Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

JOLA wiesz,że coś w tym jest na fm można znaleść troche bratnich duszyczek w wielu tematach :yes: :D

Ale to świetna sprawa :yes:

My z MarJel i Lady spotykamy sie kilka razy w roku w realu ;) mamy łatwo bo jesteśmy z tego samego miasta...

Ale np: z Saly z Łodzi widujemy się jeszcze częściej, zdarzaja sie kulkudniowe wypady z mężami i fajnie... jak widac można się zaprzyjaźnić nawet przez internet :D Pomijam fakt ,ze wybrałyśmy na budowę nowych domów ten sam projekt :lol2: ( niezależnie !!! )

 

Saluś :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Madziulka Ty sie z koleżanki nie śmiej i z dachem nie żartuj, tylko tzrymaj, kciuki,zeby pogoda pozwoliła zalać strop :rolleyes: dużo nam by to pomogło a jak dowali mrozy to duuuupa :sick:

 

Madziulka, spoko nasze dwa touaregi już używane, nie tak na bogato jak Marjelki z salonu :no: ;) :D

 

A infini też nie miało być nowe tylko ok 3 letnie :yes:

 

Mój teść wczoraj wyjechał nowiutkim autkiem z salonu,ale mi szkoda tych kilkudziesięciu tysięcy które płaci się za ten wyjazd :p

Nowe drogie auta w pierwszych dwóch latach lecą na łep na szyję, tłumaczyliśmy mu ,ze za taka kasem moze miec boski samochód dwu -trzy letni,a le uparł się,ze to jego już ostatni to niech będzie nowy :lol2: - Żarówka PR i Marketing

 

Z Julcią dużo lepiej, ale jeszcze kaszle, jutro rano ostatnia dawka antybiotyku ,a po południu kontrola, zobaczymy co dalej ,ael trzeba napewno ją jeszcze podleczyć :yes:

 

Buziaki kochana :***

 

Mój tata kupił rok temu (też w styczniu) nowe auto z salonu i powiedział dokładnie co Twój teść że to jego ostani samochód w życiu więc chce nowy :p - dodał coś jeszcze o pierdzeniu w siedzenie przez wcześniejszych właścicieli- ale to już nie na forum haha

Edytowane przez Magdzinska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia jak rano wstaję to codziennie o tobie myslę patrząc na pogode i cieszę sie, że wlaśnie taka jest, bo możecie budować, z czego sie bardzo cieszę, s=ściskam i pozdrawiam, telefonu zazdraszczam ja mam sony xperię tez jest super, ale galaxy jest z pewnościa lepszy, mój M taki ma, więc gratulację. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolka, a propos ogrodu :o Nie wiem czy się z Panem dogadasz ostatecznie ......

Tak jak Ci mówiłam od początku, gdy pytałaś o namiar, u mnie wszystko trwało 3x dłużej niż powinno.....poza tym efekt końcowy okey, gdzieś w czasie pracy też kilka wpadek typu trawa z rolki.....niby wszystko dobrze się skończyło, allleee.

Znasz moje podejście ja nie muszę mieć na już i teraz, nawet jak umowy itd. ty za to w gorącej wodzie kompana :p;) coś czuję że będą spinki :o

To jest ekipa bardzo młoda,nie liczna, jeszcze nie doświadczona, nasz ogród był ich pierwszą dużą inwestycją, u nas też uczyli się na błędach :rolleyes:Aczkolwiek wszystko robili baaardzo dokładnie i z sercem, tak jak dla siebie, no ale to trwało dużo dłużej niż sobie założyli!!! Np. u mnie pierwszy raz robili nawadnianie....

Ja to jakoś przeżyłam, bardzo ich polubiłam i tak z czystego serca machnęłam ręką, myślę sobie młodzi, nikt mi ich nie polecał, wzięłam ich z pierwszej lepszej ulotki, ze skrzynki pocztowej :rolleyes: dobrze im z oczu patrzyłam i po prostu przymknęłam jedno oko na ten brak doświadczenia....

Podejrzewam że Ty wolisz jednak inne ekipy:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Tak samo jak facecik od mojej altany czy drewutni, ta sama sytuacja dobrze robi, ale te terminy....

Także jak chcesz tą altanę to lepiej rok wcześniej zamawiać ;) A już w nieodbieraniu telefonów to mojego stolarza nikt nie przebije:o

Aktualnie moja koleżanka się z nim użera i też co chwila do mnie dzwoni czy on normalny jest ;):lol2:

 

Dlatego ja nikogo nie namawiam ani nie polecam tych fachoffców, jak ktoś chce daje namiar i mówię co było dobrze, a co źle :rolleyes:

 

Tak że Karoluś mówię jak jest zastanów się póki jeszcze nie za późno, szkoda Twoich nerwów :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia, pewnie,ze jak ktoś ma takie przekonania, to powinien kupować nowe :yes:

W tej sprawie jak w każdej opcja indywidualna :yes: Byle by właściciele byli zadowoleni ze swojego nabytku :)

 

 

Ślężanka hej :)

 

Ja uwielbiam duze samochody, poza moim pierwszym po zrobienu prawka małym kabriolecikiem, wszystkie kolejne byłu duże ( wiązało się to m.in z pojawieniem sie Julci ;) ) i ja kocham duże samochody i to najlepiej z dużymi silnikami i duzą ilością koników ;) Ja uwielbiam jeździć samochodem :rolleyes::D

I chociaż kłóciłam sie kiedyś z moimmężem ,ze samochod nie musi mieć nie wieadom ile koni i to fanaberia, to ja teraz mam 340KM i uważam,ze poza komfortem to jestt to też czesto kwestia bezpieczeństwa i mozliwośći szybkieo wyprzedzania i wykonywania manewrów.

 

Kochana to zaklinaj tą wiosnę :D :hug::hug: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia, żeby było jasne, ja BROŃ BOZE nie mam do Ciebie żadnego zalu!!!!! :no:

Widziąłm Twój ogród uważam,ze zrobiony jest PIĘKNIE!!!!! Wiem,ze troche narzekałaś,ze długo trwała realizacja. No ale efekt jest piękny :yes:

Sama o tel prosiłam i dostałam ;) :yes:

 

Narazie współpracujemy z projektem i chciałabym to juz dokończyc.... ale z realizacją zastanowei sie jeszce 100 razy ;)

 

O altanie pamiętam :lol2:

Jak byłam u Ciebie z Saly to mnie uprzedzałaś,ze jak ja chce na kolejny roku musze juz wtedy zamawiac ;) :lol2:

Ale co do altany to postanowie dopiero po wybudowaniu domu, zrobieniu ogrodu, na razie przygotuję tylko placyk z kostki pod grilla :yes:

 

Buziaki :****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emiranda, ale fajnie Cie "widzieć" :hug:

Co sie z Toba dziej, prosze o jakieś info chociaż na priv ;) :hug:

 

Wiesz pogoda nam w grudniu juz tak po 10 nie za bardzo pomagała, przed swiętami w dziń -10C i zimniej :sick: ale ekipa BOSKA dała rade :yes:

Teraz jest lepiej i mamnadzijez,e pozwoli nam to zalać strop, bardzo nam na tym zależy :rolleyes:

Wiec prosze o ciepłe myśli w kierunku Lublina, to moze pogoda sie zlituje :p

 

Pozdrawiam serdecznie :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolciu,czy możesz mi doradzić w kwestii bramy garażowej i rolet zewnętrznych:rolleyes:,mianowicie buduję dom w amarantusach firmy Archon,na stronie pokazany jest domek z bramą garażową w kolorze okien,ja będę miała okna też w złotym dębie ale bramę chcę białą lub leciutko szarą,dach antracyt.

Moje pytanie brzmi który kolor lepiej,Twoim zdaniem będzie pasował,większość robi również rolety takiego samego koloru co okna,ale myślę że chyba lepiej w kolorze bramy no chyba że się mylę,jeśli to ma jakieś znaczenie to w wewnątrz będą białe żaluzje,to może nie kombinować z szarym?:)

Edytowane przez JOLA440
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie na tym zdjęciu które ci wkleiłam ile ja miałam odsuniętą zabudowę od okna jakies 10-15cm, wiec widzisz mniej wiecej jak to wygląda, czy to ci odpowiada, czy wolałabyś wiecej, mniej.... jak coś moge podesłac jeszce inne fotki poglądowe i zinnych ujęć :yes:

 

Buziaki :***

 

Dzięki Karolka :hug::hug:

ja chyba zmniejsze z każdej str po 15 cm - powinno wystarczyć -okno ma 254 cm czyli zostanie powiedzmy 220 cm - to też nieźle ; odległość od ściany do okna zostanie chyba podobna jak u Ciebie po prawej stronie w domku no 2. Jakbyś miała może jakieś zdjęcia z kuchni prosto na okno to byłabym zobowiązana :rolleyes:

 

PS mury ślicznie pną się do góry - cieszę się razem z Tobą - na prawie jakby to już u mnie ruszali z budową :D

Edytowane przez isa99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Karolka:wiggle:

 

Zakupy świetne, telefonik fajny, ale jak dla mnie za duży:rolleyes: Ja mam IPhona i bardzo go lubie.

 

Widzę ze ekipa idzie do przodu, super. Przy takim tempie to coś mi się wydaję, że wiosna to bardzo realny termin przeprowadzki:yes: Widziałam na stronie domów z wizją że prawie każdy robi to dodatkowe okno przy kominku i zdecydowanie tak jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia, żeby było jasne, ja BROŃ BOZE nie mam do Ciebie żadnego zalu!!!!! :no:

Widziąłm Twój ogród uważam,ze zrobiony jest PIĘKNIE!!!!! Wiem,ze troche narzekałaś,ze długo trwała realizacja. No ale efekt jest piękny :yes:

Sama o tel prosiłam i dostałam ;) :yes:

 

Narazie współpracujemy z projektem i chciałabym to juz dokończyc.... ale z realizacją zastanowei sie jeszce 100 razy ;)

 

O altanie pamiętam :lol2:

Jak byłam u Ciebie z Saly to mnie uprzedzałaś,ze jak ja chce na kolejny roku musze juz wtedy zamawiac ;) :lol2:

Ale co do altany to postanowie dopiero po wybudowaniu domu, zrobieniu ogrodu, na razie przygotuję tylko placyk z kostki pod grilla :yes:

 

Buziaki :****

 

Karoluś, przeca ja wiem, że żalu nie masz :hug:

Tylko wolałam Ci to jeszcze raz wszystko przypomnieć bo ty zakrętas jesteś :p

Rozmawiałyśmy o tym na moim ogrodzie, jak byłaś z Saly i waszymi mężami, było dużo wrażeń i mogłaś czegoś nie zanotować, albo przyćmił Cię widok ogrodu ;)

Mam nadzieję, że się jednak z Panem dogadacie i będziesz zadowolona ze współpracy i efektu końcowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolciu,czy możesz mi doradzić w kwestii bramy garażowej i rolet zewnętrznych:rolleyes:,mianowicie buduję dom w amarantusach firmy Archon,na stronie pokazany jest domek z bramą garażową w kolorze okien,ja będę miała okna też w złotym dębie ale bramę chcę białą lub leciutko szarą,dach antracyt.

Moje pytanie brzmi który kolor lepiej,Twoim zdaniem będzie pasował,większość robi również rolety takiego samego koloru co okna,ale myślę że chyba lepiej w kolorze bramy no chyba że się mylę,jeśli to ma jakieś znaczenie to w wewnątrz będą białe żaluzje,to może nie kombinować z szarym?:)

 

Cześć Joluś :)

Wiec tak :rolleyes:

Ja w kolorze okien koniecznie dałabym drzwi wejściowe :yes: ( ja tak robię ;) okna , drzwi tejściowe orzech, rolety zewnętzrne dla mnie zawsze w kolorze okien..., brame garażową robie w kolorze jaśniutko szarym ale to jest nawiązanie do jasno szarej elewacji na piętzre domu, na parterze będzie biała elewacja ;) )

U ciebie zrobiłabym okna , dzrwi wejściowe złoty dąb, rolety w kolorze okien z zewnątrz :yes:

Brama biała, bo szara do niczego chyba by nie nawiazywała... :rolleyes: a antracytowy dach ... mój ulubiony :yes: :D

Moja subiektywna opinia..... ;)

 

Pozdrawiam serdecznie!!! :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Karolka :hug::hug:

ja chyba zmniejsze z każdej str po 15 cm - powinno wystarczyć -okno ma 254 cm czyli zostanie powiedzmy 220 cm - to też nieźle ; odległość od ściany do okna zostanie chyba podobna jak u Ciebie po prawej stronie w domku no 2. Jakbyś miała może jakieś zdjęcia z kuchni prosto na okno to byłabym zobowiązana :rolleyes:

 

PS mury ślicznie pną się do góry - cieszę się razem z Tobą - na prawie jakby to już u mnie ruszali z budową :D

 

 

isa dobra decyzja :yes: moim zdaniem będzie idealnie :yes: :D

A okno 220 cm to naprawde piene duże okno :yes:

 

zdjęcia mojej poprzedniej kuchni ( nowa będzie barzdo podobna,a wysoka zabudowa będzie identyczna ;) :p

 

http://img132.imageshack.us/img132/6132/dsc0648i.jpg

 

http://img560.imageshack.us/img560/6404/dsc0649o.jpg

 

http://img252.imageshack.us/img252/6963/dsc0653q.jpg

 

http://img707.imageshack.us/img707/8516/dsc0655ru.jpg

 

 

Pozdrawiam serdecznie :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Karolka:wiggle:

 

Zakupy świetne, telefonik fajny, ale jak dla mnie za duży:rolleyes: Ja mam IPhona i bardzo go lubie.

 

Widzę ze ekipa idzie do przodu, super. Przy takim tempie to coś mi się wydaję, że wiosna to bardzo realny termin przeprowadzki:yes: Widziałam na stronie domów z wizją że prawie każdy robi to dodatkowe okno przy kominku i zdecydowanie tak jest lepiej.

 

 

Hej Emilko :hug:

Ja kiedys też nie lubiłam większych telefonów , ten mi odpowiada ;) ale większego bym już nie chchiała :no:

Kochana przy mega dobrych wiatrach ten 1 sierpnia obstawiam ;) no może ostatnie dni lipca :rolleyes: :D ehhhh rozmarzyłam się :p

A okno przy układzie działki węższa a dłuższa jest obowiązkowe :yes: teraz to wiem ;)

Buziaki wielkie :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...