Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Cześć Kochane :hug:

 

walcau kuchnie wkleiłaś przepięne, strasznie mi się takie podobaja :yes: :D

Ja w obecnej będę miałą tą biała w połysku + czarny granit + jasna drewniana podłoga.... ale wiem,ze to nie najnowsze trendy ;)

Nie mniej jednak taka kuchnię "czuję" do tego domu :yes:

Wiem tylko tyle że w kolejnym domu ostatecznym kuchnia będzie zupełnie inna niz obecna i poprzednia :yes:

Nie wiem dokładnie jaka :no: ale juz wiem ,ze inna :D

 

 

Ślęzaneczko cześć kochana :hug:

 

 

Monia :hug: :hug:

Juz przebieram nogami i nie mogę doczekać się piatku :D

 

 

Tosiu hej :hug:

Wiesz co mam doła ze nie będzie Ciebie i anakris w piątek :( :( :(

Ale mam niecny olan ściągniecia Was do siebie w wakacje :D :D :D

Kochana nic nie kombinuję (niestety ;) ) wszytko w galerii opisałam, ale dzisij się ciesze bo zawitało do nas cudowne słoneczko :yes:

Wprawdzie na tyłach dizłki mam ogromne kałuże i jak dobrze pójdzie to ogrodowy zacznie działać najwczęsniej w poniedziałek o ile wszytsko podeschnie :eek:

Ale dizsij działają elewacyjni :cool:

:bye:

 

isa będzie wygladać dobrze :yes: :)

Powinni Ci też zrobić to okno otwierana a min. uchylne :yes: w kuchni przyda się taka opcja, chyba ze zrobisz reku. ;)

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Alicja, dzięki :hug:

Powiem szczerze,że na razie nie stosuje,zadnej formy reklamy , dosłownie nic....

Poza budową Julką, domem mam jeszcze inne zajęcia zawodowe i przez najblizsze 2-3 miesiace jestem totalnie pochłonięta. Firmę musiałam juz zarejestrować, ale relanie ruszę z nią bliżej jesieni ;)

 

Madziulku dziękuję :hug:

Trzymaj kochana plisssssssss :)

Grtuluję wyjazdu Twojej szklarenki :wave:

Buziaki :***

 

fajna kobieto ja też nie rozumiem, przeciez te kuchnie są boskie!!!

Ja sie spreżam bo za 3 tygodnie i 2 dni wielka akcja :eek:

Pozdrawiam :bye:

 

 

Kasiu dzięki kochana :) Za 3 tygodnie i 2 dni pierwsza noc w domu i pierwszy toast ;) :wave:

Szczerze, nie wierze!!! Wogóle ta budowa wyjatkowo lekko nam przeszła, i mimo cieżkich początków i mega stresu... potem poszło już z górki i wiadomo milion ząłatwień, ustaleń ale chyba ja się juz do tego tak przyzwyczaiłam + generalnie dobre ekipy... ze nie jestem ta budową zmeczona :no:

Tym gorzej dla Artura :lol2: bo bedzie mnie nosić :lol2:

Nie, no coś Ty nie mam wybranego żadnego projektu :no: aż tak nei oszalałam, ale u mnie nei zna się dnia ani godziny ;):p

Namiar prześlę :yes: :*

 

 

Fra :hug: :hug: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola Ty jesteś jedyna w swoim rodzaju, jeszcze nie skończony domek nr 3 a Ty juz o 4 rozmyślasz:lol2:

Ale wiesz co to Twoje stwierdzenie, że w ogóle się nie zmęczyłaś przy budowie 3 to w ogóle mnie rozwaliło na łopatki, w międzyczasie odwiedziłaś kilka SPA, Zakopane, Paryż i jeszcze pare miejsc, a w międzyczasie pyknęłaś sobie domek i rozmyslasz o 4, Karola cała Ty boooosko, uwielbiam to co robisz, jesteś meeega zakręcona, ale tak pozytywnie, dajesz nam duuuużo pozytywnej energii:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko, chciałam Cię zapytać czy pamiętasz jaki kolor kostki brukowej zamawiałaś, bo na ich stronie jest biały, granit i grafit, a ja chciałbym jasnoszarą i nie wiem czy brać biały czy granit? I jeszcze czy te palisady, którymi masz zakończone schody i taras to też zamawiałaś w tym miejscu co kostkę? Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpliwością na Twoją wykończeniówkę:bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochane, za mną zabiegany "wolny" dzień, jutro raniutko wyjazd a ja jestemnie spakowana, nie mam się w co ubrać, z zakupami sie nie wyrobiłam a za chwile mam gości :o

 

Odpowiem tak na szybciutko, ile zdążę ;)

 

 

Lenka ja mam kostkę według ich specyfikacji w kolorze białym i grafitowym/czarnym.

Palisady kupował juz wykonawca osobiscie i nie wiem gdzie :no:

Pozdrawiam serdecznie :bye:

 

 

Magdzińska, kochana :hug:

Już ja Ci jutro zaserwuję dawkę energii i dużo MOCY ;) :*

 

 

Emiranda :hug:

Widzisz jaka łądną date wybrałam ??? :)

Kochana, nie ma sprawy mam nadizję,że będzie czym zarażać heheh ;)

Do zobaczenia jutro :bye:

 

 

Asiu :hug:

Ale wiesz.... no ja tak tylko sobie myyyyśśśślllęęę :rolleyes: nad tą czwóreczką :p

Ten 4 dom, który kiedys wybudujemy... ma być na wiele lat, do czasu kiedy będziemy potrzebowali mniejszego , parterowego domku :yes:

Wiec ja o tym docelowym muyślę juz od jakiegoś czasu, bo chciałabym,zeby było w nim wszytko o czym marzę, a przy tym aby był erggonomiczny, funkcjonalny i żeby połączyć moje marzenia z powierzchnią poniżej 300m2 ;) :lol2:

 

Kochana ja poprostu szczerze napisałam ze jakos tej 3 budowy w odróżnieniu od 2 poprzednich naprawde nie odczułam :no:

W zasadzie kazda kolejna budowa była lzejsza :rolleyes: no i jak tu przestac budować ??? ;) :lol2:

Asia wiesz ze z Tosią macie u mnie obowiazkowa wizytę wakacyjną z noclegiem ??? :popcorn: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anso hej :)

Wszystkie faby są z mieszalnika firmy PARA :yes:

Pozdrawiam :bye:

 

Janiela niestety ja nie mam żadnego namiaru na polskie morze :(

Rzadko jeżdzę, wiec nie pomogę, może dziwczyny coś znają ?

 

 

Kochane gości mam za 10 minut wiec uciekam, na zaległe posty i privy odpiszę po weekendzie, bo 3 dni będę poza zasięgiem :p:hug: :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowa na forum i bardzo ale to bardzo jestem pod wrazeniem twojej osoby.Zaczynam budowe (wraz z mezem)swojego pierwszego domu i bede czerpac wiele inspiracji z Twoich wnetrz.Mam male pytanko dlaczego w nie robisz ogrzewania podlogowego bo wydaje mi sie ze w takich wnetrzach podlogowka bylaby super.Czekam z niecierpliwoscia na zdjecia z meblami i cala reszta .POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolciu no Ty już tu mi nie ściemniaj z tą 4, ja to czuje w kościach, że Ty coś planujesz i to szybciej niż myslimy tu wszystkie razem:lol2:

 

Ja nie wiem co Ty knujesz, ale ja juz powiedziałam mojemu m, że ja do Karoli jadę choćby nie wiem co muszę Cie odwiedzić i zobaczyć Twój cuuudny domeczek:yes: za zaproszenie ślicznie dziękuję, a że chcesz nas razem z Tosią ściągnąć to jeszcze lepiej, nie moge sie doczekać:hug:

 

Ja życzę Wam wszystkim baaardzo udanego spotkania, bawcie się dobrze, odpoczywajcie i mam nadzieję, żę wypijecie nasze zdrówko, buziaczki i czekam na relację, a jutro juz umawiamy się z dziewczynami na imprezkę przy kompie:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...