybowa, to rzut beretem ode mnie, no to na pewno bedzie ok:) mam nadzieję;)

zobaczysz, że jak zaczną murować to zupełnie inaczej będziesz ten swój domek odczuwać, bedzie większy:yes:

 

Z kominkiem to nie tak szybko, najpierw muszę sama to sobie poukładać, później męża urobić i dopiero coś zaczne działać, a tak poważnie to tak jak pisałam cięzko mi ruszyć z tym tematem, bo to się zastało, ale w końcu przyjdzie i na niego czas;) mam nadzieję:eek:

A o ścianie to ja zupełnie zapomniałam, muszę pyknąć, ale to tylko ściana, z miejscem że kiedyś będzie na niej stał barek, kiedyś:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia dzięki. Najwyżej zrobię sobie święto lenia i cały dzień spędzę w pierzu :D

Isa czy Ty chcesz być szybsza od Karoli? Tak odrazu przy pierwszym domu?:lol2::lol2:

 

Tosia jasne czasami i my takie pracusie musimy odpocząć:lol2::hug:

 

A Isa wzięła chłopaków ode mnie to poleci z koksem raz dwa, Karola się wprowadzi to Ise bdziemy oglądać, napaczyła się dziewczyna to na co ma czekać:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...