Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Karolinko pytałam o podkłady bo zaczełam to przegladac i ceny sa rozniaste.Nie usmiecha mi sie kupowac podkładu wartego połowe kosztów paneli ale tez nie chcialabym kupowac czegos "badziewnego" zalezy mi aby tam gdzie nie ma podlogowki panele nie skrzypialy i nie było takiego głuchego odglosu przy chodzeniu.Pamietasz moze dokladnie jakiej grubosci i jakiej firmy dalas u siebie ten podkład gdzie nie ma podlogowki?

Z rozowych podkladow wyskakuje mi taki http://www.ekronodom.pl/thermo-2mm ale jest podejrzanie tani ;)

 

Karolinko jeszcze jedno-wiem wiem jestem jak katarynka ;) Jestes teraz na biezaco to moze jeszcze masz gdzies opakowanie po swietlowkach ktore montowalas nad brama garazaowa.Czy masz tam kilka sztuk i czy byly one laczone? Jesli tak to napisz mi PROSZE co dokladnie zakupilas-mialabym wreszcie gotowca na te moje wneki w kuchni ;)

 

Moze nad wanne zamow sobie taki napisik ala Haazelkoy od samej wlascicielki?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ciesze sie z zastosowanych rozwiązań, z materiałó, z tego że jest to dom piętrowy.... ale juz ze 2 miesiace chodzi mi mysl po głowie,że to jeszcze nie koniec ;) Wiem,ze przed emerytalną parterówką bedzie jeszcze jeden piętrowy dom, z antresolą, zadaszonym tarasem i jeszcze wiekszą działką... szczególnie chciałabym szerszą :yes:

A teraz ...ciesze się chwilą i ciesze sie tym domkiem :)

Karolina tak myślalam, że coś nowego Ci po głowie "chodzi" :D

 

Dom jest wspaniały, z zewnątrz i w środku - jest jak willa.rezydencja - ale nie taka oklepana, zupełnie inna, niby prosta a elegancka.

Gratuluję osiągniętego, pięknego efektu, trzymam kciuki za firmę - jesteś jej żywą reklamą:)

 

zazdroszczę - szczególnie odwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne wnętrza +prosta ,elegancka bryła domu +duża działka ,na ktorej powstaje boooski ogród =dla mnie najpiękniejszy dom na fm :yes::yes::yes:.I piszę to po raz pierwszy :D ,a na fm jestem od ponad 4 lat :D

Gratuluję i zazdraszczam przeokrutnie :oops:.

Postaram się chodź troszkę dogonić ideał :rolleyes:

Ze swoich wnętrz jestem zadowolona :yes:,bryły niestety nie wyprostuję ;),ale zrobię wszystko ,żeby było maksymalnie aligancko :cool:.Działkę dużą mam :yes:,trzeba będzie postarać się o minimalistyczny ogród :).I mam nadzieję ,że finalnie ,będzie chociaż w połowie tak cuuuuudnie jak u Ciebie :wiggle:

Buziole :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję już nie musisz szukać znalazłam ;) Jak tylko złapiesz wolną chwilkę to pokaż resztę domku, bo My tu spać z ciekawości nie możemy:)

 

Cieszę się za juz masz :)

Tiaaa spać ;) az takiego woow to tu nie ma :lol2:

:hug:

 

Karolinko, chociaz u mnie czasu ostatnio brak, codziennie wchodzę na Twój dziennik i sprawdzam czy jakiś fotek przybyło :D

jak widzę kolejne odsłony Twojego cudownego domku, to od razu dostaję powera żeby u siebie już wykańczać :lol2:

najbardziej zazdroszczę Ci lata w tak wspaniałym domku, a potem całej reszty ;)

 

:hug:

 

 

Dziekuję kochana :)

Fotki regularnie dodaję :yes:

A Ty działaj, działaj bo wykańczanie swojego domu jest CUDOWNE!!! :)

Pozdrawiam cieplutko! :hug:

 

 

Karolinko Jestem zachwycona Twoimi wnętrzami ale to już wiesz :p!!! Absolutnie wszystko mi się podoba :yes: Nieustannie wzdycham z zachwytu :rolleyes:

Dom z zew. prezentuje się rewelacyjnie :o:jawdrop:

Oczywiście będę miała do Ciebie 1000 pytań ale to troszeczkę później ;)

 

Codziennie do Ciebie zaglądam i sprawdzam czy pojawiły się nowe fotki ;)

 

Uściski :hug:

 

 

Ślężanko kochana moja :hug:

Bossshe jeszcze nie napisałam do Ciebie tego maila,żebyś zrobiła "odpowiedz" :bash: a tak chciała zobaczyć zdjęcia!!!

Musze się za to zabrać! Ściskam mocno :*

 

 

Jak zwykle wszystko wygląda pięknie! Dopracowane, bez zbędnych dodatków. Też próbuje osiągnąć podobny efekt ale przy moim tempie zajmie mi to z 20 lat :lol2: pa

 

Dziękuję baaardzo :hug: Spoko loko nie żartuj z tymi latami ;) Ani się obejrzysz a wszytko będzie na tip top :yes: mi do tip top brakuje jeszcze duuuuuzo ;) :p

Pozdrawiam!!!!!!

 

dawno nie zaglądałam, byłam na etapie śniegu i czekania aż stopnieje:)

 

domyślałam się że lecisz jak burza, ale nie sądziłam że aż tak :) piękny dom!! a tempie prac to nawet nic nie powiem bo nadal zbieram szczękę z podłogi:)

 

bardzo mnie zaciekawiło siedzisko w prysznicu - czy trzeba się kierować jakimiś zasadami/wymiarami chcąc zrobić coś takiego? byłabym wdzięczna za podpowiedź jak się do tego zabrać:)

 

pzdr

yenn

 

Hej witam serdecznie :)

No od etapu topniejącego śniegu sporo się zmieniło ;) Ciesze się że lato możemy spędzić w domku :yes: A od połowy lipca jak będzie juz skończony ogród będę mega szczęśliwa :yes:

 

Siedzisko było robione na wyczucie, przez mojego super speca od wykończeniówki :D

Jutro mogę pomierzyć i podać Ci wymiary, wysokosć, szerokosc głębokośc, wązne ,zeby z siedziska był lekki spadek,żeby woda nie stała ;)

Pozdrawiam :bye:

 

Karolcia masz taki cudowny dom !!!! Wiatrołap jest śliczny:)

Domek z zewnątrz prezentuje sie wspaniale :yes:

Mała łazienka jest tak PIĘKNA,ze nie moge sie na nią napatrzec:jawdrop:,jak z jakiegoś katalogu,sama ją zaprojektowałaś? Napisz prosze co to za kamienie jasne w tej łazience i czy ta ściana szara za kibelkiem jest pomalowana czy to sa płytki? A i co to za płytki szare na podłodze w tej łazience?

 

 

Lea baaardzo Ci dziękuję :hug:

Tak łazienka zaprojektowana przezemnie :yes: :p jak i reszta domku tego i poprzednich, mam przynjamniej satysfakcję,ze to wszystkie domki są moooje, no i troche forum bo z niego też czerpię ;) :lol2:

 

Kamień, na fakturze figuruje pod nazwą: Kamienny łupek rzemykowy PERLA ;)

Na ścianach poza fornirem i akmieniem jest farba jaśniutka szara, łazienkowa z firmy PARA :yes:

Kochna nie mam nigdzie faktury z jesnymi szarymi płyteczkami :(

Pozdrawiam cieplutko :hug:

 

 

Witam serdecznie .kolejny raz mówię ,że cudowny dom!Mam pytanko o lampy nad wyspa jaka nazwa oraz o pojemnik na sól w łazience gdzie można nabyć? Dziekuję bardzo pozdrawiam

 

 

Hej :)

 

Prosze bardzo...

Pojemnik w naszej łazience kupiony w Home&You

 

lampy kupione w sklepie internetowym Anguria tutaj: http://www.anguria.pl/pl/p/LAMPA-CHROM/188

 

 

jeszcze mam pytania co do lustra w wiatrolapie jak mocowana jest rama ,czy nakladana na lustro,czywokół lustra docieta idealnie że lustro jest w środku dziekuję

 

Rama ostatecznie została przyklejona, lustro idealnie jest umiejscowione w środku :yes:

 

Karolinko pytałam o podkłady bo zaczełam to przegladac i ceny sa rozniaste.Nie usmiecha mi sie kupowac podkładu wartego połowe kosztów paneli ale tez nie chcialabym kupowac czegos "badziewnego" zalezy mi aby tam gdzie nie ma podlogowki panele nie skrzypialy i nie było takiego głuchego odglosu przy chodzeniu.Pamietasz moze dokladnie jakiej grubosci i jakiej firmy dalas u siebie ten podkład gdzie nie ma podlogowki?

Z rozowych podkladow wyskakuje mi taki http://www.ekronodom.pl/thermo-2mm ale jest podejrzanie tani ;)

 

Karolinko jeszcze jedno-wiem wiem jestem jak katarynka ;) Jestes teraz na biezaco to moze jeszcze masz gdzies opakowanie po swietlowkach ktore montowalas nad brama garazaowa.Czy masz tam kilka sztuk i czy byly one laczone? Jesli tak to napisz mi PROSZE co dokladnie zakupilas-mialabym wreszcie gotowca na te moje wneki w kuchni ;)

 

Moze nad wanne zamow sobie taki napisik ala Haazelkoy od samej wlascicielki?:)

 

Bossssko u Ciebie:):bye:

 

 

Kochana podkład pod panele kupiłam w OBI :lol2: nie mam pojęcia jaki dokładnie :no:

 

W kwestii swietlówek zorientuję sie jutro ;) zobaczę czy zostało coś w garazu, kupione pojedyńcze swietlówki były na bank, elektryk je zespalał, jak coś machnę fotkę :yes:

 

pozdrawiam :bye:

 

Karolina tak myślalam, że coś nowego Ci po głowie "chodzi" :D

 

Dom jest wspaniały, z zewnątrz i w środku - jest jak willa.rezydencja - ale nie taka oklepana, zupełnie inna, niby prosta a elegancka.

Gratuluję osiągniętego, pięknego efektu, trzymam kciuki za firmę - jesteś jej żywą reklamą:)

 

zazdroszczę - szczególnie odwagi :)

 

 

Madzia, Ty to mnie znasz ;) :p

Dziękuje Ci baaardzo :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne wnętrza +prosta ,elegancka bryła domu +duża działka ,na ktorej powstaje boooski ogród =dla mnie najpiękniejszy dom na fm :yes::yes::yes:.I piszę to po raz pierwszy :D ,a na fm jestem od ponad 4 lat :D

Gratuluję i zazdraszczam przeokrutnie :oops:.

Postaram się chodź troszkę dogonić ideał :rolleyes:

Ze swoich wnętrz jestem zadowolona :yes:,bryły niestety nie wyprostuję ;),ale zrobię wszystko ,żeby było maksymalnie aligancko :cool:.Działkę dużą mam :yes:,trzeba będzie postarać się o minimalistyczny ogród :).I mam nadzieję ,że finalnie ,będzie chociaż w połowie tak cuuuuudnie jak u Ciebie :wiggle:

Buziole :hug:

 

 

Ola oszalałaś! :oops: :oops: :oops:

Bardzo dziękuję CI za takie słowa, ale chyba nie zasłużyłam.... ;)

Tak czy siak teraz musisz zaszczyscić domek osobiscie po takich komplementach :D :lol2: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kakusku... hmmm a czego ja nie robiłam :lol2:

studiowałam, potem jednocześniej jeszcze pracowałam ...pracowalam jako opiekunka do dzieci w wa-wie w amerykańsko-duńskiej rodzinie, Jako pilotka wycieczek do Włoch, jak maiałam 19 lat pożyczyłam kase od babci, wynajełam 3 kierowców i pojechałam ściągać samochody na handel z Niemiec ( ja wtedy prawka jeszcze nie miałam :lol2: ;) ) pracowałam w urzędach, biurach , pracowałam na siłowni, chwile pracowalam w UK.... i jeszcze 1000 innych :D

Pracowałam od zawsze, nie musiałam ale chciałam :yes: Przy okazji podroze i korzystanie z życia, bo w życiu musi być równowaga ;) :p

 

Jutro zrobie fotki świetlówek może oświeci elektryka, a jak nie tzreba go wywalić :lol2:

 

Ściskam :hug: i uciekam spać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba w jakieś uzależnienie popadam:D i jak bym do Ciebie nie zaglądneła codziennie bądź co drugi dzień to mój dzień byłby do d...

 

Naprawdę trzeba Cię podziwiać za Twoje osiągnięcia i odwagę bo nie każdy by się podjął tego czego Ty się podjęłaś do tej pory :)

 

Domek piękny, elegancki, zero zbędnych rzeczy a garderoba przy wejściu to świetny pomysł, niestety u mnie się nie zmieści, ale pokombinuję coś z szafą wnękową.

 

Miłego dnia :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Siedzisko było robione na wyczucie, przez mojego super speca od wykończeniówki :D

Jutro mogę pomierzyć i podać Ci wymiary, wysokosć, szerokosc głębokośc, wązne ,zeby z siedziska był lekki spadek,żeby woda nie stała ;)

Pozdrawiam :bye:

 

 

 

 

 

Jeśli by to nie był kłopot i mogłabyś je wymierzyć to byłabym Ci bardzo bardzo zobowiązana :)

Z góry ogromne dzięki!

 

pzdr

yenn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola, ślicznie wyszło!

Naprawdę, powinnaś zdjęcia z własnego domu dać jako wizytówkę Twojej firmy - w sumie - z obu-trzech ;) domów, każdy to nieco inny styl, ale wszędzie widać dobrą kompozycję, przestrzeń, współgranie wszystkich elementów ze sobą.

 

Tez wchodzę do Cię codziennie - szkoda, ze kolejny dom zbudujesz dopiero za kilka lat :D:D:D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolciu pięknie:rolleyes:

 

Wasza przysypialniana łazienka śliczna, ale sypialni mało pokazałaś, a ja jestem taka ciekawa:popcorn:

Gabinet wygląda rewelacyjne, jaśniutko, delikatnie i ta tapeta prześliczna:yes:

 

Dom z zewnątrz robi niesamowite wrażenie, to oświetlenie wooow, rezydencja jak z katalogu:jawdrop:

Pozdrawiam, buziaczki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia wróciłam po krótkim urlopie u rodziców. Ominęła mnie przeprowadzka, ale za to mam tyleeee zdjęć do oglądania że głowa mała:D

Co tu będę dużo pisać...dziewczyny już użyły wszystkich słów i określeń z którymi się zgadzam w 1000000 procentach - że wyszło jak zwykle CUDNIE:yes::yes: Zdjęcia oglądam od wczoraj, ale dopiero dziś mogę coś napisać. Nie wiem co mi się podoba najbardziej, ciężko wybrać:yes:

Kuchnia, jadalnia, taras, pokój Julci, łazienki.....ŚLICZNE Bez przeładowania, ale bardzo ciekawe, eleganckie ale jednocześnie przytulne :yes:

Czego Wam życzyć w nowym domu....przede wszystkim ciągłej miłości, zgody i dalszego spełniania Waszych marzeń i planów:hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochana, wcześniej nie mogłam się zalogować :( pisałam Ci maila,dostałaś???

Nie wiem co mogę jeszcze dodać,chyba wszystko już zostało powiedziane :yes: dom cudny, nie ma się do czego doczepić:no: Kuchnia rewelacjyna, łazienki obie cudne, i wiem,że z przy sypialnianej zgapię większość:yes: Jucia na pewno zadowolona i bez problemu zadomowiła się w takim pięknym pokoiku. Mebelki cudne,ale czego innego się można spodziewać po Hazelce :yes:

Idę na kawkę, chociaż chętnie wypiłabym ją na Twoim bajecznym tarasie.

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...