Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Hej:bye:

 

Doprosisz się doprosisz, tylko jeszcze chwilka. Muszę ogarnąć trochę w domu żeby móc zrobić zdjęcia, bo na razie to tylko pudła i kurz widać;) Ale dzisiaj przyszły nareszcie włączniki i gniazdka i m pojechał montować:wiggle: Jutro podjadę na budowę to może uda mi się zrobić kilka sensownych zdjęć, ale gwarancji nie daje :lol2:

 

Sofy bardzo fajne:yes: Gdzie je wynalazłaś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich, też dorzuce 3 grosze. od waszego Beńka zacząłem bywac na tym forum, śledziłem temat codziennie [a całość przejrzałem chyba ze 100 razy, benedykt to jeden z moich ulubionych projektow], druga budowa, nie miała już tego czegoś. Natomiast w obecnej budowie są "emocje jak za czasów benedykta:D. życze powodzenia w realizacji planów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariomili :hug:

miło Cię widzieć :)

Sofy planuję dwie jedna dłuższa a jedna troszke krótsza.

Kolory któe biorę pod uwagę, to jasny zimny beż, jasny szary i grafit :rolleyes:

Ale nie wiem na czym stanie bo zalezy to np od blatu, nad któym się nadal zastanawiam :rolleyes: Jak dam jasny a'la cerma marfil to sofa szara albo grafit, ale jak dam czarny granit to sofa szara jasna albo beżyk.... no i nie wiem co z obudową kominka, więc..... fasnon wybrany a kolor jeszcze chwilkę ;)

 

Pozdrawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwiam hej :)

Odpisze na priv ;)

Pozdrawiam!

 

 

JOLA440:welcome:

Witam serdecznie!!!! Przepraszam, naprawde musiałam przeoczyć :oops:

bardzo mi mił :) Jeżeli będę umiała w jakikolwiek sposób pomóc, to chętnie :yee: ;)

Pozdrawaim serdecznie i zapraszam!

 

 

lea** czesc :)

Cieszesie że krzesełka sie podobają ;) mam nadzieje ze wpasuja sie we wnętrza, których nie ma i na które nie mam jeszcze jasnej wizji :lol2:

pivik wyśle za chwilę ;)

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu mi Marty stół też się bardzo podoba :yes:

Najwyżżej krzesło zapakuję w samochód i pojadę do jej stołu przymierzać czy pasuje :lol2:

 

 

Ty mi z tym krzesłem nawet nie wasz się przyjeżdżać i mnie nerwować ;) Przeca jak go zobaczę przy swoim stole to gotowam swoje wrzucić do kominka :p ;)

Karolka sofffki baaardzo fajne, bier je:yes::yes: Pierwszy wybór zawsze najlepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żubrówka Ty sobie jaj nie rób i o sensowności zdjeć nie mów, bo ja Wam wrzucam 15 ujęć, kilku pustaków na moim chudziaku :o :lol2:

Więc jakie by nie były, o zdjecia prosze :hug: i zapraszam do wklejania u mnie :yes:

 

 

Wojtek witam serdecznie! :welcome:

Chyba jesteś pierwszym mężczyzną, który ujawnił sie u mnie w wątku :rolleyes: tym bardziej mi miło ;)

No zdecydowanie budowa Benia i obecna maja ze soba coś wspólnego na etapie murowania musaiałam wywalić ekipę i wziać nową :bash: :lol2:

Teraz na szczęście ( w nieszczęściu ;) ) dużo szybciej to zrobiłam i liczę na szczęśliwy happy end :D

Zapraszam i pozdawiam :bye:

 

 

ivy17 :hug:

 

 

emiranda miło Cię widzieć :hug:

Staramy się jak możemy iść do przodu ale bez szaleństwa ;)

Na szczęście teraz mam wewnętzrny spokój i pewność,ze naszemu wykonawcy zależy tak samo jak nam, wiem,ze jak tylko jest taka mozłiwość techniczna a ostatnio raczej pogodowa to robi ze swoimi ludzmi na maxa :yes:

A jak coś sie nie idzie do przodu to poprostu w danej chwili sie nie da i tu sie już tego nie przeskoczy ;)

Świadomość,że nie współpracuje się z krętem, kombinatorem i leniem UŁATWIA BUDOWANIE :D

 

 

Alu w kuchni będzie okno 155( wys)x160 (szer), będzie bez podziałów, wiec zwiększy to pole widzenia ;)

Wszytkie okna jakie są w domu zamówiliśmy bez podziałów :yes:

 

Pozdrawiam serdecznie :hug:

 

 

Ślężankaaa ZAPOMNIAŁAM!!!!!!! :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

:lol2: kupię jutro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze gazetka - dziś nie dałam rady się wyrwać do sklepu, ale jutro na pewno poszukam - mam tylko nadzieję, że dostanę ją tutaj;)

Sofy, super! Ja takie lubię :yes: Ona jest materiałowa? ;) My też ryzykujemy z materiałowymi przy maluchu;) Na skórę nas nie stać;)

Ja mam czarny blat i wzięliśmy takie ciemno grafitowe sofy, bo tak pomyślałam że skoro są juz materiałowe to niech chociaż będą ciemne, żeby zbytnio nie było widać jego "brudów":P Zresztą ten kolor też mi się podobał:p

Całusy dla ślicznej córeczki:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi z tym krzesłem nawet nie wasz się przyjeżdżać i mnie nerwować ;) Przeca jak go zobaczę przy swoim stole to gotowam swoje wrzucić do kominka :p ;)

Karolka sofffki baaardzo fajne, bier je:yes::yes: Pierwszy wybór zawsze najlepszy :)

 

 

Wariatka no :lol2: :lol2:

No pożycz no tego stołu :p

Sofik chyba wezmę ale jeszcze ostatecznie nie padło jaki kolor :rolleyes:

Buziaki kochana :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Venusko :hug:

No wiesz ja sie oczywiście ciesze jak dziecko z każdego pustaczka :lol2:

Ale ja dopiero sie rozkręcam i marzę juz o etapie 7 ekip na budowie na raz :o :lol2:

Wtedy bedą emocje i postępy :D ale na razie muszę meliskę chyba pić na wyciszenie moich chciejstw :sick: :rolleyes:

 

A krzesełka dobrze,ze znalazłąm we Włoszech bo jedyne dwa sklepy wpolsce które je maja chcieli po ponad 1000pln więcej za sztukę!!! :jawdrop:

Więc ja mam ich gdzieś i samam sobie z Włoch zamówiłam :p A co ;)

 

 

Madzia ta konkretna na fotce wyglada na materiałową :yes:

Ja wolę materiałwe :yes: ale odkąd jest Julka klnę na materiałowe jak sewc :sick:

Jasniutkie szare z benia wygladały ...:sick: teraz te ciemno szare :sick:....

No ale ja głupia jestem i do nowego domu też myśle o materiałowych :rolleyes::bash:

 

No chyba że ten beż mi przyjdzie do głowy to skórra, albo raczej ekoskóra :yes:

Moze jasne szare też w ekoskótrze brać , no nie wiem ja poza siedzeniami w samochodzie nie lubię skóry :yes: ( nie liczymy kurteczek, torebek i butów :lol2:)

 

Nie wiem jeszcze na czym stanie :p

Buziaki :hug:

 

CZEKAM NA FOTKI!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro postaram się zrobić jakieś zdjęcia:) Tylko u mnie to na razie wszystko zafoliowane (meble w kuchni, szafa w wiatrołapie, szafka w łazience) więc na zdjęciach nic nie widać oprócz gołych ścian:lol2: Ale coś tam pstryknę i wstawię :)

Daj lepiej namiar na sofy, my planujemy jakiś narożnik w skórze naturalnej, ale jeszcze nic mi się nie spodobało:bash:, I tak na razie niestety zabieramy swoje stare sofy (oczywiście ja baaaaardzo niechętnie, już znalazłam dla nich miejsce- na śmietniku:rotfl:), bo kasy zabraknie, ale planuje je wymienić tak szybko jak się da:lol2: Jeśli chodzi o materiałowe to odradzam jasne kolory, my mamy beżowe teraz i przy dzieciakach to masakra:sick: Od roku są przykryte narzutami, bo już patrzeć na nie nie mogłam:sick:, niestety moja starsza córa nie za bardzo się przejmowała tym, że pisać po kanapach nie wolno:lol2: i tak samo z jedzeniem różnych smakołyków;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żubróweczko masz wiadomosć ;)

No ja niestety wiem jak to jest z tą praktycznością, a konkretnie z jej brakiem :sick:

Biorę pod uwage skórę i eko skórę własnie pod kątem praktyczności ale jeszcze nie klepnięte ;)

 

A mi zafoliowane meble nie przeszkadzają :p mam wobraźnie,z więc co nie dojrzę to sobie dowyobrażam :lol2: a potem upewnię się na nowych fotkach :)

Czekam z niecierpliwością :)

 

 

isa99 witam serdecznie :)

Strasznie mnie cieszy każdy pustak :rolleyes: tak samo mocno jak przy pierwszej budowie :yes: niczym się to nie różni, motylki w brzuchu są :lol2:

Ja strasznie niecierpliwa jestem,w ieć współczuję czekania do maja ;) Ale zobaczysz, zima raz, dwa zleci ledwo wiosna sie zacznie a Ty już bedziesz zaczynała przygodę z budowaniem :hug:

 

Wymiar jaki podałam, to wymiar otwóru, trzeba go pomniejszyć o luzy montażowe ... ale niewiel to zmienia ;)

Okno będzie otwierane i uchylne :yes: Obawy nie mam bo w poprzednim domu miałam większe okna w ten sposób otwierane i problemu nie było żadnego :no: Wymiary mieszczą sie w tzw. wymiarach bezpiecznych producenta :yes: więc powinno być ok. :)

Swoją drogą u mnie to okno będzie otwierane tylko chyba do mycia ;) Bo ja okna zwykle tylko uchylam, a otwieram przesuwne, tarasowe .

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślężankaaa ZAPOMNIAŁAM!!!!!!! :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

:lol2: kupię jutro ;)

 

Ty zakrętasku :p ;) :lol2:

 

Normalnie nie mogę się doczekać Twojego domu :rolleyes: i z niecierpliwością oczekuję na kolejne pustaki :wiggle:

 

EDIT: Jeśli chodzi o wypoczynki to zdecydowanie wolę materiałowe. Obicie skórzane preferuję tylko w aucie (chociaż i do tego musiałam przywyknąć ;) )

 

:bye:

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...