Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karola, jestem pełna podziwu ze masz takie podejście do tych psychofanow bo mi juz czytając sie krew gotowala! Zazdrosnicy zawistnicy i złośliwcy byli są i bedą wszędzie ważne żeby ich ignorować i dalej robić swoje.Dla mnie jesteś i pozostaniesz wyrocznią w sprawach wnetrzarskich mega zdolna i zawsze pomocna dziewczyna więc takie komentarze olewaj totalnie!Ciesze sie ze wypoczywacie ze Julcia zdrowiutka (pozdrów solenizantke) tylko to jest najważniejsze!!! Pozdrawiam z NY i niedługo sie odezwę bo będę potrzebowała porady a kto jak nie Ty mi pomoże?!Scissskaaammmm.....:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc dzisiaj po Lublinie zauważyłam wielki banner z napisem "Dom na sprzedaż umeblowany urządzony" i podany nr tel.

Dom wydał mi się dziwnie znajomy, ale szybko przypomniałam sobie skąd go znam.

 

Karolino czyżby znowu spontaniczna decyzja o budowie kolejnego, czy wreszcie przyznasz się, że jesteś deweloperem i znalazłaś fajny sposób na reklamę swoich domów na sprzedaż?

 

Dla niedowiarków mogę zrobić fotki domu z reklamą sprzedaży na ogrodzeniu !

 

Ooo kurczę,pominąwszy wszystko jestem zaskoczona... :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola,ponawiam prośbę o fotke daszku na ogrodzeniu....plizzzz...:hug:

Buziaki przesyłam

 

Kochana, czy Ty uwierzysz,że ja już dawno zrobiłam dla Ciebie te zdjecia i byłam pewna ,ze je wysłałam :o

Teraz przeszukałam zasoby zdjeciowe i nie widze tych zdjęć :( Dzisiaj obfocę i wieczorem wrzucę :yes: bo całe popołudnie niestety spędzę na wizytach lekarskich.....

 

Buziaki :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola, jestem pełna podziwu ze masz takie podejście do tych psychofanow bo mi juz czytając sie krew gotowala! Zazdrosnicy zawistnicy i złośliwcy byli są i bedą wszędzie ważne żeby ich ignorować i dalej robić swoje.Dla mnie jesteś i pozostaniesz wyrocznią w sprawach wnetrzarskich mega zdolna i zawsze pomocna dziewczyna więc takie komentarze olewaj totalnie!Ciesze sie ze wypoczywacie ze Julcia zdrowiutka (pozdrów solenizantke) tylko to jest najważniejsze!!! Pozdrawiam z NY i niedługo sie odezwę bo będę potrzebowała porady a kto jak nie Ty mi pomoże?!Scissskaaammmm.....:hug:

 

 

 

Cześć Fajna :)

Bardzo Ci dziękuję... za wszytko :hug:

Ale Ci fajnie,ze jesteś w NY :D zazdroszczę :p

Jak wrócisz odzywaj się koniecznie! Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to taka konstrukcja :) No to już wiem wszystko- dzięki wielkie :hug: A u mnie powoli.... :D prawie nic się nie dzieje, Boże jak ja bym chciała być tak twarda i konsekwentna jak ty w stosunku to tych budowlanych oszustów :cry:

I widzicie nie ma tego złego- Karolka do nas wróciła :wave::wave: :hug::hug:

 

Nio tak, konstrukcja prościutka :yes: ;)

TO jakieś kłopoty z ekipami masz ??? :(

A co z kawusią sierpniową w LBN ???

 

Ja Tosiaczku teraz z doskoku na FM juz częstotliwośc budowlana nie wróci, ale całkiem FM nie porzucam ;)

Niedługo zaczynam budowę, ale nie swojego domu, tylko jako inwestor zastępczy. Właściwą inwestorką jest młoda, fantastyczna kobieta, z którą od razu złapałyśmy kontakt więc zapowada się fajna współpraca a dla mnie ukochana adrenalinka :D

A poza tym wiele innych zajęć i na FM nie ma juz tyle czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko dziekuje za fotki :) Teraz juz widze ze te swietlowki nie musza byc laczone na "styk" a tak sobie to wyobrazalam i chyba dlatego nie moglam znalezc odpowiednich opraw ;)

Usciskaj Julcie i wypoczywajcie w tym pieknym domu i ogrodzie :hug:

 

Hej :)

Ciesze sie,ze pomogłam.

Ogród uwielbiam, dzieki sąsiadom którzy maja porośniete działki starymi drzewami mam wrażenie lasu w mieście ;) W ogrodzie zagościł "sezonowy" basenik idealny do schładzania w te dni :yes: Buziaki kakusku :hug:

Edytowane przez Karolina i Artur :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola w związku z tym ze straszysz ze będziesz zadziej bywała na forum proszę Cie o poradę juz teraz.Planuje u siebie w jadalni stół z Manufaktury model Manu debowy i zastanawiam sie jakie krzesła bedą pasowały?Rozwazam Key Largo albo Bonaldo Victoria( zdaje sie ze masz u siebie?)Poradz coś mądra kobieto bo mam naprawdę problem!Moze jeszcze jakieś inne przychodzą Ci na myśl? Kuchnia jest przy jadalni a w kuchni meble bedą biały lakier blaty czarny granit podłoga jasne kafle.Bedzie jeszcze polwysep blat czarny granit i nogi toczonee czarne.Chyba?:-PPrzy okazji szybkiej sprzedaży domku życzę bo nie ukrywam ze juz ręce zacieram na kolejna budowę i relacje z realizacji .:yes:Pozdrowionka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynko, już wrzucone :yes: widać to co cię interesowało,czy chcesz coś jeszcze ?
Oświetlenie widziałam, dziękuję :) Słusznie zakładam, że we wnęce z drzwiami jest ten sam pomysł? Zależy mi jeszcze na zbliżeniach rynien tarasowych, bo u mnie podobny będzie i nie chcę go zeszpecić ;) Oraz na fotkach obróbek blacharskich na murach ogrodzeniowych, ale widziałam, że któraś z dziewczyn też o to pytała, więc czekam cierpliwie :bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lankia wszystko wszystkim ale czy uwazasz ze informowanie na forum publicznym po ile Karolina sprzedaje dom jest w pożadku? Nawet jak masz takie informacje (piszesz ze z prywatnych rozmow ) to zostaw je dla swojej wiadomosci .Chcialabys aby Twoi znajomi zamiescili na forum ile zarabiasz, ile kosztowal Twoj samochod itd?

Nie znam Karoliny osobiscie i nie wiem jaka jest osoba prywatnie ale z wpisow w dzienniku nigdy nie wyczulam zeby sie jakos wywyzszala czy przechwalala. Totalnie nie rozumiem obecnej nagonki na jej osobe.

Zachwycam sie jej domkiem nie dlatego ze WSZYSTKO sie mi w nim bezdyskusyjnie podoba ale za odbior ogolny. Wiadomo ze mozna zastosowac jeszcze drozsze materialy ale czy jest sens? Osobiscie nie mam takich dylematow bo nie stac mnie czasem na rozwiazania ze sredniej polki ale mysle ze nawet gdybym miala na to fundusze to raczej wolalabym przeznaczyc te srodki na cos innego. Moze Karolina ma takie same podejscie do budowy i to wcale nie oznacza ze stosujac "zamienniki" juz myslala o sprzedazy domu?

W kazdym razie uwazam ze negatywne wpsiy pod jej adresem sa bardzo niesprawiedliwe i pewnie teraz i mnie sie oberwie jako FANCE :lol2:

Mozecie wierzyc lub nie ale nie mam w tym zadnego osobistego interesu .Raczej nie wdaje sie w takie pyskowki na forum ale w tym przypadku musialam zareagowac .

Edytowane przez kakusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się zaczęło na dobre!!

Przecież to jest dziennik Karoliny i może w nim pisać co chce, nawet że na Marsie będzie budować. Jedni mogą wierzyć a inni nie - też jak się komu podoba.

Zejdzcie z dziewczyny!!.

Poszukajcie takiej osoby której Karolina nie odpowiedziała na zadane jej pytanie lub takiej ktorą potraktowała nie w porządku. I co glupio jakoś się zrobiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...