Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Karola, mam takie nietypowe pytanie. Zauważyłam że na tarasie masz ułożoną kostkę betonową, odpowiedz jak rozwiązałaś problem piasku?? Czy twoi fachowcy na końcu zasypywali tą kostkę piachem aby ją sklinować, czy używali czegoś innego??? Tez mam taras wyłożony właśnie taką kostką i wszechobecny piasek, wydobywający się ze szczelin doprowadza mnie do szału. Wiecznie latam na miotle. Pozdrawiam i dzięki za odp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciania,

Twojego komentarza w żadnym wypadku nie może uznać za "grzeczny::(:mad::mad:

Nie pomyślałaś, że Karolina jest zajęta, nie zawsze obecna na FM, oraz że nie ma żadnego obowiązku odpowiadać na pytania od dziesiątek osób o każdy najmniejszy detal, tylko robi to z grzeczności i dobrej woli??? I każdemu bardzo uprzejmie odpowiada i pomaga - może przeoczyła Twoje pytanie, w tej lawinie pochwał i pytań o to nietrudno!

Wg mnie mogłaś spokojnie poczekać jeszcze na odpowiedź, a nie w taki nieprzyjemny sposób wyrażać swoje niezadowolenie.

Cóż, przypuszczam, że już nie otrzymasz odpowiedzi, a z takim podejściem raczej nie zabawisz długo na FM, przynajmniej pod obecnym nickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciania,

Twojego komentarza w żadnym wypadku nie może uznać za "grzeczny::(:mad::mad:

Nie pomyślałaś, że Karolina jest zajęta, nie zawsze obecna na FM, oraz że nie ma żadnego obowiązku odpowiadać na pytania od dziesiątek osób o każdy najmniejszy detal, tylko robi to z grzeczności i dobrej woli??? I każdemu bardzo uprzejmie odpowiada i pomaga - może przeoczyła Twoje pytanie, w tej lawinie pochwał i pytań o to nietrudno!

Wg mnie mogłaś spokojnie poczekać jeszcze na odpowiedź, a nie w taki nieprzyjemny sposób wyrażać swoje niezadowolenie.

Cóż, przypuszczam, że już nie otrzymasz odpowiedzi, a z takim podejściem raczej nie zabawisz długo na FM, przynajmniej pod obecnym nickiem.

 

Sharlotka świetnie napisane:yes::yes:

Karolcia :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia dziękuję Ci za tak ciepłe słowa :hug::hug::hug::hug::hug: Twoje uczucie jest odwzajemnione :D:D:yes:

Pytanko - zanim pojedziesz się plażować i odpoczywać - co położyliście u góry na murze betonowym (ogrodzeniu) to czarne co to jest?

Wczoraj zaczęli mi robić murki betonowe pod ogrodzenie i szukam jakiegoś rozwiązania;) Jak powiedziałam mojemu tacie i murarzowi, że zrobi się obróbkę z blachy to mnie wyśmiali :sick: Nie znam się :p Oni mówili coś o płytach granitowych, ale ciekawa jestem co Wy tam macie położone. Z góry ślicznie dziękuję za odpowiedź.

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :) właśnie też tak myślałam, że rezygnacja z okapu była celowa mimo wcześniejszego przygotowania rury (później zauważyłam, przeglądając wątek:)) Mam to samo zdanie na temat okapów jednak wciąż waham się czy rzeczywiście z niego rezygnować... być może Twoje rozwiązanie pomoże mi podjąć decyzję :) (choć u mnie bardziej zamknięta przestrzeń). Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam ciepło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola tak myślałam, że długo nie wytrzymacie w nowym domu :lol2:

 

Karolka myślimy o budowie drugiego domu w przyszłości :rolleyes: - przez was :p

 

Napisz mi proszę co w waszym 3-cim domu jest nie tak? Dziwię się, że trzeci dom wam nie odpowiada bo mówi się że nr 3 jest już dla właścicieli :lol: Jakie popełniliście błędy?

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wiiciania1

Coś Ci się chyba pomyliło Weż Dziewczątko poznaj zasady forum a potem rzucaj epitetami !!!

Jest monolog BO TO JEST DZIENNIK - tu nie zadajemy pytań jest do tego osobny wątek KOMENTARZE gdybyś zechciała przeczytać od początku to jest tam wyrażnie napisane

Po 2 Karola jest baardzo pomocną osobą i bardzo lubianą na forum czego o Tobie obawiam się nie będzie mozna powiedzieć :(

Po 3 dopiero co się przeprowadziła i ma małe dziecko więc nie musi "leżeć na FM " cały dzień

 

Nie Pozdrawiam i nie życzę miłego wieczoru

Saly

 

 

gośka.Ł. nie zgodzę się z Tobą i myślę, że nie jest to kwestia umiejscowienia pytania lecz dobrych chęci forumowicza. Ja jestem jak najbardziej grzeczna - dwa razy grzecznie zapytałam i grzecznie podziękowałam za brak udzielenia odpowiedzi. Takie zachowanie kłóci się z ideą forum no ale każdy może mieć do tego podejście jakie chce.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100 % ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNICZKAMI Karolka,zawsze ale to zawsze jest bardzo pomocna i uprzejma! A ty wiciania cofnij się i to głęboko do szkoły podstawowej i przypomnij sobie co to takiego monolog,już nie mówiąc o jakichkolwiek zasadach forum,żeby odróżnić dziennik od komentarzy choćby ...żenada normalnie...Ż E N A D A !

Zaśmieciliśmy Karolinie dziennik,ale kurczę nie mogłam się powstrzymać normalnie :mad::mad:

 

KAROLINA :hug: :hug: :hug:

Edytowane przez IZA30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za ignorancja. Właściciel tego wątku nie pomaga. Nie zwróciłam wcześniej uwagi na to, że nie ma tu dialogu tylko monolg a przede wszystkim lans. Cofam pytanie. Znajdę sobie sama.

 

 

wiciania

 

Jak niestety chyba nie zauważyłaś prowadzę osobno galerię w której znajdują sie same zapisy i zdjęcia, by mozna było łatwiej osobom czytajacym znaleść samodzielnie odpowiedzi na wiele pytań, a osobno są komentarze, w których można zadać wszelkie pytania aja zawsze staram się na nie odpowiedzieć w miarę możliwośći i wiedzy, bo przy moim tempie budowy nie zawsze pamietam szczegóły, czy nazwy, ale nawet wtedy staram sie odpisać.

 

Zawsze staram sie szybko odpowiedzieć na pytania, ale gwarantuje Ci,ze wiele osób czeka zdecydowanie dłużej na odpowiedz, niż Ty i potrafi się zachować kulturalnie, ale widocznie to już kwestia charakteru i wychowania.

 

Poza forum prowadze jak (chyba kozdy ? ) normalne życie, mam na głowie poza rzeczami zwązanymi z domem prace zawodowa, drugą firmę, małe dziecko i 1000 innych spraw. Teraz mam taki moment, kiedy na forum nie mam zbyt wiele czasu, staram się z doskoku wrzucić jakieś zdjecia i odpowedzieć chociaz na częsć pytań w miarę mozliwosći, bo siłą rzeczy nie mam szanas na punktualne odpisywanie na codziennych ok 20-30 nowych privów i pytań w komentarzach... jednak na zrozumienie z Twojej strony nie liczę :no:

 

Tobie życze powodzenia w poszukiwaniach a sama wracam do "lansu" ;)

Edytowane przez Karolina i Artur :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczynki :hug:

Mam dosłownie 2 godziny bez Julci a 100 spraw do zrobienia, wiec teraz uciekam, ale wrócę popołudniu lub wieczorkiem i odpiszę :yes:

Dzisiaj mam zdjęcie szwów po usunięciu zęba w poniedziałek... boje się :sick: :p tzrymać kciuki plissssssss :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...