Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ŚLICZNE No ale jeszcze poprosimy :popcorn:

 

Nie przejmuj się ludzie są ogromnie zazdrośni i mało życzliwi. Wiesz ja myślę, że dobrze, że się nie odezwałaś a niech mu będzie głupio, co byś powiedziała ? gościu nie na twoim poziomie, bez klasy i już !!! A ty świetnie, że nie dałaś się sprowokować !!! co go to obchodzi :mad:

Mój tatuś zawsze powiadał "Nie ruszaj gówna niech nie śmierdzi" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hug: Gratuluje stanu zero :)

 

Sytuacja jaka miła miejsce w spa, nazwała bym :szokowym spa:sick: i podpisuje sie pod słowami Janieli :yes:

 

Na zdjęcia niestety się również nie załapałam:( ale to zimowe też mi się podoba :yes: Miło słyszeć że ekipa działa :wiggle:

 

Pozdrawiam cieplutko Dominika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko opowiesc ze SPA tez mnie rozbawila chociaz rozumiem ze Tobie nie bylo do smiechu sluchajac tego faceta.Nie ma sie co przejmowac takimi ludzmi-pluja jadem na wszystkie strony a kiedys sami sie nim zatruja .Zazdosnicy sa wszedzie nawet w SPA . Swoja droga ten Pan pewnie tez cos buduje skoro zaglada na forum budowlane to moze bedzie mial odwage i sie przedstawi i opowie o swojej budowie:lol2:

GRATULUJE stanu zero i nie zazdroszcze sniegu bo na stare lata zrobilam sie cieplolubna :)

Na fotki tez sie nie zalapalam ale jestem pewna ze jeszcze nie raz cos pokazesz i wtedy bede miec szczescie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny!!!! :hug:

 

Kochane wybaczcie ale będę odpisywać na "raty" bo, gotuję zupkę, co chwila ktoś dzwoni a Julcia co chwilę, "niezbędnie" mnie potzrebuje do wcielalania coraz to nowych swoich pomysłów zabawowych ;) ale spoko do południa powinnam się ze wszytkim wyrobić ;)

 

 

 

 

Madziulka kochana,żadnej gafy nie popełniłaś z "chodzeniem" no coś Ty! :no: pełen luuuzik ;)

 

 

admete cześć Aguś, ciesze sie,ze zajrzałaś :) Wiem jaki masz teraz gorący czas u siebie i jeszcze z odwiedzinami dajesz radę :hug:

Ja też mam nadziję,ze obędzie sie bez kolejnego zabiegu :sick: :rolleyes: za 2 tygodnie idziemy na kontrolę to wszytsko będzie jasne ;)

Buziaki :***

 

 

fajna kobieta Tapeta firmy Cole&son z tymze miała być wycofana ale napewno można ja gdzieś w sieci jeszcze dostać ;) Pozdrawiam!!!

 

 

Olcia U. Dzięi wielkie za gatulacje ;) :hug:

Stan zero ma zdecydowanie beznadzieją nazwą , bo to zero wyjątkowo dużo nas kosztowało emocjonalnie ;) Jajtrudniejszy stan zero spotkał nas przy trzecim podejściu do budowania :D Czyli 3 raz nie oznacza najłatwiejszy ;)

Ola ciesze sie,ze sie uśmiałaś :D Mnie początkowo zatkał! Początkowo byłam wściekła,ze ktoś mnie ocenia w ten sposób, nie majac o mnie pojęcia, no ale takie uroki pisania o swoich doświadczeniach i tzreba się z tym liczyć,ze i tacy ludzie czytaja i tak podchodzą czyjegos budowania :yes:

Mnie najbardziej zdziwiło,ze po 2 minutach znajomosci obcy mi człowiek jedyną rzecz jaką ma mi do powiedzenia to obsmarowanie kogoś! :o pech chciał,ze mnie , do mnie samej :lol2:

Ale naprawde mieliśmy potem wszyscy ubaw :lol2: i ja mam do tego ogroooomny dystans :yes:

Napisałam o tym,zeby pokazać jaki świat mały i jak rożnych ludzi możemy spotkać ;) :D

 

A co do Leczenia Twoich kompleksów :lol2: no to niestety kochana będziesz musiała je leczyć koleją samodzielna budową ;) bo ja mam nadzije,z mieszkać w domku nr 3 dłuuuuuuuuugo :D Buziaki :****

 

 

cd. nastąpi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saluś przecież Ty wiesz ,ze ja bym Ci zniknąć nie dała :no:

Ja już czekam na rozpoczęcie Twojej kolejnej budowy i urządzania wszystkich wnętrz :D

:hug:

 

 

żubróweczko spacer musimy odbyć obowiązkowo :yes: Skoro jesteśmy sąsiadkami trzeba to wykorzystać :D

Dzięki za gratulacje :hug: ciesze sie,ze wyrobilismy sie przed śniegami :yes: O dziwo moja ekipa nadal dziąła, teraz szykują zbrojenia i szalunki do wszytkich słupó parteru i ogrodzenia a jest ich duuużo :rolleyes: w czwartek jak pogoda pozwoli zalewamy ;)

 

Mój jedyny komentarz do Pana w spa :lol2: i szczerze życzę mu dobrze,zeby w życiu miał jeszcze inne pasje , poza wytwarzaniem jadu ;)

 

 

Venus kochana luzik ;)

Ściskam mocno :hug:

 

 

GUMISIOWA Wiesz tak jak pisąłam najbardziej zdziwiło mnie to,ze chłopak/facet jedyne co miał ciekawego do powiedzenia ludzimom poznanym dosłownie 2 minuty wcześniej, czyli totalnie obcym to sączenia jadu.... o kimś kogo nie zna... ale luz , tak bywa ;)

 

Ja wiem Gumisiu ,że na FM jest mnówstwo pozytywnych i fajnych ludzi!!!!! Dlatego nigdzie się nie wybieram :p

:hug: :hug:

 

 

Ivy17 :hug:

Dzięi wielkie, dokładne namiary na suszarke podam jak Julka przyśnie ;)

 

 

Drop_Inn no tez najdziwniejsza jaka mi się z cyklu "jaki świat mały" przytrafiła :yes: :lol2:

 

 

MarJel hej :)

No wiesz ja się nigdy, swojego szczescia nie wypierałam :no: Mam podejście ,ze nie wypieram sie szcześcia,zeby "nie zapeszać" tylko właśnie głosno o tym mówię,żeby moje SZCZĘSCIE nie czuło się niedocenione i sie nie obraziło ;) :lol2:

Takze stan zero na ostatnia chwilę, a ekipa działa nadal, moi harkorowcy :D

 

 

Janiela, Dalia, Dominika, lea**, mariomili :hug: dzięi kochane!

FOtki nic ciekawego :no: jeszce sie jakieś pojawią, przecież ja co jakiś czas cos tam na chwilę wrzucam ;)

 

blekitna ja jeż kazimierz lubię bardzo :yes: na szczęście mamy blisko ;)

 

 

Tamarka1 nastepnym razem zostawie na chwilę dłuzej ;) :yes:

Pozdrawiam !!!

 

 

 

cd. nastąpi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwa12 żebyś Ty wiedziała co o mnie móiła moja własna babcia która dowiedziała się,ze sprzedajemy benia :rolleyes: ;)

Buziaki kochana :hug:

 

*Kasia* wiadomo, nie powiem,ze od razu było mi do smiechu :o bo szok był zbyt wielki :lol2:

Ale wiadomo na świecie są ludzie i ludziska!

 

Julci ranka goi sie, tzn, stan zapalny się powieksza, ale to własnie podobno dobry objaw, bo to właśnie stan zapalny tworzący siepo wczęsniejszym zamrożeniu powoduje zamknięcie się naczyń i ostatecznie ranka zmienia sie w strupek i on odpada, tak powinno być, mam nadzije,ze jesteśmy na dobrej drodze ;) Ale najwazniejsze,ze jej to nie boli, pyta tylko co to ??? Najpierw było,ze plasterek, to chciał,zeby wszytkie misie miały tez "platerek" ;) A teraz plasterka nie ma i wszytkim móiw że ma strurek czyli "upek" ;)

Przytulam :hug:

 

Sharlotka hej :) Z tego co wiem to ok 15 grudnia powinna się ukazać ;) :D

Ciesze sie,ze będziemy mieli taka pamiętkę po naszym domku nr.2 :yes:

Jak tylko dowiem, się ,ze jest dostepna dam znać ;)

 

 

 

Kochane jak zaśnie Julka to za jakąś godzinkę wrzucę Wam inne zdjęcia ;) Dla dziwczyn które sie nie załapały na Kazimierz, będzie malutka rekompensata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola, zacznę od najważniejszego.

Śliczną masz córeczkę! Nic tylko schrupać :lol2:

I super, że zabieg udany. Oby szybko się wszystko pogoiło!

I widzę, że nie jestem jedyna, która nie obcina metek ;) Dopiero na zdjęciach to widzę

 

Gratuluję stanu zero!

Nie ma to jak dobra ekipa.

 

A pan z jacuzzi? Ciekawy człowiek.

Ale może podał Ci sposób na zarobek? Nie chciałabyś się deweloperką zająć :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...