Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Cześć Natalia :)

Dzięki za komplementy :oops: do piękności to dużo mi brakuje, ale co tam, zaczynam pracować nad sobą ;)

Poztanowienie noworoczne :p

 

Obiecuję,ze na dniach znajdę dokładny adres we Włoszech i przęsle razem z ceną na priva, najlepiej od razu link do sprzedawcy :yes: :)

Pozdrawiam!!!!

 

 

 

Madziulka porządki rozumiem doskonale, i zazdroszczę Ci ich baaardzo :p

Tak pozytywnie,zeby ni ebyło wątpliwości !!! :hug:

Cuuudownie,ze na Święta będziecie już w swoim na pewno ( chociaz zdjęc do tej pory nie widziłam :mad: ) PIĘKNYM DOMKU! :)

Buziaki :****

 

 

 

Cześć Gumisiu :hug:

Dzięi Ci kochana moja ;) :*

No ja w ciągle jeszcze z 2 na przodzie ;)

W marcu 27 będzie skończone :rolleyes:

Pozdrawiam :hug:

 

 

 

Nesska mimo,ze ja budować lubię, to kto budował kiedykolwiek to wie,że budowanie to nie jest taka łatwa sprawa :no: no i sielkankowo na budowie tez nie zawsze jest, więc ja rozumiem,ze można nie pałać miłością do budowania ;) Tym bardziej ,zecze,zeby się Wam tam cuuudnie mieszkało :yes: Domek bardzo łądny więc innej możliwośći nie przewiduję ;)

Pozdrawiam!

 

 

Ślężankaaa witam serdecznie!!! :welcome:

Bardzo mi miło gościć nową współtowarzyszkę tej długiej i specyficznej drogi do zamieszkania w domu :)

Także zapraszam, zaglądaj, doradzaj, odradzaj, podpowiadaj :wiggle:

Pozdrawiam serdecznie!!!!

 

 

Cześć Olcia :hug:

No ja podobnie jak Ty też z tych ciepłolubnych, ale kiedy jest początek zimy, z lekkim mrozem, wielka ilością śniegu i widze jaką frajdę sprawia to Julce to patrze na tą zimę łaskawszym okiem ;)

No ale max po Nowym Roku niech zima znika i czekam już zawsze na wiosnę :lol2:

 

 

Hej Martusia :)

No kochana kominek jest oczywiscie :yes: z rozprowadzeniem po górnych sypialenkach :yes:

Po tych naszych długich spacerach i wygłupach w śniegu, cudownie było przy nim sie ogrzewać :rolleyes:

Wiesz ja kominki UWIELBIAM! Zawsze w naszych domach zimą duzo w kominku palimy, bo to dla mnie daje niesamowity nastrój :yes:

Ale w domu który teraz wynajmujemy kominka nie ma :( więc pocieszyłam sie tym dziłkowym przez weekend :p

A za rok już u siebie.... ehhhhh... NIECH TEN CZAS SZYBCIEJ LECI!!!!

 

A włoski troche podrosły :yes: :)

Ehhh gdyby tak nogi miały takie zdolności do wydłużania jak włosy :lol2:

Buziaki wielkie :***

 

 

 

Hej mariomili :)

No pogoda na dniach ma się poprawić :rolleyes: a przyszły tydzień w dziń ma być podobno nawet na plusie :o ( byle wtedy deszcz nie padał :rolleyes: )

Tak przynjamniej twierdzili w 16 dniowej prognozie pogody wczoraj na TVN ;)

 

Ściany parteru uda nam sie w tym roku postawić napewno, potem na tyle no ile pogoda pozwoli szalowanie stropu i czekamy na pogodowy moment kiedy będzie można zalać pierwszy strop :rolleyes: później będzie spokojnie sobie mógł odstać będzie z górki :p

 

Pozdrawiam serdecznie :hug:

Edytowane przez Karolina i Artur :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam! podglądałam do tej pory z ukrycia wcześniejsze domki i teraz się ujawniam ;)

to już będzie ostatni dom rozumiem? :D Ciekawa jestem jakie teraz wnętrza będą :) co do okien...myslałam, że to my tylko powariowaliśmy :D ale widzę, że nie :D okna mamy niedzielone i montowane były przed dachem :rolleyes:

 

Będziecie coś w tym roku jeszcze robić czy zimowy przestój?

 

i zapomniałam o najważniejszym, ślicznie dziewczyny wyglądacie :) moja jest chyba rok starsza i ja też :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Karolinko! :) Ja również już od jakiegoś czasu śledzę Twój dziennik - tzn. końcówkę drugiego oraz trzeci od początku. I nie wiem czy budowanie uzależnia, bo jeszcze nie miałam okazji sprawdzić, ale Twoje dzienniki uzależniają na pewno;) ! Ja planuję wybudowanie domku za jakis czas i na razie czerpię inspiracje i dobre rady:) I widzę, że jesteśmy z tego samego rocznika:yes: Ale nie wiem jak Ty to wszystko ogarniasz - energiczna córeczka, mąż, budowa kolejnego domu, nowa firma :jawdrop: i do tego jeszcze jesteś na bieżąco z fm ;) Masz jakiś magiczny sekret, czy to kwestia odpowiedniego charakteru, podejścia i perfekcyjnej organizacji? Ja chyba w tej kwestii mam jeszcze sporo do nadrobienie:rolleyes::p

 

Super zdjęcia, ja również mam nadzieję, że taka zima utrzyma się jeszcze tylko przez święta, a potem może wreszcie przyjśc wiosna! :wave:

Pozdrawiam serdecznie :hug: i czekam na dalsze pozytywne relacje z placu budowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

msdracula witam serdecznie!!! :welcome:

Bardzo mi miło :) Ciesze sie ,ze się ujawniłaś :yes:

Skoro wytrzymałaś ze mna 2 poprzednie budowy ;) to mam nadzię,ze tym razem będzie podobnie, a nawet lepiej , bo skoro jesteś już oficjalnie, to licze na doradzanie i odradzanie, bo to bezcenne :D

 

Wnęrza nowego domu napewno będą bliższe domowi nr2 a nie nr1 ;)

Jakie będą ostatecznie pojęcia nie mam bo w głowie wciąż buzuje :rolleyes:

 

 

Ciesze sie,ze nie jestem jedyna w opcji montowania okien przed dachem :lol2: zawsze jak będzie mi któś mówił,ze zwariowałam, powiem,ze nie jestem sama :lol2: :hug:

 

U nas zarówno w domu nr1 jak i ostatnim okan były montowane najpiew :D, usprawniło nam to za każdym razem prace, bo działali już np instalatorzy, a w pierwszym domu i dociepleniowcy :rolleyes: Boshhhe właśnie sobi euświadomiłam ze w pierwszym domu miałam docieplenie domu a nie miałam dachu :jawdrop: ok ale ja o swojej normalności niegdy nie zapewniałam :no:

 

Teraz też okna będą na chwilę przed dachem, ale teraz to luzik, przeciez będę miała drugi strop lany :D

 

Przez zime zamierzamy dziłac na ile pogoda pozwoli :rolleyes:

O przerwie nie ma mowy :no:

 

Jutro o ile nie będzie dużego mrozu... maja zacząć murować parter, jak będzie dobrze to w sobotę będą wszytkie ściany, jak będzie gorzej to na Święta ;)

No wtedy szalownie stropu i .... modlitwa o pogodę przy której będzie go można zalać ;)

 

Zobaczymy co z naszych planów wyjdzie, ekipę mamy dobrą teraz potrzeba nam wiosny zimą :o :cool:

 

Pozdrawiam serdecznie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martu:)

Bardzo mi miło,żę sie ujawniłaś, witam serdecznie! :welcome:

 

Widzę,ze dzisiaj jakiś dobry dzień, bo mam kilku nowych gości :)

Mam nadziję,ze od tej pory będą też wpisy :wiggle:

 

Wiesz, musze przyznać,ze budowanie domu kiedy się nie posiada dziecka/dzieci jest jednak dużo łatwiejsze :yes:

Mam porównanie i mówię to z pełną odpowiedzialnoscią ;) Ale z drugiej strony da sie takze z dzieckiem zrobić wszytko tylko ciut ciężej, lub troche dłuzej to trwa. Julka jest zaprawiona w boju ;) Jak czasami nie chce sie ubierać,zeby wyjść na dwór to mówię,że pojedziemy na budowę, zobaczyć jak panowie budują nam domek i już sama biegnie po buciki :lol2: A od Mikołaja początkowo chciała betoniarkę :o :D

 

Moja organizacja pozostawia wiele do życzenia.... niestety ;)

Ale staram sie panowac na sytuacją ;)

 

WIelkim złodziejem czasu jest właśnie FM :rolleyes: no ale forum daje tak WIELE w zamian, za czas który się tu poświeca,ze napewno warto :yes:

Mówie tu zarówno o wiedzy, nowinkach, ciekawoskach, o wymanie doswiadczeń ale również o ogromie wsparcia, które ja osobiście dostawałam wieeeele rayz podczas moich zmagań budowlanych od forumowiczów, o fajnych znajomosciach, które nawiazane tu często przechodza do codziennego życia poza FM i poprostu o dobrej energi którą można czerpać z forum garściami :rolleyes:

 

Zapraszam do mnie serdecznie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GUMISIOWA mówisz i masz :D :D :D

To kiedy zaczynamy negocjacie z Twoim M :lol2:

Ja w negocjacjach całkiem dobrze sobie radę ;) , a we dwie damy rade naprewno!!! w razie "W" wsparciem posłuży tez Artur :lol2:

 

Buziaki wariatko kochana :hug:

Edytowane przez Karolina i Artur :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Karola,

wyjazdu weekendowego zazdroszczę:) Domek nad jeziorem to świetna sprawa, nawet zimą :yes: Widzę, że jesteśmy w podobnym wieku, ja rok młodsza i też z marca;)

 

Lila na szczęście już zdrowa, ale te trzy dni gorączki były straszne:sick:

 

Dzisiaj przyszła w końcu do mnie konsolka, którą ty też masz i muszę powiedzieć, że wygląda lepiej niż na zdjęciach i nawet mój m powiedział, że jest bardzo fajna więc tym bardziej się cieszę:wiggle:

 

Jutro W KOŃCU będą u nas montowane drzwi, więc cały dzień spędzę na pilnowaniu panów od montażu w domku, mam nadzieję, że wszystko pójdzie tak jak ma być, bo jakoś ostatnio wszystko nam się wydłuża i moja cierpliwość jest już na skraju wytrzymałości;)

 

Fajnie, że u was wszystko idzie zgodnie z planem:)

 

Jakoś w czwartek możemy się umówić na ten spacer, o ile pogoda będzie w miarę ładna:)

 

Miłego wieczorku:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żubróweczko współczuję choroby córci, trzydniówka czy inne paskudstwo, choroba dziecka jest najgorsza :(

Biedna Malutka :hug: ale i Wam dało to napewno w kość :sick:

Dobrze,ze juz jest lepiej :yes:

 

Za spacerkiem jestem zdecydowanie na TAK :D

mam nadzję,ze nie wyskoczy jakis straszny mróz, ani Tobie ani mi to nie narękę pod kątem budowlanym i spacerowym takze ;)

 

 

ALe fajnie,że drzwi będa już montowane, super etap :D Tzw. na minutkę przed metą :)

Zazdroszczę :oops: ( ale pozytywnie!!!! )

 

U nas niby zgodnie z planem, chociaż biorąc pod uwagę ,zę mamy ZIMĘ to raczej mój plan należy nazwać pobożną listą życzeń :D

No i ten mrozik sprawił np: ,ze dzisiaj można było teoretycznie murowac ,a przez to zmino :no:

Zobaczymy co będzie jutro :rolleyes: TAk bardzo bym chciała,zeby mury zaczeły powstawać :rolleyes:

 

No to obie jesteśmy z marca a jaki Twój znaczek zodiaku ??? :cool:

 

 

Kendra hej :)

Biało u nas i mroźnie ;) Klimat przedświąteczny zdecydowanie jest :yes:

Tyle tylko,ze ja chce klimatu budowlanego i petycję do nieba musze pisać o wiosnę w grudniu i styczniu :lol2:

 

Pozdrawiam serdecznie!!!

Edytowane przez Karolina i Artur :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bye:przypominam się nieśmiało o model suszarki :bye:

 

Kochana, przepraszam, właśnie tzreba mnie ścigać jak zpomnę :p

 

Prosze za to fotorelacja suszarki :D

 

http://img707.imageshack.us/img707/2242/dsc3184j.jpg

 

http://img16.imageshack.us/img16/9352/dsc3191m.jpg

 

model:

http://img6.imageshack.us/img6/1396/dsc3188rb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...