Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karolina

Gratulacje z okazji przeprowadzki, jak mówiłaś tak zrobiłaś. Wszystko super wygląda, pokój Julki cudny, tak samo reszta , no i taras BOSKI !!! Aż chciałoby się usiąść z jakimś drineczkiem i książką. Odpoczywaj i odzyskuj siły, mam nadzieję, że teraz będziesz nam doradzać w zmaganiach budowlanych :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karoluś miłej nocki :bye: jest cudnie :rolleyes: tarasik i stoł :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

Ivuś dziękuję baaaardzo :hug:

 

 

Rany Karola juz mialam gasic laptopka , a pomyslalam zerkne jeszcze do Karolki i sa FOTKI :popcorn::popcorn::popcorn::wave::wave::wave:

 

BOZESZ jak u was CUDNIE !!! Teraz to chyba nie zasne ,a na pierwszy ogien najbardziej przeze mnie wyczekiwany pokoj JULKI :hug:

 

Karolinko napisz jutro koniecznie jak minela pierwsza nocka , jezeli wogole bedziecie spac :D;)

 

Pozdrawiam Was Dobranoc !!!

 

Kochana dziękuję baardzo :hug:

Pierwsza nocka mineła wzorowo, snow nie pamiętam :p

Pozdrawiam serdecznie :bye:

 

 

Moze i Karolka będzie spała dobrze w swoim cudownym domku ale ja na pewo w swoim dziś nie zasne po tym co tu zobaczyłam.Nie pozbierać szczęki z podłogi do rana:jawdrop:

 

Karolciu, jest fantastycznie. Gratuluję tak wspaniale urządzonego domku:yes:

 

Lenko bardzo mi miło :) Dziękuję i pozdrawiam :bye:

 

 

Karola no pewnie relaksik wskazany:yes:, należy Wam się, miłej nocki śpij i śnijcie:D albo i nie:lol2: dobrej nocki, buziale!!!!!

 

 

:lol2: Dzięki kochana wariatko :hug:

 

Karolcia wspaniałe wnętrza :jawdrop: Wiedziałam że stół będzie obłędny :p

Odpoczywajcie :hug: :hug:

 

Dziękuję, ściskam mooocno :hug: :hug:

 

 

Karola jest cudnie :jawdrop: cały domek piękny ale najbardziej urzekł mnie....taras :D ten narożnik, kwiatuszek i przepiękne latarenki :eek: przyznaję się bez bicia, że tarasu strasznie Ci zazdroszczę :D:D (ja mam jakąś schizę na tym punkcie ;))

 

Dziękuję baaaardzo!!! Uwielbiam ten narożnik, jest głęboki, wygodny idealny do relaksu i wizualnie też mi bardzo odpowiada :yes:

Na tarasie w zdłuż brzegu będą betonowe, prostokątne, niskie donice z lawendą jeszcze i kilka innych elementów klimatycznych ;)

 

 

Karolka cudownej nocy- bo jaka pierwsza noc takie późniejsze mieszkanie :) Pokazłam mojemu zdjęcia i jak zobaczył taras- To jest na polu?? ( po Waszemu na dworze :lol2:) A z czego te sofy? Ile takie kosztują?? Karolka to jest najlepszy dowód na to, że jest naprawdę przepieknie jak nawet on się zainteresował :D

 

 

:lol2: No to kochana podziękuj swojemu mężuciowi bardzo i tym bardziej czuję się zaszczycona :D :yes:

ściskam mocno :*

 

 

Karolka, gratuluję! Jesteście niesamowici. Następny dom w ile? 4-5 mc :lol2:. Jest pięknie, a jeszcze nie mieszkacie. Życzę udanej pierwszej nocy w nowym domku.

 

Ps. Zestaw ogrodowy rewelacyjny! Marzy mi się taki :)

 

heheh następny dom ??? :rolleyes: :wiggle: na razie ciesze się tym ;)

A w sumie wszytkie domybudujemy w 7 miesięcy, nie jest to planowane ale tak wychodzi od 6miesięcy i 3 tyg do 7 miesięcy i 10 dni :p

Chyba krócej nie będzie :lol2:

 

Mebelki ogrodowe nadal dostępne, wiec..... ;) :D

 

Pozdrawiam :bye:

 

Jest pięknie, wow - taras do pozazdroszczenia. GRATULUJĘ :)

 

Witam! i dziękuję :)

 

Karolina jest pięknie, podoba mi się dosłownie wszystko, najbardziej imponujące było tempo budowy i wykańczania !!!!!!!!!!!!!!! Nie znam drugiej takiej mistrzyni :D

Masz wszystko tak dopracowane i dopieszczone na starcie, że jak się patrzy to jakbyście tam mieszkali już kawał czasu. Pokoik Julki śliczny, delikatny, taki jak dotyk motyla :yes: ale i tak jak dla mnie taras jest numerem 1. - zwłaszcza przy moich jyskowych mebelkach, które wcale nie mało kosztowały, ale kupiłam je jak miałam ledwo co fundamenty i nie byłam tak obeznana z forum, wtedy wydawały mi się najpiękniejsze na świecie :lol2:

Niech Wam się cudownie mieszka w domku numer 3 ,wprawdzie tytuł wątku: "do 3 razy sztuka

' ale to chyba Was nie dotyczy :lol2:

'

 

Milenko dizękuję baaardzo :hug:

Jeżeli chodzi o budowę to ostatniego słowa jeszcze nie powiedziłam :no: ale teraz ciesze się tym domkiem, bo już teraz nam w nim dobrze, a jeszcze sporo "ulepszeń" przed nami ;)

Pozdrawiam!!!!

 

 

 

hej Karola! CUDNIE - to za mało powiedziane !!! :) Brak słów! Przepiekny domek!! ps. mogłabyś mi zdradzić gdzie zakupiłaś zasłony?

 

 

Dziękuję:)

Zasłony zakupione w euro firanach :yes: szyte na zamówienie, ale nie pamiętam nazwy materiału :( Weszłam, obejrzałam wieele, po kilku minutach wskazałam ten, a po 10 dniach odebrałam gotowe zasłony ;)

 

Pozdrawiam :bye:

 

 

Witam serdecznie .Cały czas podgladam Pani forum i jestem zachwycona domkiem ,jednym słowem cudownyyyyyyy !!!Wszystko do siebie pasuje tworząc efekt łał !

Czy mogę prosić o namiar na doniczki w kuchni?Dziekuję bardzo

 

Dziękuję baardzo!!! jest mi meeega miło, jeszcze troche dopieszczenia wnętrza wymagają ale mam nadzije,że szybko to nastąpi ;)

Doniczki zakupiłam u forumowej koleżanki Pasi, w jej sklepie Home Art Deco tutaj kontakt na fb: https://www.facebook.com/#!/homeadeco

 

 

Karola,

Ty torpedo!!!!!:lol2::lol2: 7 mcy!!!!:jawdrop:

To robimy zakłady, w ile wybudujecie kolejny dom - w sześć???:D

 

Jest super, pięknie i elegancko.

BARDZO podoba mi się stonowana, jednakowa kolorystyka ścian i podłóg & wyważone dodatki!

No ale czekamy na więcej:) - łazienki, salon, wszystko!!!!:)

 

heheh ;) Ja się nie zakłądam :p

Łazieneczki obfocę w weekend, bo brak m.in szafki łazienkowe, obudowy geberitu w wc i paru drobiazgów ;)

Dzięki za TAKIE miłe słowa :hug:

 

 

 

karolko przepieknie:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop: inaczej niż w starym domu:yes::yes::yes:

 

kuchnia piękna i też jestem nią zuroczona ,podobnie jak ty ....Te lampy:yes::yes::yes::yes: SUPER

 

stol jadalniany Hazelinda zrobiła cudny:yes::yes::yes::yes::yes::yes:

 

pokoj Julcii slodki:yes::yes::yes::yes:

 

wogóle DOBRA ROBOTA!!!!!!!!!

 

 

 

Dzięki kochana :hug: :hug: :hug:

 

 

 

Karolinko wszystkiego najlepszego w nowym domku, żeby posłużył wam chociaż dwa lata :rotfl: do czasu aż zdecydujecie się na kolejnego potomka :cool:

 

Jest obłędnie :yes: :hug: czekam na resztę, nie mogę się jeszcze przyzwyczaić do średnicy nóg w stole :rolleyes:

 

 

Dzięki kochana, aż dwa lata ??? :rolleyes::o ;) :hug:

 

W kwestii stołu za jakieś max 3 tygodnie bedę miała dla Ciebie niespodzinakę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, za to,że byliście ze mną przez cały okres zmagań budowlanych :hug: Ciesze sie ze jesteście teraz i mogę sie z Wami dzielić swoją radoscią :)

Pozdrawiam mega ciepło, najchętniej Was wszytkie wysciskałabym osobisciei uraczyła drinusiem na tarasie :yes: :D

 

Uciekam spać, a jutro znowu postaram się odpisać na zaległe posty i privki :yes:

 

 

DOBREJ NOCKI :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinuś Cudownie że z nami jesteś :hug: i pozwalasz abyśmy mogli Ci towarzyszyć podczas Twoich zmagań budowlanych.

Dla mnie jesteś głównym źródłem inspiracji, cudownym! pełnym MEGA pozytywnej energii człowiekiem :hug: Normalnie Loff Juuuu :p :D

 

To ogromna przyjemność móc oglądać tak perfekcyjnie dopracowane wnętrza :yes: Czekam na więcej :D

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko,

Jesteś niesamowita. Robisz rzeczy niemożliwe, a przy tym piękne i radujące oczy :). Wiedziałam, że tak będzie - zamieszkasz szybciej niż ja ogarnę instalacje :D.

Cieszę się ogromnie i gratuluję serdecznie. Niech mieszka się Wam cudownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...