Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karolcia to będzie kolejna mega chata :yes::yes:

Coraz więcej widać, a co dopiero przed nami..... :D:D

Niedawno w Piotrkowie po raz pierwszy widziałam Dom z klasą:yes: : Poznałam od razu bo jest taki charakterystyczny, a po za tym Twój dom widziałam już tyle razy, że znam go na pamięć:D Dodatkowo tamci ludzie wybrali identyko elewację jak na zdjęciach z "katalogu" więc tym łatwiej poznać :p Ogrodzenie też mają w Twoim stylu:yes:

Na żywo robi jeszcze większe wrażenie:yes::yes::yes:

Kochana A jak Ty się czujesz?:hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się!

Dom cudny, jak zaczynaliśmy pomysl z budowa to pierwszym katalogiem który kupiłam był katalog domow z wizja i z klasa podobal mi się najbardziej.

Potem się okazało ze takiego nachylenia nie możemy mieć. Może następnym razem, ale to musimy mieć dwa razy więcej kasy :)

 

Mam pytanie oczywiście :), wiem ze to trudny okres ale mam tylko jedno male - w holu to aquaformy? Jakiej wielkości? Masz może jakies dobre zrodlo zakupowe??

 

Sily zycze na koncowce!!! Jest pięknie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochane :hug:

Za chwileczkę muszę wychodzić z domu na budowę, .... u nas BOSKIE słońce, gorąco piekne lato :D

 

Tak na szybciutko odpowiem...

 

Białe tuby w holu na parterze i piętrze to Massive nero link, przypadkowy, akurat do czarnych ;) http://www.ceneo.pl/6492984

 

 

Ktoś prosił o namiar na tapeciarza ;) jestem z niego bardzo zadowolona :yes: tel.693 347 502

 

Pozdrawiam i uciekam bo za 20 minut mam momntaż drzwi wewwnętzrnych ;)

 

Dziękuje,ze zagladacie ... i że jesteście :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...