Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

A to już??? Myślałam ,że został ci jeszcze tydzień:rolleyes:. Wszystko jest piękne,dokładnie przemyslane,dopracowane w najmniejszym calu :jawdrop:

Śliczne,cudne krzesła do jadalni i zasłony,hmmm jaki to kolorek szary czy braz?:) Piękny tarasik !!! Chciałam zapytac czy w kuchni koło zlewu masz żaluzje drewniane białe?Gratuluje niech Wam się dobrze mieszka w domku !!! Czekam na kolejne fotki :cool:

 

 

Hej :)

Dzięki ogromne :hug:

Termin przeprowadzki musiałam dostosować, do firmy przeprowadzkowej... długa historia, ale grunt ,ze się udało ;) :lol2:

Żaluzje przy zlewie się drewniane :yes:

 

 

Karola jest przepięknie!!! Serdecznie gratuluję :*

Nie było mnie trochę na forum i przegapiłam Twoją wykończeniówkę :cool: Takiego tempa jak Wy i w takim stylu to chyba na forum nie ma i w realu pewnie niesamowicie ciężko znaleźć.

Wszystko pięknie dobrane, idealnie do siebie pasuje, a czas wyborów taki króciutki! Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem.

Życzę, aby Wam się cudownie mieszkało!!!

 

Cieszę się, że chociaż z baterią do kuchni mogłam pomóc, wybrałam ją rok temu i jeszcze na oczy nie widziałam, a Ty już z niej korzystasz!! :D Czadowo :)

 

Meble tarasowe ekstra, bardzo proszę o namiar na nie :)

 

I proszę z forum nie znikać, jest wiele zagubionych duszyczek szukających porady :D

 

U nas w ciągu tyggodnia ma ruszyć wykończeniówka, więc zapraszam do siebie :)

 

 

Hej :)

Z bateri jestem bardzo zadowolona :yes: :hug:

Na forum pewnie będzie mnie troche mniej, musze dać od siebie odpocząć :lol2: ale znikać nie zamierzam ;) będę bywać poprostu teraz u innych ;)

A twojego domku nie odpuszczę napewno :no:

:bye:

 

GRATULACJE- jest bosko:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

Dziękuję :hug: :hug:

 

witam:)piekne wnetrza

mam pytanie czy przy oknie w wyjsciu na taras (z zaluzjami)jest miejsce na powieszenie zaslon ,chodzi mi o ten wypuscik ze spodami

 

Hej :)

Tak, jest tam miejsce na zasłony :yes:

 

:hug:Nie wiem co napisać...Mowę mi odjelo.Jest ​przecudnieeeeeee.......

 

:hug: :hug: :hug:

 

Karolcia gratuluję przeprowadzki!!!!:D Myślę sobie zaglądnę do Karolki pewnie już maluje ściany to coś podpatrzę:p A Wy już mieszkacie!! wnętrza piękne dopracowane, przemyślane, czekamy na więcej zdjęć. :jawdrop::jawdrop:

 

Heheh no tak wyszło,ze juz mieszkamy, wprawdzie na wariackich papierach sie końcóweczka odbyła, ale było warto ;)

 

 

Karolinko, to gratulacje z okazji przeprowadzki :wave:

i nie zapominaj o nas, fotki wrzucaj. bo my rządni cudownych widoczków

 

:hug:

 

Isa dziękuję :hug:

Dzisiaj postaram sie coś wrzucić :yes: :bye:

 

Taras przepiękny, salon gustowny, kuchnia niesamowita, pokój Julci super, taki dziewczęcy :) zazdroszczę :)

 

Meeega dziękuję :hug:

 

KAROLINA I ARTUR JESTEŚCIE NIESAMOWICI!!! :o:o:o

Pokazałam mojemu M fotki i on też jest pod wrażeniem! ( a on się rzadko czymś zachwyca :D)

 

Dziękuję bardzo i Tobie i mężowi ;) :D

:hug:

 

NIECH WAM SIĘ WSPANIALE I BEZTOSKO MIESZKA! http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/n015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/n015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/n015.gif

 

Dziękuję za inf. o panelach :hug:

 

Karola i tu zostawiam

 

GRATULACJE!!!!!!!!

 

i zostawiam opad szczeneczki http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif wszystko tak pięknie gra że szok :)

 

Dzięki Aguś, ale naprawde jeszcze sporo dopieszczania, dogrywania przed nami ;) :yes:

 

Karola mega gratulacje. Chylę czoła :)

Pozdrawiam

 

 

Dzięki wielkie :hug:

 

 

Karola ale że co z tym stołem? nogi poprawiacie? :popcorn:

 

U mnie musi się coś dziać, więc będzie mała akcja ;) :lol2:

 

TARAS JEST PO PROSTU CUDOWWNYYYYYYYYYYYYYYYY Ja o ile już nie pisałaś o tym ;) to poproszę namiar na komplet tych cudnaśnych latarenek :jawdrop::jawdrop: I oczywiście gratulki z okazji zamieszkania :hug::wave::wave:

 

Hej :)

Dziękuję, latarenki kupione u naszej forumowej koleżanki karolek59 :) Uwielbiam je :yes:

 

Boszzzz!:o To JUŻ???:lol2: GRATULACJE!!!:wiggle:

 

Kochana Karolciu, taras to Ty chyba lubisz najbardziej, bo najwięcej go obfociłaś:rolleyes::D... jast zaje...sty!!!:yes:

 

Hehhe :) Rasiu juz, juz ;)

To fakty taras lubie bardzo, to chyba takie spaczenie, bo poprzedniego nie lubiłam ;) więc ten doceniam podwójnie :lol2:

Ściskam mooocno :)

 

A ja jestem NIE ZADOWOLONA!! Bo nie ma antresoli :( Zasłony są piękne. O co cho z nogami?? Nie mów że bedziesz zmieniać, bo dla mnie są idealne!

A tak wracając do antresoli to mimo że jeszcze nie mieszkam to zakochuję się w niej miłością coraz większą. Na zewnątrz jest gorąco a w salonie jest tak chłodno, że się wychodzić nie chce. A lampę i tak odgapię :lol2: to juz postanowione :D

 

 

Tosiu na pocieszenie, powiem Ci ,zę w kolejnym domu sobie machnę zntresolę znowu :lol2: :lol:

Bierz lampę :lol2: polecam :hug: i rządam zdjec Twojego domku!!!!!!!!!!!!!!!! :hug:

 

Karolinko,

Jesteś niesamowita. Robisz rzeczy niemożliwe, a przy tym piękne i radujące oczy :). Wiedziałam, że tak będzie - zamieszkasz szybciej niż ja ogarnę instalacje :D.

Cieszę się ogromnie i gratuluję serdecznie. Niech mieszka się Wam cudownie.

 

 

Bossshe dziękuję baardzo :hug: Teraz mam nadziję,ze bedę miałą więcej czasu na sledzenie Wasych pienych domów :yes: :hug:

 

 

 

Karolinuś Cudownie że z nami jesteś :hug: i pozwalasz abyśmy mogli Ci towarzyszyć podczas Twoich zmagań budowlanych.

Dla mnie jesteś głównym źródłem inspiracji, cudownym! pełnym MEGA pozytywnej energii człowiekiem :hug: Normalnie Loff Juuuu :p :D

 

To ogromna przyjemność móc oglądać tak perfekcyjnie dopracowane wnętrza :yes: Czekam na więcej :D

 

 

Ślężanko kochana :hug: Nie wiem co napisać.....

Dzięuję CI bardzo :hug: :hug: Ja kiedy napislam pierwszy post na FM prawie cztery latat temu, nawet nie przypuszczałam jak wiele da mi to forum, jak wspaniałych ludzi mozna tu poznać i jak ważnym stanie się dla mnie elementem... bo forum to ludzie, z którymi mozna się dzieliś nawet najbardziej nienormalnymi pomysłami :lol2: Ludzie, ktrórzy wspieraja, dodają otuchy, doradzą, odradzą a czasami poprostu są :)

Pozdrawiam meeega ciepło :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Emiranda, dziękui wielkie :hug:

 

Venusko dzięki kochana, czasami tzreba kombinować :lol2:

Pozdrawiam cieplutko :hug:

 

anakris hej :)

Jutro wrzucę wiatrołap :yes: schody i balustrady też :yes:

A sypailnia.... brak w niej jeszcze firanek, na razie same żaluzje :p muszę dobrać jeszcze tapete za łozko, bo czekałam do przeprowadzki,zeby sie na coś zdecydować ;) Moze coś jutro pyknę "roboczego" a jak nie to w weekend, bo w piatek przyjeżdza hazelka z szafką do łazienki przysypialnanej, to machnę całość ;)

 

W weekend łazienki z grubsza beda gotowe, tak samo dolne WC wiec obfocę ;)

 

Pozdrawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko gratuluję przeprowadzki i życzę samych szczęśliwych chwil w nowym domku :)

Dom jest piękny i napewno znajdę w nim lkilka inspiracji do siebie :) Jeśli nie masz nic przeciwko?! Chciałam zapytać czy ogród robiła Ci ta firma co u Marjelki? Jej ogród zachwyca jakością i ciekawymi rozwiązaniami, ciekawa jestem końcowego efektu u Ciebie? Tawniczek wygląda zjawiskowo. Wiesz może skąd Twój wykonawca brał trawkę z rolki? Z jakiej firmy? Och te ogrody! Zobaczysz jak każdego dnia będzie Cię zaskakiwał :) Pozdrawiam i pięknej pogody do prac ogrodowych życzę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina szczerze Cię podziwiam ,ja czasami dłużej lampy do domu wybieram niż Ty budujesz dom.Jak ja swój skończę to Ty chyba już będziesz przy dziesiątym domu ;)

Przy moim następnym skontaktuję się z Tobą i poproszę o rady jak się przygotować do budowy domu,aby poszło tak szybko jak u Was.

Zdradź tu nam koniecznie co jest ważne,aby to wszystko tak zgrabnie szło.

Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego w nowym pięknym domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

BOSKO!!! Chylę czoło do stóp....

 

Jestem pod wrażeniem, budowa w błyskawicznym tempie nabrała szyku i smaku. Szkoda tylko, że ja tak późno Was znalazłam:(

Karolina przypomina mi moją przyjaciółkę - Jest bosko nakręcona:D

 

W swoim dzienniku Karolina napisała, że to jeszcze nie ostatnia jej budowa i chyba ma rację. W pewnym wieku ma się dosyć schodów i sypialki na górze.Czeka ją jeszcze budowa parterówki...

 

Ja jestem na etapie budowy i i wykończenia parterówki i zainspirowały mnie Wasze wnętrza. Karolina ma boski stół i krzesła w jadalni. Cały dom ma świetny, a taras powala na kolana:yes:

Proszę o namiary lub jakieś wskazówki - błagam... gdzie kupić takie krzesełka i stół?

 

Misia*

Edytowane przez Misia*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

BOSKO!!! Chylę czoło do stóp....

 

Jestem pod wrażeniem, budowa w błyskawicznym tempie nabrała szyku i smaku. Szkoda tylko, że ja tak późno Was znalazłam:(

Karolina przypomina mi moją przyjaciółkę - Jest bosko nakręcona:D

 

W swoim dzienniku Karolina napisała, że to jeszcze nie ostatnia jej budowa i chyba ma rację. W pewnym wieku ma się dosyć schodów i sypialki na górze.Czeka ją jeszcze budowa parterówki...

 

Ja jestem na etapie budowy i i wykończenia parterówki i zainspirowały mnie Wasze wnętrza. Karolina ma boski stół i krzesła w jadalni. Cały dom ma świetny, a taras powala na kolana:yes:

Proszę o namiary lub jakieś wskazówki - błagam... gdzie kupić takie krzesełka i stół?

 

Misia*

 

Misia a z jakiego projektu tą parteróweczkę wybudowałaś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Karolina.

Dopiero niedawno trafiłam na Twój dziennik.

Dzisiaj skończyłam czytać cały:yes:

Gratuluję super expresowej budowy i przeprowadzki.

Jestem pod meeeega wrażeniem.:jawdrop:

 

Podziwiam Twoją energię i zdecydowanie.

Dom po prostu piękny!!!

Cudnie wszystko zgrane i dopasowane.

U mnie wciąż jeszcze, po 2,5 roku od rozpoczęcia budowy i po roku od przeprowadzki, nie wszystko jest skończone:no:

Twój dziennik jednak dodaje energii:)

Jakiejś takiej bardzo pozytywnej!!!

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...