Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karola :hug:

Mało mnie ostatnio na forum,ale nie mogłam sobie darować przyjemności zobaczenia Waszego domku 5 min przed przeprowadzką :D

Słyszałam ;) ,że pięknie macie :D. I zdjęcia to potwierdzają :o.

Wiesz,że Twoja budowa (teraz już dom :)) jest mniej więcej w wieku mojej córci? :rotfl:

Wy to macie tempo :D :yes:.

Tak pozytywnie Ci tego zazdraszaczam :)

Karola-pokoik Julki zgodnie z moimi oczekiwaniami piękny :),żyrandol w jadalni :jawdrop: niesamowity.Fantastycznie też będzie wyglądać łazienka z wolnostojącą wanną i żyrandolem :yes:.

 

Acha i bardzo ładne żaluzje drewniane :rotfl: :rotfl:.

Cieszę się,że jesteś z nich zadowolona :hug:

 

Buziaki dla Julki! :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia,lampę z jadalni widziałam na żywo i normalnie się w niej zakochałam,ale bez wzjajemności:cry:,bo cena zaporowa:bash:

 

Ja go nie widziałam na żywo ale wystarczyło mi zdjęcie pokazane przez naszą Karolcię abym się w nim zakochała :D

Znalazłam filmik na którym pokazują to cudo :D

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolciu a może pocieszy Cię fakt, że są różne ceny tych cudeniek? ;)

 

Wielkie dzięki,ale gdzie?Już Pan w Agata Meble,patrząc na moją miłość w oczch do lampy,zaproponował rabat,ale nie pytałam jaki:no:,skoro cena wyjściowa,mnie powaliła,Karolcia my tu prywatę lampową odstawiamy,ale chyba się nie gniewasz?:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką miałaś cenę ;) Zaraz przejdę na prv :)

 

Ja najbardziej nie mogę się doczekać jadalni z krzesłami które pokochałam (niestety poza moim zasięgiem :lol2:) cudownym stołem - bo jestem pewna, że taki będzie i lampą.

W następnej kolejności jest kuchnia :D, salon i sypialnia :p To są moje pierwsze 4 miejsca :p Na resztę też oczywiście czekam z zapartym tchem :yes:

 

Już niedługo będę mogła się napawać fantastycznymi wnętrzami Karolci :wiggle: :D

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będą nowe fotki, fotki :popcorn::popcorn::popcorn::popcorn:

 

Karolcia cieszę się z Twojego domu bardziej niż ze swojego :lol2::lol2::lol2: Ależ jestem podekscytowana :D:D:lol2: Atmosfera mi się udziela :p

 

EDIT: Karolcia to nieprawdopodobne że u Was już tak domowo :jawdrop:

Granit aż lśni :yes: :D Ślicznieeeeeeeeeeeeee

 

:hug:

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślężaneczko wariatko kochana :hug:

Wrzuciałam kilka fotek, ale nie oddają wnętrza :(

 

 

Padam na twarz... moze jutro uda mi się odpisać tutaj i na privy :rolleyes:

 

 

Ola U. ivy, Jola, Magda, Venusko, Lady, kakusku, Tosiu, Sylwiam, sharlotka dzięki,ze jesteście :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślężaneczko wariatko kochana :hug:

Wrzuciałam kilka fotek, ale nie oddają wnętrza :(

 

Nie mogę się z Tobą zgodzić :no: Widać już bardzo dużo a jak już wszystko będzie na swoim miejscu to efekt będzie piorunujący :yes:

 

Ola U. ivy, Jola, Magda, Venusko, Lady, kakusku, Tosiu, Sylwiam, sharlotka dzięki,ze jesteście :hug:

 

Ok, ok zrozumiałam aluzję ;) Mnie tutaj nie ma więc spadam ;) :lol2: :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol ,zajawka kuchni powala na kolana:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:najbardziej jednak rozwaliły mnie krzesła stojące przy nieistniejącym stole:lol2::lol2::lol2:jesteś p prostu niesamowita:yes::hug::hug:

Powiedz mi jeszcze ,bo pytałam ,ale w tym amoku nie zauważyłaś ,...pod kamienie w opasce wokół domu zakładaliście włókninę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia kuchnia boska, też zapałałam do niej miłością wielką, Ty to masz nosa dziewczyno. Tak sobie myślę, że zaproszę cię na kilka dni, a ty mi pomożesz skończyć mój dom. Jesteś niesamowita :) Bardzo Cię podziwiam, też za te krzesła przy nieistniejącym stole :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola!

Kuchnia wygląda...no......................................:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop: Kurcze-jak z katalogu :yes:

 

Poza tym domek wygląda jakbyście tam już mieszkali :yes:.Ty to umiesz błyskawicznie i gustownie wykańczać :lol2::).

 

Krzesła ,konsolka - obłędne :o

 

Czekam na więcej fotek :bye:

Edytowane przez lady in red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...