Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Ja oczywiście również nabyłam gazetkę :yes::yes::yes:

Wnętrza wyszły BOSKO !!!!!!

Ja miałam okazję zobaczyć je "na żywo" i powiem Wam że choć to trudno wyobrazić ale na żywo były jeszcze piękniejsze !!!!!

 

Jednym słowem Nasza Karolcia ma mega wyczucie smaku, gustu i uwielbiam w Jej wnętrzach to że nie jest "naćkane" lampeczek , dupereleczak - każde z innej bajki

Wnętrza są nowoczesne, przestronne z klasą bez zbędnego przepychu a jednocześnie bardzo bardzo przytulne

 

Trzymam kciuki za pomysły i aranżację domku nr 3 :wiggle:

 

Buziaki Wielkie

 

Saly:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ślężankaaa wrzuciałam do galerii kilka fotek z sesji które sie nie ukazłay ;)

Fajnie,ze mamy 70 fajnych zdjęć, zrobionych przez profesjonalistów, bo to mega pamiątka :yes:

Ja też wolę wersje papierową ;)

Pozdrawiam serdecznie :hug:

 

 

Kendra no plan jest , teraz trzeba "tylko" wykonać :D

pozdrawiam :)

 

 

Tamara1 dziękuję bardzo :)

Jejku, no właśnie nie wiem jak ugryźć te nowe wnętzra :confused:

Ale jest chwila czasu to moze jakoś ogarnę ..... ;)

 

 

pinacoladko na jakaś szanasa,ze uchował sieę "jeden" egzeplarz jeszcze masz :lol2: szalona ty :D

Buziaki :hug:

 

 

Drop_Inn :hug:

 

Saluś :hug:

Ty mnie tu nie wychwalaj, bo tzrecie dom będzie chlapą i co ??? :p

Jejku jak ten trzeci dom urządzić ??? Czuję lekkie zagubienie :rolleyes:

Ale kochane forumki pomogą nie ???? :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia- BARDZO DUZO ZDROWIA DLA TATY!!!!!!!!

Mam nadzieje,ze wszystko juz OK i czuje sie lepiej,no i przypilnuj zeby zwolnil ...Chociaz jesli jest taki jak corka to kiepsko bedzie:yes:

 

Gratuluje publikacji w tak prestizowym magazynie!!!!!Musisz pekac z dumy!!!I oczywiscie powinnas!!!!!Odwaliliscie z mezem kawal dobrej roboty-i tak sobie mysle-kurcze dlaczego taki piekny dom sprzedali:lol2:-Ale jak sam tytul mowi-Dac sie poniesc marzeniom:yes:

ale przy nastepnym artykule nastepnego domu dalabym-DOGONIC MARZENIA:)

Pozdrawiam cala Twoja rodzine:hug:

Edytowane przez GUMISIOWA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Karola, już jakiś czas temu wpadłam na Twój poprzedni wątek i tak Cię "podglądam" od czasu do czasu. Muszę napisać, że jestem pełna podziwu za Twój zapał przy budowie kolejnych domów. Ja w moim mieszkam już ponad dwa lata i ciągle się urządzamy. Mąż od ponad roku namawia mnie na sprzedaż i rozpoczęcie nowej budowy, ale trudno mi ostatecznie podjąć tą decyzję myśląc o kolejnych przeprowadzkach, a mamy już ich kilka za sobą... także szacun:-)

 

Mam do Ciebie pytanie odnośnie łóżka w waszym poprzednim domu, myślę o czymś podobnym i wypatrzyłam w Ikei - FOLLDAL, boję się jednak złej jakości wykonania. Może będziesz tak miła i zdradzisz mi gdzie kupiłaś swoje łóżko i tak mniej więcej ile kosztowało?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola - zapomniałam kupić :oops: ale......te, które wkleiłaś to po prostu CZAD :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: jestem zauroczona :yes: I dochodze do wniosku, że zrobic zdjęcie a zrobic zdjęcie to jednak spora różnica ;) Brawo ! Niesamowicie piekna pamiątka :yes:

Ps. czy w tym domku ktos juz mieszka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola

Ps. czy w tym domku ktos juz mieszka ??

 

:yes::yes::yes: i jaki ten świat mały...dobrzy znajomi brata mojego m:D

 

Karolka wiesz że w sylwka w Twoim domku nr2 będzie sylwester połączony z parapetówką ;)

 

Korolinko, tak z ciekawości jak to jest z tymi fotkami w gazetach....czy ty musiałaś im przesłać fotki swoich wnętrz? No bo jakim sposobem oni by wyniuchali twoje gustowne kąty :rolleyes: i zadzwonili z propozycją :rolleyes:

 

 

Nie kupiłam jeszcze gazety, wczoraj rano nie było :mad:

W poniedziałek polecę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, już jestem :D

Wróciłam niedawno z Kazimierza Dolnego, mały resecik w hebacierni ;)

Dla mnie to naprawde niesamowite,że z moją niezamykajacą sie nigdy buzią, jest to jedyne miejsce, w którym z przyjemnością milczę :D

Klimat Herbaciarni u Dziwisza , szczególnie w taki zimny dzień jest niepowtarzalny :no:

 

Zakupiłam cała torbę przeróżnych aromatyzowanych herbat i moge sobie spokojnie z Wami klikać, a Mój mąż tymczasem walczy z córeczką :cool:

Padała niby na twarz a usypiaja sie już pół godziny i końca nie wiedać.... ;)

 

Zaraz odpisze na privki i komentrze :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumiśku kochany dziękuję bardzo :hug:

Tata juz czuje się ok jakby nigdy nic ;) Ale leki grzecznie (narazie ) bierze :yes: :)

 

Bardzo ciesze sie tej publikacji :yes:

Nie mysle o tym w ten sposób ze nasz domek krąży w gazecie po Pl, tylko fajnie,ze mamy zrobione profesjonalne zdjecia :yes: wydrukowane.... no dla mnie to super pamiątka tym bardziej,że domek już nie w naszym posiadaniu ;)

 

Ściskam mooocno :hug:

 

 

lea**

Jejku dzięuję Ci baaardzo :oops: :hug:

Wiadomo jak jest, każde wnętzre rzecz gustu, jednym się coś podoba innym juz nie. Ale dzieki temu jest ciekawiej ;)

Nam sie w tych wnętzrach żyło dobrze i tym bardziej ciesze sie,ze niebyła to aranżacja żadnego architekta tylko nasza .... no nie wypada nie wspomnieć,ze nasza i całego forum :lol2: bo FM to kopalnia wiedzy i mega pomysłów :yes:

Buziaki :***

 

 

 

doranna dziekuję :hug:

ehhh komplementy to taka fajne rzecz :p ;)

Jesteście wszyscy meeeega mili :)

Boje się normalnie urządzać trzeciego domu :o bo nie mma pojęcia jaki będzie efekt :o

 

 

CooleR'ek witam serdecznie :)

Bardzo mi miło! Ja napewno nikogo nie będę odwodić od sprzedazy domu i podjecia noewgo wyzwania realizacji soich marzeń :no:

Wręcz przeciwnie, wiec jeżlei się zdecydujecie, to mocno trzymam kciuki :hug:

 

Rzeczywiście przeprowadzki to największy minus i nie mówię o przeprowadzce od domu nowego, ale o tej do mieszkań, domów, miejsc tymczasowych, to dzielenie wszytkich rzeczy na te które na codzięń i przez np nastepny rok są niezbędne i te których nie bedziesz używać, co się przyda, co nie, to ciągłe pakowanie to cena jaką tzreba za swoje małe szaleństwo zapłacić, ale dla mnie i tak warto :D

 

Chociaż limit moich przeprowadzek sie wyczerpał, a miłość do budowania , nie.... wiec mam nowy pomysł jak połączyć przyjemne z pożytecznym :D

Ale to długi temat nie na teraz :p

 

Łóżko kupiłam w sklepie w Lublinie, w Galerii Diamentowej, firmy nie pamietam :sick:

Mojego łóżka napewno nie polecam :no:

Ja miałam wersje z pojemnikiem na pościel i ono strasznie skrzypiało, stelaz za kupe kasy a dzidostwo straszne, Artur kilka razy rozkręcał łóżko, pomagało na dzień, dwa i od nowa :mad:

 

I żeby nie było :cool: to nie od kwestii eksploatacyjnych :no: :lol2:

Ono tak miało niemal od pierwszej nocy :yes: Najgorzej rypiało jak się człowiek delikatnie pzrekręcał z boku na bok w nocy , to budziło się drugą osobę :o

Takze juz go nie mam :no:

W nowym domu będzie NOWE ŁOZKO :D

Ale prawie identyczne ma Saly zapytaj jej bo ona jest zadowolona i kupowała przez neta :yes:

 

 

isa99

Dziękuje ogggrrrroooommmmnnniiieee :hug:

Ale po tych wszytskich Waszych pochałach, to musiacie mi wszyskie pomóc nie sknocić domu nr.3 :lol2:

Bo ja jakoś wnętzrarsko chyba ciut zagubiona jestem :sick:

 

 

Pinacoladka ja dostałam od nich 69 zdjęc, wiec napewno jeszcze coś wrzucę ;) chociaż to troche nie na temat, bo stare czasy....

Gazetke można potencjalnie zamówić u nich na stronie internetowej i przysłają pojedyńcze wydanie papierowe, ale przeciez Wy mój dom znacie więc ...... ;)

 

W domu od chyba połowy listopada mieszkaja już nowi właściciele :yes:

Podobno bardzo zadowoleni ;)

 

 

Martuśka hej :)

No ja slysząłam ,ze ma być robiona impreza noworoczna 1 stycznia ;) :cool:

Ale moze plany sie zmieniły, aż tak na bieżąco nie jestem :lol2:

 

My zdjęć nie wysyłaliśmy :no:

Miesiąc po ogłoszeniu domu na sprzedaż zgłosili się na podstawie zdjęć zamieszczonych w ogłoszeniu :lol2:

Ale są inne gazety gdzie wiem,ze można próbowac wysyłać np: "tak mieszkam" :yes:

 

 

Ślężankaaa :hug:

Czekam na privka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olcia dzięi wielkie :hug:

To prawda,ze zdjęcia amatorskie a robione przez profesjonaliste to przepaść :yes:

Ja wogóle uwielbiam zdjecia, my bardzo duzo zdjeć wywołujemy, bo ja poza takimi zgranymi na kompie, kocham zdjecie "prawdziwe" wiec albumów u nas też pełno ;)

 

Pozdrawiam serdecznie :hug:

 

 

Ślężankaaa dzięi wielkie za fotki :yes:

Czarna łązienka rządzi :yes: :D

Czy te czane kosteczkowe płytki to ta samam kolejcja któą miałąm w domu nr.2 ??? tylko ja miałąm srebrne w donym wc .... tak mi przypominaja...

 

Schody bardzo ładne :)

 

Pieknie bedziecie mieć, prosze nic tu nie wymyślać ;)

A tak wogóle to powinnaś założyć galerię, jak będziesz miałą wątpliwośći co do przyszłych wyboró, to tutaj duzo życzliwych osób, bardzo chętnie doradzi ;)

A w razie "w" służę swoimi "komentarzami" mozesz spokojnie tutaj wklejać fotki :yes:

 

No to razem szukamy jasnej podłogi :yes: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, Karolina, trochę mnie nie było a tu wątków na 10 stron :jawdrop:

 

Zdjęcia w gazecie cudowne, jak każdy pewnie myślę sobie że udał Wam się dom nr 2 niesamowicie (nie znam nr 1) i że szkoda że sprzedany. Choć pewnie dom nr 3 przyćmi wszystkie inne budowy :D

 

A jak doczytałam jeszcze że chcesz się wprowadzić w sierpniu to pewnie mnie w końcu wyprzedzisz, bo my w wiosnę celujemy ale wiadomo że obsuwy się zdarzają i być moze wyjdzie lato...

 

A Ty zaczęłaś po mnie dom nr 2 i skończysz przede mną nr 3 :D

 

pozdrawiam serdecznie!!!

 

Krzesła wymiatają, sofki też super fajne :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślężankaaa dzięi wielkie za fotki :yes:

Czarna łązienka rządzi :yes: :D

Czy te czane kosteczkowe płytki to ta samam kolejcja któą miałąm w domu nr.2 ??? tylko ja miałąm srebrne w donym wc .... tak mi przypominaja...

 

Schody bardzo ładne :)

 

Pieknie bedziecie mieć, prosze nic tu nie wymyślać ;)

A tak wogóle to powinnaś założyć galerię, jak będziesz miałą wątpliwośći co do przyszłych wyboró, to tutaj duzo życzliwych osób, bardzo chętnie doradzi ;)

A w razie "w" służę swoimi "komentarzami" mozesz spokojnie tutaj wklejać fotki :yes:

 

No to razem szukamy jasnej podłogi :yes: :D

 

Kalfe rzeczywoście są podobne :) Być może to te same :) Ja namiar na czarne dostałam dzięki uprzejmowści Gumisiowej :)

 

Mam nadzieję, że jak będzie już wszystko wykończone to będzie lepiej wygladało. Dolna łazienka to wymysł mojego męża - i od razu widać różnicę :sick: Ja bym wybrała inne kolory itd., ale stało się - nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem...

Co do swojej galerii to raczej się nie odważę ;) bo nie identyfikuję się w pełni w tymi wnętrzami ;)

Dylematy pojawią się na 100% jak zaczniemy robić dół i wtedy będę prosiła o pomoc i ewentualnie wkleję zdjęcia poszczególnych pomieszczeń :yes:

 

Bardzo Ci dziękuję za gościnę i za miłe słowa (pomimo iż to nie do końca Twoje klimaty ;) ):hug: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

od dłuższego czasu przyglądam się Twoim dziennikom. Jestem naprawdę pod mega wrażeniem. Piszę bo zastanawiasz się nad podłogami, polecam BALTERIO

DOLCE 748. Zdjęcia ze strony są przekłamane, musisz zobaczyć w realu.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...