Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Madzia info poszło :hug:

 

Venusko w kwestii kolrystyki to ......hmmm...

No będą zimne beże, ciepłe szarości, bieli i troszke czerni ;) Innych akcentów kolorystycznych nie planuję :no:

 

Podłogi jasne drewno, schody lane, z jasnymi drewnianymi trepami, na górze szkalna balustrad na dole linki tak jak poprzednio :p ( czyli nudy ) ściany jasne od własnie ciepłych szarości po zimne beże .... biel też bedzie i może jaiś grafit w małej ilości....

 

Kuchnia biały mdf lakierowany lub w tzw. półopołysku, wysoka zabudowa na całej ścianie 5 słupków wysokich po 60cm szerokości, blat pod oknem ze zlewem i wypa, dłuższa od poprzedniej :yes:

 

W kuchni ciagle nie zdecydowałam czy będzie blat kremowo/bezowy granit, czy granit czarny :rolleyes:

 

Nie wiem jeszcze jakie okno będzie w kuchni ale temat moze jeszcze dzis porusze na fm ;)

 

 

W jadlni zasłony na zamówienie, ale same bez firanek....

W salonie w drzwiach przesównych i oknie (fix) białe drewniane żaluzje....

Kominek panoramiczny... może narożny ???? nie wiem i jaki kamień czy czarny czy własnie jasny jeszcze tez niepodjeta decyzja .....

 

Naroznika chyba jednak nie bedzie tylko dwie sofki :yes: do nich dojdzie jakas długa pufa.... ławeczka moze ale w formie napewno nowoczesnej :yes:

 

 

 

Sypialnia...

Kremowa wykładzina sywanaowa, łóżko tapicerowane z miłej tkaniny, jasno szarej najlepiej wezgłowie żeby było gładkie... ale jeszcze nic fajnego nie spotkałam... oświetlenie do sypialni będzie to samo które było w poprzednim doku, czyli sypialnia jasno szaro, kremowa.... jasna i lekka :yes:

 

 

buziaki :****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przestajesz mnie zaskakiwac :)

czy masz juz obmyslone wszystkie wnetrza w domu ? ;)

jak ja sie ciesze, ze trafilam na Twoj watek, Twoje watki, mobilizujesz mnie do dzialania :hug:

lampy sa swietne, a krzeselkowy tron dla ksiezniczki zupelnie odjechany, w pozytywnym znaczeniu :)

 

ps. ja tez poprosze o namiary na lampe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolino-lampy cudne a tapety pelen odjazd!!!!Oczywiscie prosze o namiary:D(na tapety) i na te lampe z drewnainymi nogami bo SE skasowalam......

Co do zakupow przed budowa:D-ja mialam wylane fundamenty a krzesla z Londka przytachalam:D-no tyle,ze teraz chce je zmienic:D-tak ze uwazaj:D:D:D

Zdecydowanie jestem za lozkiem drewnianym dla corenkii BARDZO podoba mi sie ten slodziutki elegancki fotel obity rozem!!!!

Sciskam i niecierpliwie czekam na ten Twoj domek!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kjuta mam nadzieje kochana ze wiecej bedzie zaskoczen na + ;) a mniej rozczarowań ;)

Ja już bardzo bym chciała miec dokładnie przemyślane wnętrza... no ale nie mam :no: chociaz ciągle w głowie buzuje .... :D

Pozdrawiam :hug:

 

 

Gumisiu :hug:

Kochana wiem,ze takie wczesniejsze zakupy bywaja ryzykowne :yes: ale przy poprzednich budowach załowałam może kilku zakupów a caaaała masa ułatwiła mi później życie :yes: Mam nadzieje ze wtop bedzie jak najmniej ;)

Dzis zamawiam drewniane łóżeczko :D

Buziaki :***

 

 

malkul hej :)

Z dachem racja :D ale jakiś "chodziak" chociaz by sie przydał ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej nazwa12 obstawiam córeczkę :D będzie szybciej :lol2:

Fotelik fajny ale zanim kupie cos takiego musze w główce zrobic projekcik pokoiku :rolleyes: zeby wiedziec czy wszystkie mpje pomysły sie zmieszczą ;)

W sumie to ostatni raz decydowac bede mogla sama o wystroju, później juz mała włascicielka będzie decydować ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja :lol2: Oluś nie widizłam jej ani u Ciebie, bo byłam na ostatniej stronce gdzie napisałaś ,ze aktualne foty na 1 i się juz nie cofałam, a ona mi się wyświetliła własnie na przedostatniej stronce Twojej u Ciebie ani u karolka( dawno u niej nie byłam :oops: )...

A dzis Venus pytałam o stolik z salonu a ona mi dała TAKI PĘKNY NAMIAR NA SPRZEDAWCĘ :D no i jak to kobietom się zdarza zamiast stolika kupiłam konsolkę :lol2:

 

Ale skoro karolek ją ma , Ty ją planujesz to utwierdza mnie w wyborze :D :D :D

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...