Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Hej Karolinko :bye:

 

No prosze tak Sobie na Zlociku naładowała akumulatorki że sie przeprowadzac za 2 tygodnie bedzie :lol2: A ktos tu Sie martwil ze nie wie czy sie do lipca wyrobi :p

Ale Super juz nie moge sie doczekac az zaczniesz meblowac wnetrza ,bo dla mnie to najfajniejszy etap budowania wprawdzie jeszcze przedemna ale na razie bede kibicowac tobie :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To co mieszkacie już:lol2::lol2:

Tak poważnie, to tak jak piszą dziewczyny na pewno dacie rano i wiem, że jeśli powiedziałaś że 21.06 o 8 rano się wprowadzicie to tak będzie (pamiętam naszą rozmowę :D)

Całusy i ślę dodatkowe siłyyyyyyy (ja moge być skapciała przez kilka dni, potem oddasz :lol2::lol2:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko :bye:...dawno mnie tu nie było a tu jak:zawsze tempo szalone :D jeszcze chwilka a będziemy podziwiać Twój piękny domek :wiggle:.....u mnie też się zaczyna jutro ostra akcja, bo i dach będą już kończyć i ścianki dziąłowe się robią, też chcę przed zimą się wprowadzić :yes:...pewnię będę potrzebować Twojej pomocy, ale to później...pozdrawiam :hug: Edytowane przez Tamara1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam :), jak zwykle jestem zachwycona kolejnym domkiem i z niecierpliwoscia czekam na fotki wnetrz. Mimo, ze Twoje wnetrza nie sa w moim stylu to uwielbiam je ogladac, bo sa piekne, wszystko ze soba pasuje i dobrane jest w kazdym szczegole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, nie wierzę że Ty już dni do przeprowadzki na palcach odliczasz :jawdrop:

pamietam, jak we wrześniu zeszlego roku trafilam na Twój dziennik, to stałas przed wyborem projektu domku - tak jak i ja:o

Karolka, musisz mi obiecać chociaż to, że nie wprowadzisz sie do domku nr 4 przede mną - bo sie załamię :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolciu, no ja normalnie nie wierzę że Ty miałaś jeszcze czas na te zdjęcia, miałam już wyłączyć komputer ale stwierdziłam ,że zajrzę do Ciebie i co widzę zdjęcia:o, wiesz co Ty nawet w takim momencie chciałaś dotrzymać słowa,podziwiam i chylę czoła na to co Ty robisz, zdjęcia wcale nie są złe, przecież my umiemy sobie wyobrazić co Ty tam u siebie wyczarujesz, nie mogę się doczekać, pozdrawiam, miłych snów :hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolka! Zaglądam do Twojego dziennika codziennie. Tak mi to weszło w krew, że nie mogłabym inaczej :) Jestem oszołomiona zawrotnym tempem budowy i urządzania. Bardzo mi się wszystko podoba. Jest tak świeżo i delikatnie :) Odpocznij też trochę. Już teraz życzę cudownych chwil w nowym domku. Będę się inspirować :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Karolinko :bye:

 

Zdjecia niewazne jakie by nie byly wazne ze sa :yes::yes::yes: A naprawde wszystko na nich widac i niezmiennie jestem zadziwiona efektami i szybkoscia waszych prac :yes::yes::yes:

Najbardziej czekam na efekt koncowy pokoiku Julki, bo uwielbiam pokoiki dzieciece a szczegolnie dziewczece i w swoim domku na urzadzeniu pokoikow corek skupiam sie bardziej niz na swoich !!!

 

Karolinko teraz juz za pozno ale nie myslalas zeby zrobic azurowe drewniane schody zamiast betonowych , chyba ze planujesz pod nimi jeszcze jakas zabudowe !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Karolina,

Kibicuje Ci juz od dłuższego czasu, często zaglądam do Twojego dziennika (poprzedniego również). Gratuluję takich postępów, a przede wszystkim tak pięknie urządzonych wnętrz:)

Podaj mi prosze jakieś namiary na fachowca, który kładł Ci tapety, z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...