Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Witaj Karolinko!!

Ponieważ nie doczekałam sie odpowiedzi na priw ponawiam prośbę tutaj:

Proszę napisz gdzie zamawiałaś konsole czarną do donego holu i jakie ma wymiary?

Dodatkowo chcę zapytać o lustro w wiatrołapie skad ono? i lampę co to za jedna?

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje:)

 

Hej :)

Privków ostatnio nie jestem w stanie ogarnąć ;)

Konsola w holu kupiona tutaj http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.inspirodesign.pl/18-735-large/konsola-presta-czarny-wysoki-polysk-duza.jpg&imgrefurl=http://www.inspirodesign.pl/konsole/18-konsola-presta-czarny-wysoki-polysk-duza.html&h=300&w=300&sz=11&tbnid=5E_-s7z4QpPllM:&tbnh=90&tbnw=90&prev=/search%3Fq%3Dkonsola%2Bczarna%2Bpo%25C5%2582ysk%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=konsola+czarna+po%C5%82ysk&usg=__u07l50whpYVw2W1Z8ehhjmcpmks=&docid=D9C5I8SKQrYxzM&sa=X&ei=yQjIUeK-GuSp4gSpnoDIBA&ved=0CCwQ9QEwAA&dur=1301 ja mam tą większą ;)

 

Identyczne widziałam na allegro, taniej :yes:

 

lampa z west.

 

lustro ..... zrobione na zamówienie, samo lustro u szklarza a rana w Hazele wood :yes:

 

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karolina piękne zabudowy w połysku. Tak elegancko u Ciebie. Tak " niełazienkowo" A co to za lustro jest w Waszej łazience ?

 

Dzięki ogromne Milenko :hug:

U nas lustro z IKEA :D

 

Dorota lampa w wiatrołapie kupiona na west wing, konsola robiona na zamówienie :yes: lustro nie wiem :lol:

 

Dzięki za wsparcie :)

Ale kosolka z inspirodesign.pl :yes:

Buziaki :*

 

Karolina, jestem ZACHWYCONA Twoimi wnętrzami-trafiłam tu przez przypadek szukając ciekawych schodów w necie.

Oszałamiające tempo-godne pozazdroszczenia:)

Mam pytanie dotyczące schodów - gdzie w Lublinie można takie zamówic i gdzie można zamówic taką piękną zabudowę kuchenną? Będę wdzięczna za odpowiedź -sama jestem na etapie nie w pełni SSZ.pozdrawiam i czekam na kolejną porcję zdjęć

 

Hej :)

Dziękuję baaardzo :)

Info dotyczące namiarów wyślę na privka :yes:

Pozdrawiam :bye:

 

Witam,

obejrzałam cały wątek i powiem: wow!

ślicznie, prześlicznie!

Cały dom łącznie z podwórkiem prezentuje się jak z "żurnala" ;)

Mam kilka pytań gdzie kupiłaś:

1. obraz który wisi nad schodami,

2. żyrandol w gościnnym pokoju,

3. szkatułka lustrzana /to ta z zary/?

4. na jaki kolor ma pomalowany cały dół?

 

Pozdrawiam gorąco!

 

 

jeszcze mam buzie rozdziawionż na widok Twojego domu ;)

 

 

 

Hej :) Dzięuje baaardzo mi miło :)

 

Autorem obrazu jest Sławomir Mikawoz, obraz kupiony w Kazimierzu Dolnym w jego galerii.

 

Żyrandol kupiony na West.

 

Szkatułka z Zara Home :yes:

Cały parter pomalowany farbą PARA P 5221-14

 

 

 

Witam Was, my jesteśmy na etapie wyboru oświetlenia w podbitce, czy mogłabyś coś więcej o tym napisać? Czy to są taśmy ledowe? (przy garażu i przy wejściu do domku). Nie za bardzo podobają mi się punktowe światełka, a u Ciebie wygląda to jak jednolity kolor w postaci taśmy led. Będę wdzięczna za informacje.

 

Witam :) Niestety nie pomogę zabardzo... bo u nas we wnękach są długie świetlówki, a one na podbitce się nie sprawdzą :no:

Ja kiedyś też myślalam o swietleniu podbitki, i wtedy pod uwagę brałam wyłacznie taśmy led :yes:

 

Karolka Normalnie brak słów, jest cudnie!!! Ogromne gratulacje tak świetnie wykończonego domku w tak krótkim czasie.

Ponieważ jestem na etapie wyboru wykładziny do sypialni mogłabyś podzielić się modelem Twojej, szukam czegoś podobnego...

 

 

Dziękuję :hug:

Kochana wykładzina kupiona w komforcie za ok 70-80zł/m2 ( z tego co pamiętem ) ale nazwy nie pamietam :( gdzieś w fakturach napewno jest tylko tzreba sie przez to przekopać.... na dniach skończe segregować dokumenty w gabinecie to będzie łatwiej ;)

 

Karolcia wiesz, że jestem Twoja wielką fanką :) Jak Ty to robisz dziewczyno? W tak krótkim czasie osiągnąć taki efekt, chyba powinniśmy Cię do rekordu guinessa zgłosić. :)

I tak jak powiedziałą tu jedna forumowiczka, patrząc na zdjęcia Twojego domku można sobie wyobrazić, że się jest w Long Beach, tylko Twój wygląda dużo lepiej niż wiele tamtejszych posiadłości w "amerykańskim" moim zdaniem trochę cygańskim stylu. :yes:

 

Dla mnie mistrzostwo świata :)

 

 

 

Alu nawet nie wiesz jak mi miło :) :hug:

Bardzo CI dziękuję za takie miłe słowa, bardzo sie cieszę,ze Ci się podoba :)

Pozdrawiam serdecznie :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina na razie ogarniam zdjęcia, zapisuje skąd co

 

powiedz nam jedno - jak Ty się czujesz? czujesz, w głębi siebie że to "jest to" co chciałaś, pragnęłaś?

bo taka myśli, szczególnie negatywne szybko przychodzi :)

 

jest bosko

 

 

Madziu dziękuję :) w domku czuję się bardzo dobrze, generalnie nic mi nie przeszkadza, brak dopieszczenia paru spraw + ogród ale to wszytko do ogranięcie ;) trzeba tylko ciut czasu :yes:

Ciesze sie z zastosowanych rozwiązań, z materiałó, z tego że jest to dom piętrowy.... ale juz ze 2 miesiace chodzi mi mysl po głowie,że to jeszcze nie koniec ;) Wiem,ze przed emerytalną parterówką bedzie jeszcze jeden piętrowy dom, z antresolą, zadaszonym tarasem i jeszcze wiekszą działką... szczególnie chciałabym szerszą :yes:

A teraz ...ciesze się chwilą i ciesze sie tym domkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolina lazienka wyszla bosko, uwielbiam takie polączenia i tę nowoczesnośc. bardzo mi się podoba:)

 

Dziękuję Monia :)

Cieszę,ze siępodoba właścicielce TAKICH wnętzr jakie posiadasz :hug:

P.S podeślesz fotki o któych rozmawiałyśmy ??? :popcorn:

 

Karola myślałam, że Doro pyta o konsolę w łazience dolnej :lol:

 

Aaaa :lol2: konsolka w wc to Vinotti ale Hazele wood położyła nowy fornirek pasujący do obudowy geberitu ;) :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :hug:

Kochana wykładzina kupiona w komforcie za ok 70-80zł/m2 ( z tego co pamiętem ) ale nazwy nie pamietam :( gdzieś w fakturach napewno jest tylko tzreba sie przez to przekopać.... na dniach skończe segregować dokumenty w gabinecie to będzie łatwiej ;)

 

Dziękuję już nie musisz szukać znalazłam ;) Jak tylko złapiesz wolną chwilkę to pokaż resztę domku, bo My tu spać z ciekawości nie możemy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko, chociaz u mnie czasu ostatnio brak, codziennie wchodzę na Twój dziennik i sprawdzam czy jakiś fotek przybyło :D

jak widzę kolejne odsłony Twojego cudownego domku, to od razu dostaję powera żeby u siebie już wykańczać :lol2:

najbardziej zazdroszczę Ci lata w tak wspaniałym domku, a potem całej reszty ;)

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko Jestem zachwycona Twoimi wnętrzami ale to już wiesz :p!!! Absolutnie wszystko mi się podoba :yes: Nieustannie wzdycham z zachwytu :rolleyes:

Dom z zew. prezentuje się rewelacyjnie :o:jawdrop:

Oczywiście będę miała do Ciebie 1000 pytań ale to troszeczkę później ;)

 

Codziennie do Ciebie zaglądam i sprawdzam czy pojawiły się nowe fotki ;)

 

Uściski :hug:

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie zaglądałam, byłam na etapie śniegu i czekania aż stopnieje:)

 

domyślałam się że lecisz jak burza, ale nie sądziłam że aż tak :) piękny dom!! a tempie prac to nawet nic nie powiem bo nadal zbieram szczękę z podłogi:)

 

bardzo mnie zaciekawiło siedzisko w prysznicu - czy trzeba się kierować jakimiś zasadami/wymiarami chcąc zrobić coś takiego? byłabym wdzięczna za podpowiedź jak się do tego zabrać:)

 

pzdr

yenn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia masz taki cudowny dom !!!! Wiatrołap jest śliczny:)

Domek z zewnątrz prezentuje sie wspaniale :yes:

Mała łazienka jest tak PIĘKNA,ze nie moge sie na nią napatrzec:jawdrop:,jak z jakiegoś katalogu,sama ją zaprojektowałaś? Napisz prosze co to za kamienie jasne w tej łazience i czy ta ściana szara za kibelkiem jest pomalowana czy to sa płytki? A i co to za płytki szare na podłodze w tej łazience?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...