Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

KAROLINA I ARTUR JESTEŚCIE NIESAMOWICI!!! :o:o:o

Pokazałam mojemu M fotki i on też jest pod wrażeniem! ( a on się rzadko czymś zachwyca :D)

 

NIECH WAM SIĘ WSPANIALE I BEZTOSKO MIESZKA! http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/n015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/n015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/n015.gif

 

Dziękuję za inf. o panelach :hug:

Edytowane przez ida2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola jest przepięknie!!! Serdecznie gratuluję :*

Nie było mnie trochę na forum i przegapiłam Twoją wykończeniówkę :cool: Takiego tempa jak Wy i w takim stylu to chyba na forum nie ma i w realu pewnie niesamowicie ciężko znaleźć.

Wszystko pięknie dobrane, idealnie do siebie pasuje, a czas wyborów taki króciutki! Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem.

Życzę, aby Wam się cudownie mieszkało!!!

 

Cieszę się, że chociaż z baterią do kuchni mogłam pomóc, wybrałam ją rok temu i jeszcze na oczy nie widziałam, a Ty już z niej korzystasz!! :D Czadowo :)

 

Meble tarasowe ekstra, bardzo proszę o namiar na nie :)

 

I proszę z forum nie znikać, jest wiele zagubionych duszyczek szukających porady :D

 

U nas w ciągu tyggodnia ma ruszyć wykończeniówka, więc zapraszam do siebie :)

Edytowane przez Monia_22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już??? Myślałam ,że został ci jeszcze tydzień:rolleyes:. Wszystko jest piękne,dokładnie przemyslane,dopracowane w najmniejszym calu :jawdrop:

Śliczne,cudne krzesła do jadalni i zasłony,hmmm jaki to kolorek szary czy braz?:) Piękny tarasik !!! Chciałam zapytac czy w kuchni koło zlewu masz żaluzje drewniane białe?Gratuluje niech Wam się dobrze mieszka w domku !!! Czekam na kolejne fotki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOZE-DOLAZLAM-ZOBACZYLAM-ONIEMIALAM!!!!

 

Karolinko-JEST PIEKNIE!!!!!!

 

Stol i lapma-ZJAWISKOWO NIEZIEMSKIE!!!!Wszystko-jak zawsze u Ciebie-z pelna klasa-bez przedziabdziania-poprostu CUDENKO!!!!!

Mam nadzieje ze "MARZENIA ZOSTALY DOGONIONE":D-i już sobie usiądziesz na tym swoim pięknym tyleczku:Di odsapniesz i cieszcie się tym wszystkim!!!

ZYCZE WAM DUZO ZDROWIA,RADOSCI I MILOSCI-NIECH WAS W TYM DOMU SAME ZYCZLIWE OSOBY ODWIEDZAJA ,SZCZERE I KOCHAJACE!!!!

JESZCE RAZ GRATULUJE EFEKTU!!!!!!!!!JEST MEGA PIEKNIE!!!!!!

 

P.S namiarek na rogoweczke tarasowa poprosze:yes:-DZIEKUJE:D

 

EDIT-I BUTY JESZCZE W GARDEROBIE MI SIE PODOBAJA:):lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina, pędziwiatrze forumowy, gratuluję przeprowadzki!! Niech w nowym domku Wam się dobrze mieszka i życzę byś w nim przynajmniej rok wytrzymała :)

 

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że wkrótce dołączę do przeprowadzonych, ale mnie do takiego stanu wykończenia jak Ty masz pewnie jeszcze ze 2 lata brakuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko,gratuluję przeprowadzki :wave::wave:,niech się Wam dobrze mieszka i może trochę dłużej niż zazwyczaj :lol:,bo domek jest po prostu fantastyczny :cool:,wszystko mi się podoba :yes:.Ale od dawna wiedziałam ,że tak będzie :yes:

Ściskam mocno :hug::hug:

 

Hej :hug:

Baaardzo dziękuję :) Jest mi mega miło, cieszę się,ze Ci sie podoba , tym bardziej,ze masz swój taki pięy dom :)

Buziaki :***

 

Karelajno gdzie kupiłaś tego storczyka na szafce rtv? :rolleyes:

 

Venusiu kupiłam w OBI :D

 

 

BOZE-DOLAZLAM-ZOBACZYLAM-ONIEMIALAM!!!!

 

Karolinko-JEST PIEKNIE!!!!!!

 

Stol i lapma-ZJAWISKOWO NIEZIEMSKIE!!!!Wszystko-jak zawsze u Ciebie-z pelna klasa-bez przedziabdziania-poprostu CUDENKO!!!!!

Mam nadzieje ze "MARZENIA ZOSTALY DOGONIONE":D-i już sobie usiądziesz na tym swoim pięknym tyleczku:Di odsapniesz i cieszcie się tym wszystkim!!!

ZYCZE WAM DUZO ZDROWIA,RADOSCI I MILOSCI-NIECH WAS W TYM DOMU SAME ZYCZLIWE OSOBY ODWIEDZAJA ,SZCZERE I KOCHAJACE!!!!

JESZCE RAZ GRATULUJE EFEKTU!!!!!!!!!JEST MEGA PIEKNIE!!!!!!

 

P.S namiarek na rogoweczke tarasowa poprosze:yes:-DZIEKUJE:D

 

EDIT-I BUTY JESZCZE W GARDEROBIE MI SIE PODOBAJA:):lol2:

 

 

Cześć Gumisiu!!!

10000 lat Cie nie było! Co u Ciebie ??? Wszytko oki ???

Dziękuję za wszystkie komplementy :hug: Ja za długo na tyłku raczej nie usiedze ;) :lol2: ale się postaram :p

Mebelki tarasowe kupione w OBI :yes:

Pozdrawiam!!!! :hug:

 

Karolinko, jak będziesz miała chwilkę to napisz proszę jakie w końcu kupiłaś oświetlenie na zewnątrz domku, szukam już z tydzień i nic mi się nie widzi, a jak już jest coś fajnego to cena kosmiczna:rolleyes: pozdrawiam:bye:

 

Hej lenko :)

Ja kupiłam jakieś tanie, estetyczne ;) W przyszłym tygodniu będzi emontaż to wrzucę fotki :yes: nazwy nie pamietam :(

 

Karolka a gdzie Ty nam uciekłaś? Wszystko oki??

zabiegana jestem troche, nawet nie wiesz jak barzdo mi brakuje codziennych ploteczek z Wami :( :hug:

No ale generalniewszytko oki, a ten sajgon w końcu się skończy i pogaduchy powrócą :lol2:

 

Karolka, pewnie wszystkie tutaj mamy nadzieję, że Twoja nieobecność na FM to tylko chęć odpoczynku po tym wykończeniówkowym maratonie. Czekamy zatem cierpliwie na dalsze relacje z ślicznego domku :bye: I na fotki trochę też;) Pozdrawiam.

 

Dzięki Justynko :)

Maraton nadal trwa i stąd moja nieobecnosc, ale dzisij wrzucęm nowe fotki :yes: :hug:

 

Karolina, pędziwiatrze forumowy, gratuluję przeprowadzki!! Niech w nowym domku Wam się dobrze mieszka i życzę byś w nim przynajmniej rok wytrzymała :)

 

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że wkrótce dołączę do przeprowadzonych, ale mnie do takiego stanu wykończenia jak Ty masz pewnie jeszcze ze 2 lata brakuje ;)

 

 

Cześć Lucka :hug:

Ty sobie nie żartuj, przecież masz juz wszytko w domu!!! :o

Cudny domek pewnie nie moze sie doczekać na mieszkańców, wiec do dzieła!!! :hug: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...