Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karolcia całus dla chorej Julci :hug::hug: Niech szybko zdrowieje!!! Tak jak pisałam na FB mój mały też wczoraj gorączkował, tak nagle, ale jakoś mu dziś przeszło- zobaczymy jak będzie w nocy;) Będę wdzięczna za namiar na kostkę- na razie zbieram informacje bo to i tak na wiosnę, ale będę wdzięczna bo sama nie wiem co tam położyć;) Będę tez wdzięczna jak mi napiszesz na priva jak się ta kostka sprawuje, czy jesteś zadowolona? itd:hug:

Jak piszesz o zamknięciu dziennika, to przyznam że mnie smutek ogarnia, ale rozumiem- dom już wybudowany, mieszkacie więc pora zakończyć ten wątek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola zdjecia pozwole sobie wstawic jak juzsie ogarne na miejscu.Domek nawet pod nieobecnosc wlascicieli sobie swietnie radzi,trawka wymarzona:)!!!A co sie z malutka dzieje?!Jakies ustrojstwo sie przyczepilo czy cos?Jesli chodzi o zamkniecie dziennika NAWET O TYM NIE MYSL!!!!!:mad::mad::mad:Jestes dobrym duchem tego forum i kopalnia wiedzy dla wielu z nas!Pozdrawiam cieplutko z wybrzeza usciski i zdrowka dla corci!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pani Karolinko!

Jestem nowa na forum. Zaczęłam budowę Atlasa w Nowy Sączu , domu w zupełnie innym stylu. Trochę szkoda, ale coż...

:) Jestem tak jak inni pod wrażeniem Pani i Pani domu. Bardzo proszę, jeżeli można prosić, proszę podać mi namiary na lampę nad stołem w jadalni oraz krzesła. [email protected]

Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jeszcze raz mówię, że dom cudnyyyyyyyyyyyy!!!! Wszystko tworzy spójną całość. Proszę nie zamykać dziennika, napewno będzie się zmieniać to i owo, a dla wielu stworzone tak super wnętrza są inspiracją. Mam pytanko gdzie kupione zostały donice srebrne koło drzwi wejściowych, czy godne polecenia? Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczynki :hug:

 

Witam sie ogólnie, bo Julcia w gorączce więc czasu i ochoty na pisanie brak....

 

 

Julkę dopadł jakiś wredny wirus, już tydzień ma wysoką gorączkę, w międzyczasie było podjrzenie zapalenia pęcherza i inne, podany został antybiotyk, nic nie pomógł... dostaje leki antywirusowe i na razie bez rezultatu.... :(

Jest po badaniach krwi, wskazują włąśnie na wirus... jak w ciągu dwóch dni się nie uspokoi gorączka, to będziemy robić szczegółowe badania...

 

Pozdrawiam bardzo ciepło :hug:

 

Tak na szybciutko odpiszę :

 

- Donice przed wejściem, kupione w OBI, cena ok 100pln sztuka, jakość w stosunku do ceny ok ;)

 

- Lampa w jadalni jest firmy MARKSLOJD kupiona na ceneo.

 

- wymiary tarasu ok 4m x 4m ale zmierzę dokładnie :yes: teraz jestem z Julcią w domu i jak tylko wyjdę, to nie odpuści szaleństwa na dworze, wiec musze poczekać do powrotu Artura.

 

Alicja, ile dni trzymał u Was ten wirusisko ???

 

 

aniadz, ślęzankaaaa, fajan kobieta, lenka, Asiu, Zuzia, mariomili, Alicja, sylwii :hug: :hug: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wirusisko trzymało nas prawie tydzień od zeszłego poniedziałku do niedzieli, chociaż gorączka ustąpiła około piątku-soboty, to było po mojej córci widać ogromne zmęczenie (straszne sińce pod oczami) dziś jest wtorek a ona nie całkiem wyzdrowiała bo nie ma ochoty do jedzenia, chociaż z nią nigdy problemów nie miałam. Synek starszy i miał tylko kilka dni stan podgorączkowy. Też podawałam syrop przeciwwirusowy i nurofen przeciwgorączkowy. Dochodzimy do siebie i życzymy zdrówka Julci :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...