Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Cześć Karolciu:hug:

 

Nie było mnie chwilę na fm a tu jakieś nieciekawe sprawy wydarzyły się u Ciebie w dzienniku, bardzo mi przykro że to akurat Ciebie ktoś w ten sposób potraktował, bo ogólnie forum to skupisko bardzo wielu przesympatycznych i pomocnych dziewczyn, ale Ty jak dla mnie jesteś wyjątkowa, może dlatego że moją przygodę zaczęłam właśnie w Twoim dzienniku, może dlatego że jesteś mega zakręconą pozytywnie laską, może dlatego że jesteś bardzo ciepła i pogodna, pełna życia ale przede wszystkim nigdy nie pominęłaś mojego pytania, mało tego zawsze dostałam bardzo wyczerpującą odpowiedź:) za co będę Ci zawsze wdzięczna:yes:

 

Nie chce komentować tego co się wydarzyło, bo Ty sobie tego życzyłaś ale nie mogłam pozostać głucha na ten jakiś dziwnie niezrozumiały jak dal mnie i wielu osób atak na Ciebie, mam nadzieję że ta sytuacja nie wpłynęła na Ciebie negatywnie, bo przecież wiesz, że my tu bez Ciebie nie damy rady, jesteś skarbnicą wielu cennych rad:wiggle:

 

 

Karola taras nocą jest przepiękny i mnie też jak Tosi /mojej bratniej duszy, którą poznałam właśnie u Ciebie w wątku/ się mordka uśmiechnęła na widok piwka na stoliku, fajny jest relaks na takim tarasie, ja też swój uwielbiam i się nie dziwię:rolleyes:

 

Karolciu tak trzymaj, pozdrawiam i meeega całusy:hug:

Edytowane przez anakris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej Karola:-)

Mam do Ciebie 2 ogromne prośby.

1. Bardzo Cię proszę o namiary na linki przy schodach.

Już od dawna takich szukam i kolejny dostawca znaleziony w incie mnie olał, bo "same linki to mu się nie opłaca". Proszę o odp.na priv. Pliiiissssss.

 

I jeszcze 2. Proszę o "przepis" na murowane ogrodzenie. Tzn.czy pamiętasz jak głęboko masz fundamenty, z czego jest murowane, jak gruby styro pod tynk itp. Pamiętam, że na górze jest wykończone blachą, ale na płasko czy jest spadek?

 

Ja swój dziennik już bardzo zaniedbałam, a teraz nie mam możliwości (technicznych) go uzupełnić, ale jak tylko wrócę do domu, zaraz się biorę za moje zaległości. I pcham dalej to "wykańczania się";-).

Pozdrawiam serdecznie.

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni mnie nie było,ale... -"bez komentarza", ja jestem z Tobą! Na szczęście mało tu takich zazdrośników, którzy myślą, jak komuś dokuczyć. W wolnej chwili mogłabyś mi napisać o swoich podłogach? Ja też przymierzam się do paneli wszędzie, nawet w wejściu do domu, bo nie mam wiatrołapu(pewnie kiedyś będę żałować). Czytam o różnych rodzajach paneli, markach, cenach, użytkowaniu, wiem,że Ty masz Classena, a różne są opinie o tych panelach. Czy sprawdzałaś je wcześniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Karolina.

Ja należę do grona podglądających twoje poczynania i to wytrwale podglądam, bo już od Benia. Zwykle leniwa jestem na pisanie, ale napiszę, ze Twój Dom jest jest naprawdę piękny (zreszta poprzednie tez takie były).

 

Powiedz mi proszę jakie masz oświetlenie w ogrodzie, że daje takie ciepłe światło. Chodzi mi o te słupki. Będę wdzieczna za odpowiedź.

 

P.S. a w sprawie "wiadomo jakiej" to źli ludzie byli... ale już ich nie ma. Zresztą szkoda słów.

Edytowane przez Anndzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka rzeczywiście w pracy zawalili mnie robotą( tzn. zafundowali mi "odwyk" od Ciebie) i za nic się nie dało wyrwać, ale może to dobrze bo niektórych rzeczy i dyskusji uniknęłam.

 

Mnie także czeka przeprawa z moimi budowlańcami- mam ochotę ich wykopać, ale Ci nie będę wątku zaśmiecać moimi problemami :)

Jak znajdziesz chwilkę to zapraszam do mnie może coś podpowiesz ;)

pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku http://imageshack.us/a/img844/4808/8ch.gif

Edytowane przez AliciaC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, chciałam spytać (chociaż już mi tu "śmignęło" to pytanie, ale nie mogę się dokopać ;)) o efekt oświetlenia w kuchni- jest bardzo "ciepłe". Skoro nie ma właściciela, to może ktoś z podczytywaczy pomoże- jak uzyskać taki efekt :) ?? I jeszcze jedno- zasłony w salonie są: beżowe, kremowe czy złamana biel?

 

Uszczypliwymi komentarzami nie ma co się przejmować :) .... przecież dziennik można prowadzić zwyczajnie dla rodziny, czy znajomych :).

Jeden lubi siedzieć na facebooku inny na muratorze to jest każdego indywidualna sprawa.

Żeby takie bzdury wypisywać do obcych ludzi trzeba być nieźle zakompleksionym i mieć dużo wolnego czasu :):):).

 

Osobiście lubię oglądać dzienniki Karoliny, bo elementy wykończenia są zgrane i dopracowane. Rozumiem, że ktoś może mieć dar do wykańczania wnętrz i może go to zwyczajnie pasjonować. Nie widzę w tym nic zdrożnego, że mogę sobie pooglądać i coś pokopiować do siebie, więc nie za bardzo wiem, o co chodzi w wypowiedzi, że murator na coś pozwala lub nie ...

Równie dobrze murator mógłby mieć zastrzeżenia do mnie, że planuję kopiować Karolinę, no w końcu naruszam jej prawa autorskie ;)

 

Przepraszam, że wracam do sprawy, ale dopiero przeczytałam ostatnie strony :)

Udanego urlopu życzę :)

K.

Edytowane przez konwalia31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...