Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć Karolku :hug:

Sytuacja w spa :rolleyes: .... wiesz jak jest.... było , mineło ;) poza szokiem było tez sporo śmiechu :lol2: , wiec nie ma tego złego ;)

Ciesze sie,ze sanki sie sprawdzają :yes: :D

Sprzedawca wczoraj je wysłał, wiec dzis lub jutro będą :)

Pozdrawiam serdecznie!!!

 

 

Dalia jak będziecie sie wybierać w któryś weekend, i be dziecie mieć ochote na towarzystwo przy herbatce ;) daj znac a postaramy się dojechać :yes:

Było by mi baaardzo miło Was poznać :)

 

 

CZeść Madziulka :)

No sanki mi się spodobały bardzo :yes:zobaczymy jak będzie z Julką ;)

Ale fajnie,ze maja tn śpiworek, a tą część którą sie pcha można zdemontować i zostaja normalne sanki do ciągnięcia;)

Tu masz kilka aukcji :

 

Te są takie najzwyklejsze z oparciem + śpiworek ;)

http://allegro.pl/sanki-basic-z-oparciem-i-spiworkiem-wyprzedaz-i2813839265.html

 

Z opcją pchania ;)

http://allegro.pl/vscout-sanki-z-pchaczem-i-spiworkiem-polarowym-i2819686964.html

 

Tutaj nasze ( śpiworki do wyboru ;) )

http://allegro.pl/hit-baby-merc-sanki-black-and-white-spiworek-i2843365221.html

 

P.S

Gdzies przeczytałam,ze zastanawiasz sie nad białymi, drewnianymi żaluzjami :rolleyes: JA JESTEM ZDECYDOWANIE NA TAK!!! miałam i znowu będę mała w kilku okach ;)

 

Buziaki :***

 

 

Żubrówka ale fajnie :D Nie wiedziałam,ze jesteście na tak zaawansowanym etapie i za chwilę już nie bedziesz moja sąsiadką :p

No to koniecznie spacer w przyszłym tygodniu :yes: Jak możesz wyślij mi nr. tel na priv, to się koło poniedziałku, wtorku zdzwonimy albo jakimś smsem umóimy cio ??? Bo na forum nie zawsze da rade, na bieżąco przy dzieciaczkach ;)

Ja moge albo koło 10.00 rano albo ok 14.00 bo pomiedzy 11 a 13.00 -13.00 Julka śpi, raz dłuzej raz krócej ale mniej wiecej w tych godzinach ;)

No i już sie nie moge doczekac zdjeć!!! :wiggle:

 

 

Oluś mój Ty Świety Mikołaju :hug:

Mam nadzije,ze elfiki hojnie Cie dziś obdarowały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Karolcia!!! Dzięki za linki do sanek, powiem Ci że może na coś się zdecydujemy bo w lokalrnych sklepach takie zwyklali koszują po 60, 100 zł a te na allegro mają dodatkowo śpiworek ;)

Żaluzje już zamówiłam - dzisiaj:P:P Narazie tylko do holu i do sypialni, mąż wziął sobie grafitową plise (ale biała od zewnątrz) do gabinetu ;) Reszta pewnie na wiosnę (finanse) W reszcie domu na pewno będą też białe żaluzje:wiggle:

Tak jak pisłam u Olu U. zaczęłam o nich myśleć jak zobaczyłam je właśnie u Ciebie:P:P Powiem Ci, że miałam Cię prosić o przesłanie Twoich zdjęć, bo mam je zachowane, ale na laptopie u moich rodziców;). Ostatecznie naoglądałam się na necie, a do tego pamiętam że u Ciebie wyglądały super!!! Ja tylko wzięłam zlicowane z szybą, tego akurat nie pamiętam jak to wyglądało u Ciebie;);)

Pozdrawiam:bye: Całus dla córy:wiggle:

 

P>S Wysłałam Ci wiadomość na priva:)

Edytowane przez Magdzinska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Żubrówka ale fajnie :D Nie wiedziałam,ze jesteście na tak zaawansowanym etapie i za chwilę już nie bedziesz moja sąsiadką :p

No to koniecznie spacer w przyszłym tygodniu :yes: Jak możesz wyślij mi nr. tel na priv, to się koło poniedziałku, wtorku zdzwonimy albo jakimś smsem umóimy cio ??? Bo na forum nie zawsze da rade, na bieżąco przy dzieciaczkach ;)

Ja moge albo koło 10.00 rano albo ok 14.00 bo pomiedzy 11 a 13.00 -13.00 Julka śpi, raz dłuzej raz krócej ale mniej wiecej w tych godzinach ;)

No i już sie nie moge doczekac zdjeć!!! :wiggle:

 

 

 

Hej, no etap niby zaawansowany, ale jak już nam się wydaje, że prawie koniec to zawsze się okazuje, że jeszcze duuuużo roboty zostało:lol2: Plan jest żeby się przeprowadzić przed świętami, ale pewnie się nie wyrobimy przez tą pogodę, bo domek stoi na górce i trzeba koniecznie zrobić schody przed domem i kawałek kostki ( bo jest masakrycznie ślisko i ciężko wejść do domu:sick:), a mój m za późno się obudził, że to konieczność więc teraz czekamy aż ten śnieg (który non stop pada:mad:) trochę stopniał i żeby ziemia albo wyschła albo zamarzła, więc pewnie poczekamy do wiosny:bash:

Ale ja w sumie nie narzekam, bo więcej rzeczy (które chcę do domku:wiggle:) zdążę dokupić przed przeprowadzką i domek będzie bardziej dopieszczony :p

 

 

Ok, numer wyślę na priw ;) Mi w takim razie bardziej pasuje 14, to akurat Lilka będzie sobie spać w wózeczku podczas spacerku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pendrak hej :)

No sanki raczej mało awaryjne są ;) :)

Ale na szczęście dzieciaki bez względu na model i kolor ;) mają zawsze taką samą frajdę ;) :D

 

 

Madziulka dokładnie tak jak piszesz, takie najzwyklejsze sanki kosztują ok 80 zł :yes: Jak są z oparciem to zwykle ciut wiecej a funkcja śpiworka u maluchów szczególnie to moim zdaniem bardzo fajna opcja :yes: :)

 

U nas żaluzje też były zlicowane :yes:

 

P.S

Bardzo miło było mi Cie poznać ;) :hug:

Kochana wygladasz świetnie!!! :hug:

 

 

 

Żubróweczko, od jutra u nas ma już nie padąć śnieg, przrz weekend -3C, a od poniedziałki jakieś -1C i słoneczko :rolleyes:

Mam nadziję,ze uda Wam sie z tymi schodkami :yes: My w tamtym roku kostkę chyba w styczniu układaliśmy, też paskudnie było, najpierw błocko, a ostatniego dnia złapał mróz , chłopaki kończyli kłaść kostkę a śnieg już im ją zasypywał :o no ale udało się, wiec trzymam kciuki za Was :hug:

No ewentualnie dłużej będziemy sąsiadkami a dla mnie to dobra wiadomosć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki piękny dom sprzedali....szok!

 

Ale zapewne ten będzie jeszcze piękniejszy!!! Jak ja żałuję, że nie wybudowaliśmy piętrowego!

 

Do tej pory nie mogę tego przeboleć, dlaczego my do tej pory mieszkając na poddaszu, znowu pchamy się w te skosy......( Też mamy projekt z Domów z wizją :))

 

 

Bosssssze, jak ja Ci zazdroszczę....;)

 

Ps. też chciałam TEGO misia i już ich nie ma?! Znowu się spózniłam , muszę wybraać jakiegoś innego....

Edytowane przez Nesska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Żubróweczko, od jutra u nas ma już nie padąć śnieg, przrz weekend -3C, a od poniedziałki jakieś -1C i słoneczko :rolleyes:

Mam nadziję,ze uda Wam sie z tymi schodkami :yes: My w tamtym roku kostkę chyba w styczniu układaliśmy, też paskudnie było, najpierw błocko, a ostatniego dnia złapał mróz , chłopaki kończyli kłaść kostkę a śnieg już im ją zasypywał :o no ale udało się, wiec trzymam kciuki za Was :hug:

No ewentualnie dłużej będziemy sąsiadkami a dla mnie to dobra wiadomosć ;)

 

 

No mam nadzieję, że jakoś się uda z tą kostką:)

 

PS. Spacerek to jakoś bliżej czwartku, bo maleństwo od wczoraj mi gorączkuje:( Mam nadzieję, że to tylko 3 dniówka będzie i bardziej się nie rozchoruje:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj nesska :)

 

No sprzedaliśmy, sprzedaliśmy ;) Lubiliśmy go :yes:

Ale od pierwszego domu (szczególnie Artur) marzył nam się pietrowy dom :yes:

 

Kiedy budowaliśmy pierwszy dom zauroczeni byliśy dostojnym , dworkowatym Benedyktem III ;) Ale jego wnętzra pod katem proporcji pomeszczeń do idealnych nie należały napewno :no:

 

Warunki zabudowy nie pozwalały na dom piętrowy :no:

 

W drugim przypadku, bylisy poczatkowo nastawieni na dom piętrowy ale znowu sie okazłao,ze upatzrone przez nas osiedle domów jest objęte planem zagospodarowania przestrzennego i typowe piętrowe domu odpadają :(

 

Skupiliśy sie na projkcie środka a wyglad bryły był troche przypadkowy.... wynikał z wnętzr, bo to one były dla nas priorytetem, a że architekt był nie udany nie winiósł poza częśćią konstrukcyjno, dukumentacyjną nic :( :no: No i wysżło jak wszyszło,wnętzra kochałąm miłością wielką , z zewnątzr już znacznie mniej ;)

 

 

No i nareszceie przy trzecim ostatnim podejściu podoba mi się zarówno bryła, jak i wnętrza ( narazie oczywiscie jedynie na rzutach :lol2:)

 

 

Takze, nic nie wiadomo, jak skosy sie Wam nie spodobają, nastepnym razem wybudujecie piętrowy :)

 

 

P.S

Na misia poluj , bo one się kończą i zaraz znowu się pojawiają :yes:

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Pinacoladka :hug:

U admete coś podczytałąm,ze Lenka chora ??? :(

Wpadnę później do Ciebie sprawdzić ;)

Buziaki :***

 

 

Zubróweczka mam nadzieję,że córci będzie lepiej :yes: i nie skończy sie czymś poważnym :hug:

Spokojnie, spacer nam nie ucieknie, zdrowko najważniejsze!!! :yes:

Buziaki :hug:

 

 

nazwa12 hej :)

No Julcia twierdzi ,ze zimę uwielbia ;)

Ja zdecydowanie bardziej kocham lato ;) Natomast po jej szaleństwach na dworze wczoraj wieczorem zasneła dosłownie! w niespełna 5 minut :lol2:

Dzisiaj po porannym spacerze w śniegu też śpi juz prawie dwie godziny :o:wiggle: Czekamy, aż sie obudzi i w samochód ;)

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Karolinko :welcome: :hug::rolleyes:

BARDZO się cieszę, że dotarłam na początek Twojej opowieści nr 3, która (jestem pewna) będzie równie ekscytująca jak dwie poprzednie :)

Mam zamiar wiernie trwać do końca Twojej historii :lol:

 

Poprzednie wnętrza - cudowneeee :jawdrop:http://emotikona.pl/emotikony/pic/oklaski.gif

 

Oczywiście mocno kibicuję:yes: Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...