Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

http://img204.imageshack.us/img204/7007/happynewyear201381.jpgUploaded with ImageShack.us

 

 

 

Karola dużo zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności w Nowym 2013 Roku.

Życzymy realizacji marzeń, uśmiechu, słońca, miłości oraz nie gasnącej wiary w siebie.

Dziękuję za kolejny wspólny rok :hug:

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Aneta, Łukasz, Okruszek i Iskierka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!

http://2.bp.blogspot.com/-baECGGWXqmU/UBUIwMOoE1I/AAAAAAAACTs/w5O3JIByWBs/s400/Happy+New+Year+Wallpaper+2013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwiam Ty się kochana wtrącaj ile sie da :yes: :D

Z takich konstruktywnych rad, sugestii, podopwiedzi zawsze trzeba czerpać i często okazują się one bezcenne :yes: :hug:

 

 

Madzia, JOLA, Iza, kamiku, mariomili, yuka, Julianna, Aneta, Emiranda, slonko, rere, doranna

 

Dziękuję serdcznie za życzenia :hug: dla Was tez wszystkiego naj, naj, naj!!!! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko, wszystkiego najlepszego w Nowym 2013 Roku! ale ładna z Was para :rolleyes:

a ja w nowy roczek z konkretnym pytankiem - bo Ty taka konkretna dziewczynka jesteś;)

oglądam sobie tu na fm te wszystkie śliczne nowoczesne kuchnie i napaliłam się na te słupki do sufitu tzn jedna ściana i patrzę na mój projekt i :sick: o zgrozo nie wiem czy mi wejdzie taka zabudowa :cry:

ja mam takie panoramiczne okno na 2,55 a cała kuchnia jest szeroka na 3,72 - więc jak to sobie szybko wyliczyłam to po bokach zostaje mi po 60 cm :o

i pierwsze pytanie: jaką ma głębokość taka zabudowa, żeby tam też weszła zabudowana lodówka?

No i po drugie, nawet jak 60 cm wystarczy, to i tak będę musiała zmniejszyć to okno :cry::cry::cry: a tak mi się podobało takie duże....

gdybyś mi doradziła o ile - i oczywiście muszę je zmniejszyć symetrycznie po dwóch stronach :cry: żeby z zewnątrz to dobrze wyglądało bo to okno jest na środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

issa99 hej :)

Ja bardzo lubię konkretne pytania :D

 

Przy zabudowanym sprzęcie zakłada się,ze głębokość zabudowy stanowi 60cm ale zdecydowanie nalezy przyjąć, margines błędu do powiedzmy 62cm.

Weż pod uwagę,że masz te 60 cm teraz, ale kiedy dojdą tynki ta szerokość może sie zmienić, nie wszedzie tynki mają idealnie taka samą grubość...

 

Najlepiej kochana wrzuć rzut kuchni ;)

 

Czy Ty chcesz, żeby wysoka zabudowa była na caluteńkiej ścianie ??? Tzn. czy ma dochodzić do samego okna?

Czy czesz zrobić opaskę z płyt k-g co będzie tworzyło coś w rodzaju ramy trzymajacej zabudowę... ???

 

Kolejna sprawa rozumiem że wysoka zabudowa była by na prostopadłej ścianie do okna... pod oknem będzie blat ???

Jezeli tak to czy chcesz zrobić tak jak miałam w domu nr. 2 czyli stworzyć tego typu filarek ,żeby zabudowa niska i wysoka nie nachodziły na siebie ???

Czy przewidujesz tam jakieś półki, albo szafkę z roletą ???

 

moja stara kuchnia ;)

 

http://img233.imageshack.us/img233/8343/dsc0650jd.jpg

 

 

Jakiej długości jest ściana gdzie ma być wysoka zabudowa ???

 

No to teraz ja czekam na odpowiedzi ;)

 

Teoretycznie zmniejszenie okna nie musiało by być bardzo duże :no:

No poiwedzmy o te 10cm od strony zabudowy, jeżeli ma to Twoim zdaniem duży wpływ na elewację, to oczywiscie zmniejszamy symetrycznie ;)

 

 

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Emilko :)

Julcia nadal na antybiotyku, bierze go od soboty... po południu, sobote było ciągle gorzej, w niedzile zatrzymania akcji ;)

Wczoraj poprawa lekka, dzisiaj tak jak wczoraj czyli ciut lepiej ale ulgi jeszcze nie ma ...

Kaszel juz tylko mokry, dalej antybotyk i syropki, kropleki, nadal wredny katar ale już aż tak sie nie leje z noska, więc ciut lepiej ...

Antybiotyk ma brać do czwartku włącznie. W piątek ide znia do konreoli i zobaczymy, czy przedłużamy antybiotyk, czy dajemy coś innego czy moze nastąpi do tego czasu cudowne uzdrowienie ;)

Buziaki kochana :*

 

P.S

Jak tam sylewstrowa noc ??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Karola,

sorki że się wtrącam, a wziewów żadnych Julcia nie dostała? Ja jestem doświadczoną mamą astmatyka oskrzelowego i zapalenia oskrzeli często leczymy bez antybiotyku, samymi lekami wziewnymi, u mojego synka zdziałały one cuda, może jak Julci nie przejdzie możecie też tak spróbować?

 

Pozdrawiam noworocznie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej lucka :hug:

No nie dostała ... :(

Wiesz ona po raz pierwszy w życiu wogóle kaszle, wiec ja nie mam w tym temacie żadnego doświadczenia :no:

Do tej pory poza chorobą w listopadzie 2011r. kiedy to odstała antybiotyki dwa ( podczas jednego choróbska) nigdy nie brała lekó i nie chorowała, oczywiście katarki nas gnebią co jakiś czas, widamo nic groźnego ale meczące dal maluszkó i otoczenia ;)

 

No a teraz te zmiany w oskrzelach.... powiedz te leki wziewne, to takie bez recepty???

Standardowe,że mozesz coś polecić, czy to tylko za pomocą lekarza ???

 

No wtrącaj sie kochana ile sie da !!! :yes: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...