Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Runalbn nie rozumiem Twoich "pretensji" Przeciez Karolina ma prawo sprzedac dom kiedy jej sie spodoba i budowac kolejny-nic nam do tego .

Nie uwazam tez ze wykorzystuje forum do celow handlowych bo NIGDZIE przy zadnym domku nie zamieszczala tutaj ogloszenia o jego sprzedazy.

Nie sadze tez abys od typowego dewelopera uzyskal az tyle informacji nt wykonczeniowki.Od Karoli jesli byla taka potrzeba dowiedziales sie gdzie kupila lampe czy panele itd Dziewczyna buduje domy a ze nie mieszka w nich zbyt dlugo to tylko jej szczescie ze udaje sie je jej sprzedac.

Nie ma co zazdroscic jedynie podziwac kreatywnosc i ja tam sie ciesze ze jest szansa na kolejny domek budowany przez Karolke bo moze i po raz koleny skorzystam z jej rad i swietnego wyczucia gustu przy wykanczaniu.

1Wojtek ja tez jestem zwyklym czytaczem i obserwuje budowe kolejnych domow przez Karoline i wybacz ani razu nie poczulam sie oszukana.Niby w czym? To naprawde jej sypialnia i pokoj coreczki bo przeciez tam zamieszkali :D Wiem ze wiekszosc budujacych na forum buduje swoj pierwszy i jedyny dom ale sa osoby ktore buduja jkuz kolejny-ich tez nalezy zlinczowac? A niby za co? Że sa bardziej kreatywni od nas lub maja wiecej szczescia i udaje im sie sprzedac dom? Nie ma co zazdroscic bo kazdy moze sobie wystawic baner na ogrodzeniu-kto komu zabroni :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Wojtek - osoba która PRYWATNIE buduje i sprzedaje dom - to nie developer - ten ma stasus osoby prawnej, a nie fizycznej! Czytałam dzienniki budowy Karoliny od Benia (nawet gdzies wyraziłam swój podziw, raczej nie komentowałam a czytałam) po ten ostatni. Ani razu nie czułam sie oszukana! Karolina nie złamała ani jednego prawa obowiązujacego na tym forum.

 

Ja kupiłam juz chyba 4 mieszkanie (poprzednie sprzedałam) też nazwiesz mnie developerem??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję tu zmowę albo jakiś spisek;) Czyżby Rudalb i 1wojtek się znali !!?;) Rzadko jesteście na forum, a tu nagle taki atak na Karolinę- DZIWNY PRZYPADEK !!! :mad: Czyżby to jakaś prywata, czy czysta zadrość:mad::mad::mad: Co Wam ta dziewczyna zrobiła?? Buduje bo to kocha, sprzedaje bo tak chce :yes::yes: Koniec kropka! Również jestem czytelnikiem drugiego dziennika właścicielki tych pęknych domów i nigdy,powtarzam NIGDY nie poczułam się oszukana:yes::yes: Karolina zawsze doradzi, podpowie, podzieli się ciekawymi pomysłami:yes::yes:

Uważam, że to nie przypadek że razem wyrażacie takie opinie, a może Wy to jedno;);) i po prostu złośliwie chcecie jej dokopać:yes: Pytanie- tyko za co!!!!!???

Edytowane przez Magdzinska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w dobrym miejscu- budowanie i urządzanie. Wszystko się zgadza.Karolina buduje i urządza- do tego pięknie i niepowtarzalnie. Z chęcią każdy czerpie z jej pomysłów- za darmo. Nikt nikogo nie zmusza bycia gościem w jej dzienniku.

 

Karolinka pozdrawiam, mam nadzieję, że Julcia zdrowiutka.:hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc dzisiaj po Lublinie zauważyłam wielki banner z napisem "Dom na sprzedaż umeblowany urządzony" i podany nr tel.

Dom wydał mi się dziwnie znajomy, ale szybko przypomniałam sobie skąd go znam.

 

Karolino czyżby znowu spontaniczna decyzja o budowie kolejnego, czy wreszcie przyznasz się, że jesteś deweloperem i znalazłaś fajny sposób na reklamę swoich domów na sprzedaż?

 

Dla niedowiarków mogę zrobić fotki domu z reklamą sprzedaży na ogrodzeniu !

 

 

 

hehhee :lol2: Jednak RUDE to wredne ;) :D

 

Nie mam sie do czego przyznawać, bo nic złego nie robię!

 

A jedyną osobą rekalamującą sprzedaż mojego domu na forum jesteś TY!

 

Dziękuję, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku jeżeli czujesz sie oszukiwany zajmij się czymś innym niż moje życie i napewno Twoje samopoczucie się poprawi :yes:

 

Jeżeli ktoś zmienia samochody częściej niż raz na 10 lat lub ma wiecej niz 1 auto w domu to ma komis samochodowy ???

 

Developerem nie jestem, budować uwielbiam i nie zamierzam sie z tego tłumaczyć przed ludzmi takiego pokroju.

 

Ludzie, którzy mnie znają wiedzą jak wygląda prawda i to na ich opinii jedynie mi zależy.

 

Na forum jestem by dzielić sie doswiadczeniami budowlanymi i korzystać z rad innych, tyle w temacie.

 

A jeżeli chodzi o administratora, to mogę jedynie powiedzieć, ze na każdym innym tego typu forum Ty i Ruda dawno dostałbyś bana za wypowiedzi, absolutnie nic nie wnoszące w temacie.

 

Załózcie swoje wątki i tam sączcie jad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniadz. Tosia, Madzia, Channel8, sharlotka, nazwa Dzięki kochane :hug:

 

Ale ja naprawde mam to gdzieś co myślą tego typu ludzie, naprawde nawet nie chce mi się analizować dlaczego i po co :no: czy to zazdrośc, podłość brak swojego życia, czy ciężkie doświadczenia w dzieciństwie ..........

 

Wiadomo,ze nie jest mi miło czytać tego typu bradni, nie mających wiele współnego z rzeczywistością, ale na tym świecie są ludzie różnego pokroju ;)

 

Ja mam swoje życie, które kocham i wole sie cieszyć swom i cudzym szczęściem, niż z uporem maniaka szukać komu można dowalić ;) Nie moja bajka wiec sie z takimi osobami raczej nie dogadam :no:

 

Pozdrawiam serdecznie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko, najważeniejsze, że to po Tobie spływa :) Ja się zagotowałam jak zaczęłam czytać.... Życzę szybkiej i bezproblemowej transakcji! No i mam nadzieję, na kolejny, fantastyczny wątek :yes: A wszelkim trollom mówimy PRECZ:mad: Przy okazji chcę Ci serdecznie podziękować za namiar, który wrzuciłaś na Zakopane, spędziłam super urlop :bye: I przyłączam się do Tosinej prośby w sprawie oświetlenia ;) A jakbyś mogła wrzucić w wolnej chwilce foty obróbek blacharskich na murach z bliska byłoby super. Czy na zadaszeniu tarasu masz rynny? Bo z fot to nie jestem pewna...No i zdradź proszę skąd masz pasiaste poduchi na tarasowym wypoczynku łaaadnie proszę :D:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tosiaczku :hug:

Rzutnik zamiast TV to strzał w 10!!! :yes:

Sprawdza sie fajnie w ciągu dnia,a w nocy mamy swoje super kino ;)

Ciesze sie ,ze zrobiłam w ostatniej chwili tam okno i w ciągu dnia mam widok na ogród, a kiedy chcę w kilka sekund pojawia sie duuuzy ekran, na codzień nie sterczący na tle okna ;) Więc z decyzji jestem bardzo zadowolna :)

 

Czarny blat granitowy... - hmmm wygląda jak milion dolarów :yes: Ale jest troche problematyczny w utrzymaniu niestety ;)

Ok, nie ma masakry, ale utzrymanie blatu w super czystości, typu laminat i granit to dla mnie dwie różne bajki, podobnie jak i wygląd ;) wiec coś za coś.... ja i tak ostatecznie wybieram granit :yes:

 

 

Wakacje mijają baaardzo miło ale i równie szybko....

Częsc wyjazdów za nami, jeszcze kilka się szykuje a jesienią chcemy sobie przedłużyć lato w cieplejszym miejscu ;)

 

A co u Ciebie ??? Opowiadaj! :popcorn:

 

 

Oświetlenie nad bramą ja tam mam Tosiu konstrukcyjną wnękę :yes: i poprostu kiedy zobaczyłam ją na projekcie postanowiłam dać tam oświelenie, czyliwykorzystałam coś co już było ;)

Ja tam mam 3 świetlówki połączone zesobą :yes:

 

Za chwilkę wrzucę fotki do galerii :yes:

 

 

 

kakusku :hug:

Kochana fotki mam troche nocne, ale mam nadzieje,ze to pomoże ;)

Pozdrawiam :bye:

 

 

Cześć Justynko :)

Ciesze sie,ze pobyt w Zakopanym się udał :)

Ja w sierpniu też się jeszcze raz wybieram w to samo miejsce :p

Zdjecia oswietlenia za minutkę wrzucę :yes:

 

Pasiaste poduchy kupine na jednej z kampanii na West. ale to było chyba w lutym/marcu...

 

Rynnę na stropodachu nad tarasem mam, tylko w miarę zgrabnie wkomponowaną ;) postaram sie na dniach pyknąć zdjecie :yes:

 

A obróbki blacharskie na ogrodzeniu o ile mam zrobione na zdjeciach, zaraz wrzuce jak, nie postaram sie obfocić na dniach.

 

Pozdrawiam :bye:

 

 

 

Madziulku

Kostka firmy jadar z Radomia.

Na privka wyślę ci nr, tel. do Pani z która wszystko załatwiałam.

Kostka nadal baardzo mi się podoba :yes: Buziaki i dzięki za info ;) :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula w naszej łazience umywalki kupine na allegro, a wanna to Dush Seria Exclusive 180x80.

Szafka łazienkowa wykonana z forniru, jakiego nie pamiętam :no: Ale zrobiona przez firmę Hazelwood.

 

Justynko, już wrzucone :yes: widać to co cię interesowało,czy chcesz coś jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...