Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Karola ja jestem od twojego dziennika uzależniona!!! co to bedzie jak już sie wprowadzisz;) bardzo bardzo sie ciesze że masz ostatnią prostą przed soba,trzymam kciuki,napewno jesteś zmęczona,ale już za chwilę będziesz się wylegiwać na pięknym tarasie i popijać mrożoną kawkę!!:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wooow Karola pędzisz:jawdrop:

 

Pokoik córci to będzie perełka, takie właśnie lubię:yes:

 

Łazienki czuję, że nas zadziwisz, ale przecież ja to przeczuwałam:rolleyes:

 

Lampa w jadalni śliczna, ochhhh co to będą za wnętrza czuję, że nie tylko my stałe grono wzdychających ale nie jeden podglądający się ujawni:p

Buziaczki i pędzcie dalej:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczynki :hug:

Proces pakowania trwaaaaa....... :o

Budowa sie udomawia :yes: jeszcze kilka dni....:p

 

Hej Karolinko :bye:

 

 

Najbardziej czekam na efekt koncowy pokoiku Julki, bo uwielbiam pokoiki dzieciece a szczegolnie dziewczece i w swoim domku na urzadzeniu pokoikow corek skupiam sie bardziej niz na swoich !!!

 

 

Cześć Zuziu :hug: Julki pokój chyba bezie gotowy jako pierwszy ;) :D

Nie będzie to nic nadzwyczajnego :no: ale ja lubię lekkie, dziewczęce pokoiki :yes:

Zazdroszczę Twoim córciom tej garderoby :rolleyes:

 

Karolinko teraz juz za pozno ale nie myslalas zeby zrobic azurowe drewniane schody zamiast betonowych , chyba ze planujesz pod nimi jeszcze jakas zabudowe !!!

 

Myślałam o takich :yes:

Generalnie chciałam zrobić pojedyńcze trepy kotwione w ścianie :rolleyes: ze względu na koszty i czas kiedy to budowaliśmy (zima, wszytkie decyzje na szybko ;) ) zostawiałm lane, betonowe. Gdybym mogła coś zmienić to machnełabym zdecyodwanie te kotwione w scianie :yes: no ale za późno :p

Trzeba czekać na kolejny dom ;)

 

Pozdrawiam!!!

 

Witaj Karolina,

Kibicuje Ci juz od dłuższego czasu, często zaglądam do Twojego dziennika (poprzedniego również). Gratuluję takich postępów, a przede wszystkim tak pięknie urządzonych wnętrz:)

Podaj mi prosze jakieś namiary na fachowca, który kładł Ci tapety, z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

Witam :bye:

Bardzo dziękuję :) namiar juz podany ;)

Pozdrawiam cieplutko!!!

 

 

 

Karola :hug::hug:

 

Hej Karolka :hug: Ty sobie nie myśl, że jak nie piszę to o Tobie zapomniałam :no: Jestem codziennie :D Ale jak już wiem, że za kilka dni będzie WSZYSTKO to czekam z zaciśniętymi kciukami :yes:

Kabina wyszła fantastycznie. Cała łązienka mi się bardzo podoba, bo jest w "mojej" kolorystyce. Lecę szukać co to za lampa w łazience, bo bardzo mi się podoba . Buziaki :hug:

 

 

Dziękuję Tosiu,ze jesteś :hug: Cieszę sie baaardzo,ze Ci się podoba :yes:

Lampa w łazience jest z LM ;)

 

Karolina oczywiście idziecie jak burza :yes: Efekty imponujące :cool:

 

Na dole kładliście jeden wzór paneli czy desek?? Jak znajdziesz chwilkę możesz napisać nazwę? Podobają mi się :yes:

 

Hej na piętrze i na parterze jest to samo :yes:

Panele Classen dąb śnieżny, 10mm grubosci.

 

Wszystko jest super!!! :eek::eek::eek: Ślinię się do zdjęć Twego domku:lol2:, zwłaszcza, że musiałam wywalić u siebie ekipę na etapie fundamentów:mad:, tak więc WIELKI SZACUN za ogarnianie budowalnego chaosy w TAKIM TEMPIE! :cool:

 

 

Hej dziękuję :hug:

Ja podczas tej budowy też wywaliłam ekipę na etapie fundamentów ;) mimo,ze jest to sytuacja meeeg a wkurzająca, tzreba sie cieszyć,że pozbyło sie takich "fachowców" na tak wczesnym etapie :yes: ściskam mocno i trzymam kciuki za dalszą pomyślność :hug:

 

 

Jeszcze jedno pytanko: opowiedz mi w wolnej chwilce o tej czarno-złotej, dużej lampie wiszącej z West - jak ma się jakość do ceny itd., warto nie warto kupować? Kiedyś była ponownie na west, ale cena była ciut przytłaczająca :p

 

Hmmm... lampa wykonana fajnie :yes: Ja jestem z niej zadowolona, ale wygląda troche inaczej niz na zdjęciach....

Wrzucę w za kilka dni fotki to wytlumacze o co chodzi ;) :yes:

 

 

Karolciu zdjęcia widziałam:yes: będzie pięknie, moc siły na ten tydzień, pozdrawiam:hug:

 

Dzięuję Asiu :hug: :hug: :hug:

 

Jak "cieplutko" zrobilo sie w domku dzieki tej podlodze.A wchodzaca zielen przez te duze przeszklenia jest obłedna :yes:

Karolinko jak juz sie przeprowadzisz to bede miala jeszcze kilka pytan ale teraz nie zawracam glowy przy tej ostatniej prostej :no:

 

To prawda kakusku, "drewniana" podłoga nadaje niesamowite ciepło :yes: uwielbiam to!

Od przyszłego tygodnia jestem do pełnej dyspozycji ;)

 

Karolcia to będzie kolejna mega chata :yes::yes:

Coraz więcej widać, a co dopiero przed nami..... :D:D

Niedawno w Piotrkowie po raz pierwszy widziałam Dom z klasą:yes: :

Na żywo robi jeszcze większe wrażenie:yes::yes::yes:

Kochana A jak Ty się czujesz?:hug::hug:

 

Madziulku kochany :hug:

Mam nadzieję,ze sie nie rozczarujesz efektem końcowym ;) :rolleyes:

Domek mam nadzije,ze zobaczysz na zywo u mnie :yes: :hug:

A jak się czuje.... ???? :rolleyes::rolleyes:

Troche zmęczona, bo cały czas na najwyższych obrotach... ale mega szczęśliwa :yes:ja uwielbiam jak duuuzo się dzieje :p wiec jestem w żywiole, endorfinek duuuzo więc generalnie jest tak :D wieczorami tylko padam i nie wiem kiedy zasypiam :o

Pozdrawiam cieplutko :hug:

 

 

Karola zostawiam zachwyt nad nowymi zdjęciami :)

I życzę dużo siłek i energii na cały zabiegany tydzień :hug:.

 

Już niedługo będziesz pić kawkę na tarasiku i odpoczywać :rolleyes:

Rany całkiem niedawno pisałam Ci to samo zdanie o poprzednim domku :o :lol2:

 

Buziaki :hug:

 

Dzięi Aguś :hug: :hug:

Mam mega zaległosci i u CIebie i u wszytkich :( ale nadrobię !!! :yes:

 

 

 

Mam pytanie oczywiście :), wiem ze to trudny okres ale mam tylko jedno male - w holu to aquaformy? Jakiej wielkości? Masz może jakies dobre zrodlo zakupowe??

 

Sily zycze na koncowce!!! Jest pięknie!!!

 

Hej :)

W holu mamy Massive nero, zakupione na ceneo ;)

Pozdrawiam :bye:

 

Karolcia :hug::hug::hug: życzę wspaniałej słonecznej pogody :)

 

Dziękuję :hug:

Wczoraj było cuuudnie, wieczorem niestety mega burza, w nocy deszcz, dzisiaj cały dziń pochmurno, ale podobno jutro wraca lato :D

Ma nie padać minimum do poniedziałku, na co liczę :)

 

 

Karola już widzę Twój domek:yes: będzie cudnie:yes: życze dużo sił.. to już ostatnia prosta:hug:

 

:hug: dziękuję!!!

 

Hej,

Karolinko,podłoga piękna,patrząc jaki dała efekt,to nie wiem czy nie zrezygnuję z płytek.Bateria wolnostojąca super,powiedz gdzie ją nabyłaś,i ile centymetrów.masz odsuniętą wannę od ściany?:)

 

Hej :)

 

Ja gres polerowany bardzo lubie ale w małych ilościach, lub dużych u kogoś :yes: na codzień lubię "ciepło" jakie daje "drewniana" podłga :yes:

Bateria pochodzi z UK, kupiona na allegro. Zmierzę odległosć ale juz po przeprowadzce, dobrze ? Nie chcę obiecywać wczęnsiej bo mam milion spraw każdego dnia i mogę zapomnieć... ;)

 

:bye:

 

Hejka :wiggle:

Karolciu jak znajdziesz minutkę skrobnij mi na priva ile płacicie za m trawki z rolki, buziaczki:hug:

 

Kochana sama trawa to chyba 8zł za m2 do tego płąci się za jej położenie ale nie pamietam teraz ile.... :rolleyes:

Dowiem się ;)

 

Hej Karolka czasu mało a roboty pełno jak widze ale pomyśl sobie że już za kilkanascie dni czeka cie PARAPETÓWKA :yes::yes::yes:

 

Za tydzień bedziemy mieszkać i ten cel sprawia,ze człowiek ma meeega pokłady siły :yes: :hug:

 

 

Musialam drugi raz otwoerac dziennik bo sie wszystko pokazalo oprocz goscinnego i oscieżnicy :p:lol2:

Karolinko super że wyrobiliście się z przeprowadzką przed wakacjami-będziesz mogła w upalne lato delektować się drinkami na WŁASNYM tarasie :D

 

Hehhe akurat na ościeżnicę padło :lol2:

też sie bardzo ciesze,ze wakacje bedą we własnym domku, ogrodzie... a nie wierzyłam w to w grudniu kiedy ledwo zalalismy ławy fundamentowe :no: wywaliłam ekipę.... no i ta zima,śniegi mrozy.... :rolleyes: ale się udało :lol2:

No i przegrałam zakłąd z Saly i musze stawiać szampana ;) :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola,

popierniczasz nieźle!!!:D:lol2:

Nikt nie ma takiego tempa!!!!

 

Strasznie podoba mi się stonowana elegancja, którą już widać na zdjęciach - świetne kolory ścian i jednakowa podłoga w całym domu!

Czekam na kolejne fotki!!!!!

 

Strasznie jestem ciekawa kuchni. I salonu. I jadalni. I łazienek.

noooo, wszystkiego:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia robi się WOW :jawdrop: :hug:

 

Jejku dziękuję :hug: Ale my jesteśmy jeszcze w lesie....

Nie mogęuwieżyć,ze za tydzień obudzę się już w nowej sypialni :lol2:

 

Karolka lampa w jadalni... po prostuuuuuuuuuuuuuuu :jawdrop: :jawdrop: - cuuuudo :D

 

Dziękuję :hug:

 

Karola ja jestem od twojego dziennika uzależniona!!! co to bedzie jak już sie wprowadzisz;) bardzo bardzo sie ciesze że masz ostatnią prostą przed soba,trzymam kciuki,napewno jesteś zmęczona,ale już za chwilę będziesz się wylegiwać na pięknym tarasie i popijać mrożoną kawkę!!:)

 

Dzięki :hug:

Spoko jak się wprowadzę, to jeszcze bezie sporo pracy przed nami :yes:

Przez te opady, jesteśmy mega do tyłu z ogrodem :sick: więc jeszcze troszę tu będę ;)

A potem bedę kibicować innym ;)

O mrożonej kawie marzę :D

 

 

Wooow Karola pędzisz:jawdrop:

 

Pokoik córci to będzie perełka, takie właśnie lubię:yes:

 

Cieszę sie baardzo,ze podobaja Ci się początki pokoiku :)

 

 

 

Łazienki czuję, że nas zadziwisz, ale przecież ja to przeczuwałam:rolleyes:

To fakt wychodzą troche dziwne :lol2: :hug:

 

Lampa w jadalni śliczna, ochhhh co to będą za wnętrza czuję, że nie tylko my stałe grono wzdychających ale nie jeden podglądający się ujawni:p

Buziaczki i pędzcie dalej:hug:

 

:hug: :hug:

 

Karola pędzicie i to jak :jawdrop:

 

mnie najbardziej smuci, że jak już zamieszkacie to nie będziesz pisać na fm pewnie :(

 

Wszystko wygląda super, bardzo podoba mi się pokój Julci :yes:

 

Cześć Justynko :hug:

Dzięki :)

No wiesz skończy sie budowa, to skończy się i mój dziennik :yes: ale na plotki będę wpadać do Was czasami :D :hug:

 

Dawno się nie odzywałam ale staram się śledzić dziennik regularnie. Co zajrzę to zbieram szczękę z podłogi:) Postępy są imponujące. Możesz napisać co to za cudo wisi w jadalni?:rolleyes:

 

Hej :) Dzięi ogromne :hug:

Boshheee nie pamietam nazwy lampy.... muszę ją odnaleść i napisze na 100% :yes:

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola,

popierniczasz nieźle!!!:D:lol2:

Nikt nie ma takiego tempa!!!!

 

Strasznie podoba mi się stonowana elegancja, którą już widać na zdjęciach - świetne kolory ścian i jednakowa podłoga w całym domu!

Czekam na kolejne fotki!!!!!

 

Strasznie jestem ciekawa kuchni. I salonu. I jadalni. I łazienek.

noooo, wszystkiego:D

 

 

 

Ogromnie dziękuję! :hug:

Ależ ja będę miała stres,zeby Wam pokazać finał :o :o :o :o

Pozdrawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, właśnie sobie pomyślałam że chyba ominie mnie Twoja przeprowadzka bo w sobotę jadę z tatą i małym do rodziców na kilka dni a oni nie mają już netu:mad::mad::mad::mad: No nic jak wrócę to będę się ślinić jak już zobaczę wszystko skończone:yes::yes:

To co już pokazujesz strasznie mi się podoba:yes: Małżeńska łazienka, pokoik Julci, tapeta w gabinecie....:yes:

Wiem, że masz natłok zajęć ale liczę na więcej fotek do soboty cobym mogła mieć jakiś przedsmak przed finałem :hug::hug:

Życzę dużo sił, i aby to szaleństwo i zmęczenie nie przysłoniło Ci tej całej radości:hug: Całus dla Julci która pewnie teraz trochę zaniedbana przez rodziców :D:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola pięknie, a co będzie za tydzień !!!!!! Tempo masz imponujące, wiesz jak zaczynałaś swój 3 dom, mój już się ileś tam budował .... I jako, że czytam forum od dość dawna, zarejestrowałam się dużo później, a piszę to już w ogóle mało od niedawna, pomyślałam, że jaka szkoda nic od Ciebie nie podpatrzę, bo skończę przed Tobą !!!!! :lol2: Więc skończymy prawie o tym samym czasie, tylko że mój 1-wszy a Twój trzeci :rotfl: Jesteś mega zorganizowana !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, właśnie wychodzę, ale jeszcze na szybciutko odpiszę ;)

 

yummyyummy obrazek kupiony na West. ale wpisz treść obrazka w google i moze coś wyskoczy ;)

Dzięki za lampę :) Stół i reszta rzeczy z hazeleyes będą w piątek :yes: Ale fotki stołu raczej w weekend :p

Pozdrawiam :bye:

 

 

Emi bardzo się cieszę ,zę ci sie podoba :hug:

Kochana przeprowadzka w poniedziałek!!!! Ze względu na firmę przeprowadzkową i ich brak terminów .... Także do godziny zero zostało 5 dni :D

 

 

Myślałm,ze uda mi się wszytkim odpisać.... musze uciekać wrócę wieczorkiem :bye: MIŁEGO DNIA!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola co to za żyrandol w jadalni ?

Jest :jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

Wczoraj doszłam do wniosku(być może chwilowego :lol2:)

że chcę właśnie coś w tym stylu - chodzi o konstrukcję - 2 źródła swiatła z jednego żydandola :p

 

Zrobisz jeszcze foteczki tego cuda???

I jak już będziesz mieć chwilkę napiszesz skąd jest ?

 

Buziaki owocnego i udanego dnia :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola aż wierzyć m i się nie chce ,że jeszcze niedawno tam ,gdzie stoi ta cudowna willa ,było ściernisko!! Gdybym Cię nie znała, to pomyślałabym sobie ,że to jest wręcz niemożliwe :yes:ale teraz ,gdy Cię już znam ,to wiem ,że dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych:D

Wszystko mi się podoba ,ale lampa w jadalni jest po prostu obłędna :jawdrop:

Widziałam ,że macie juz kamyczek rozsypany w opasce .Napisz mi ,czy pod niego dawaliście włókninę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam do domu spakować kolejne pudła....

 

Dziewczyny lampa z jadalni to ta: http://www.google.com/search?hl=pl&q=marksloj+102445&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.47008514,d.bGE&biw=1441&bih=632&wrapid=tlif136983486760910&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=BAamUfXyIcqK4ATl8IDoAg

 

http://img543.imageshack.us/img543/6606/markslojd.jpg

 

marksloj 102445

 

admetko ona ma 8 żarówek ;)

 

beauty liczę on odwiedziny w wakacje!!! :hug:

 

Przepraszam,ze tak króciutko, ale muszę pędzic pa :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także do godziny zero zostało 5 dni :D

 

 

 

Karolinko 5 DNI :jawdrop:

 

Wszystko zaczyna tworzyc Piekną całosc i nie moge doczekac sie na nastepne fotki . Żyrandol w jadalni bajeczny :jawdrop:

 

Karolinko Ja kategorycznie żadam ŻADNEGO zawieszania watku , teraz sie urzadzasz a potem zaczniesz dopieszczac, ukladac, dokupowac bedzie o czym pisac i na ploteczki do Ciebie zaglądac bedziemy :yes::yes::yes:

 

Ja dzień w necie zaczynam od sprawdzenia co u Was słychac a ona Mi o zawieszaniu wspomina :mad::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...