Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Madziulka na swój wątek i tak będę Cię namawiać :p

Natomiast z przyjemnościa goszczę twoje wnętzra u siebie :D :yes:

 

Pięnie masz!!!!

Stolik wkomponowął się super :yes: ściana tv i kinkiety pasują idealnie :yes:

Kolory ścian miodzio :)

 

 

P.S

Odpoczełam baaardzo :yes: :)

było intensywnie, wiec głównie odpoczełam psychicznie,ale to automatycznie przekąłda się na ciało ;) :D

 

Buziaki wielkie!!! :hug:

 

 

 

MarJel

No to dobtrze,ze wiesz,ze ja żalu żadnego nie mam :hug:

 

Pamiętam,zę mówiłaś ,ze pan altankowy mega opóźniony.... i że ogrody działały dłuzej niż miały, natomiast nie przypominam sobie,zebyś narzekała na wykonanie :no:

 

Ja owszem w goracej wodzie kompana, działać uwielbiam bardziej niż gadać a gadać lubie bardzo ;)

Ale aż tak zakręcona nie jestm jak się może wydawać, panuje nad sytuacją ;) :p

 

Dzisiaj wieczorem mam spotkanie z Panem Ogrodowym zobaczymy co przyniesie :rolleyes: :D

 

Buziak :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doranna odpoczelisy bardzo :yes:

Fajne miejsce + fajne towarzystwo = total relax :D

 

:bye:

 

 

rasia hej :)

Ty się prosze nie podśmiewaj ;) :p :hug:

Dobre ekipy doceniam, bo to skarb i 75% sukcesu :yes:

Pogoda potrzebna tylko i lecimy :D

Pozdrawiam serdecznie!!! :bye:

Odpoczeliśy cuuudownie, baterie naładowane wiec teraz trzeba szybko budować, bo zwariuję :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Karola:bye:

dawno mnie tu nie było i zaczynam powoli nadrabiać zaległości;) Pobytu w SPA zazdroszczę strasznie, też by mi się przydał taki reset, bo ostatnie tygodnie minęły bardzo intensywnie, a spowodowane to było naszą przeprowadzką:D udało się jeszcze przed świętami;) Powoli wracam do normalnego trybu dnia, ale lekko nie jest;) bo organizowaliśmy mini sylwestra, potem parapetówkę, a dzisiaj świętujemy 7 rocznicę ślubu:wiggle:

Pozdrawiam i miłego dnia:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się w poniedziałkowy poranek:hug:

Po cuuuudownym odpoczynku w spa ciężko wrócić do rzeczywistości :-(

 

Karolina i Artur to MEGA fajowi ludzie !!! (gdyby ktoś tego nie wiedział jeszcze :-) )

Czas nam upłynął szybko ZA SZYBKO

Ponieważ nie mogliśmy spędzić ze sobą sylwestra tego z 31.XII postanowiliśmy go przełożyć o tydzień na miniony weekend.

Były życzenia i szampan o pól nocy A co hahahhahahah

Swoją drogą takie wyjazdy to świetny pomysł

Ponieważ obie jesteśmy z różnych części Polski spotykamy się "gdzieś" nie mamy szykowania ani sprzątania potem ;)

tylko cały czas możemy przeznaczyć na rozmowy i relaks

 

Następny wypad planujemy już w maju ...ale to już zostawiam do opisania Karoli bo to jej wątek

 

Napiszę raz jeszcze było BOSKO a nasze motto z tego wyjazdu: "alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach " :lol2:

Pozdrawiam

:hug::hug::hug:

Saly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

MarJel

No to dobtrze,ze wiesz,ze ja żalu żadnego nie mam :hug:

 

Pamiętam,zę mówiłaś ,ze pan altankowy mega opóźniony.... i że ogrody działały dłuzej niż miały, natomiast nie przypominam sobie,zebyś narzekała na wykonanie :no:

 

Ja owszem w goracej wodzie kompana, działać uwielbiam bardziej niż gadać a gadać lubie bardzo ;)

Ale aż tak zakręcona nie jestm jak się może wydawać, panuje nad sytuacją ;) :p

 

Dzisiaj wieczorem mam spotkanie z Panem Ogrodowym zobaczymy co przyniesie :rolleyes: :D

 

Buziak :*

 

Karolka, nie zdążyłam powiedzieć wtedy o szczegółach, bo wpadliście jak po ogień, a potem nie było okazji:rolleyes:

 

U nas był troszkę problem z trawą z rolki....Kładli ją w największe upały, zamówili całość, a nie przygotowali jeszcze do końca podłoża( siatka na krety np.)

Trawa z rolki nie może zbyt długo leżeć zwinięta w rolce bo szybko gnije, a już przy wysokiej temperaturze gnije dwa razy szybciej....

Więc jedną dobę przeleżała ot tak, zanim zaczęli ją kłaść to już te rolki końcowe były całe rude i zakiszone i trzeba było wyrzucić bo się nie nadawały....

Ją najlepiej trzeba, szybciutko po przewiezieniu kłaść, niby o tym wiedzieli, no ale:rolleyes:

Szkoda im też było tyle trawy wyrzucić i część położyli lekko zgniłej , mając nadzieje że dojdzie do siebie i się przyjmie. Faktycznie część się przyjęła, część inna nie. W pewnym momencie nie wyglądało to za ciekawie bo były takie łaty ładnej i brzydkiej trawy. I tak przez kilka dni wycinali i kładli, wymieniali paski tej trawy:rolleyes:

Poza tym większych wpadek nie było :rolleyes: No oprócz tego czasu realizacji, który ciut się przedłużył ;)

Rośliny, Krzewy drzewka, wybrali bardzo ładne, chyba tylko 4 cisy się nie przyjęły, te zresztą mają wymienić na wiosnę. To i tak nie wiele jak na drzewka kilkuletnie, bo jak wiesz u nas już wszystko bardzo podrośnięte przyjechało i ogród od samego początku wyglądał na kilku letni, a wiadomo takie wyrośnięty roślinki gorzej się przyjmują niż te maleńkie.

 

Jest ryzyko, jest zabawa, ja marzyłam o dużych krzaczastych kulkach przed domem, a taki spory bukszpan, ma na przykład 3-4 lata i cena czasem przeraża bo potrafi kosztować ok 700zł np. a jeśli się nie przyjmie zwrotu kasy nie dostaniesz :rolleyes:, Ale okazy które wybrali są naprawdę śliczne:rolleyes: Mi się przyjęły kilkuletnie brzuski( za garażem) także chyba rękę do sadzenia mają :rolleyes:

To tak na szybko co zapamiętałam , jak coś to pytaj.

 

Pan P. robi naprawdę fajne projekty, wszystko będziesz miała opisane,narysowane, wraz z wielkością i ceną roślin, jeśli będziesz chciała ciąć koszty wybierzesz te mniejsze rośliny, ale wiadomo , na efekt trzeba będzie poczekać kilka lat. Całe reszta cenowo nie jest taka droga, najdroższe są krzaczki:rolleyes: np. cena nawadniania mnie mile zaskoczyła, polecam również siatkę na krety, a wręcz żądam , nie mam ani jednego kopczyka, a wiem jak ludzie narzekają i nie ma lepszego lekarstwa jak siatka ;)

Cena kamyczków granitowych również powala, trawka z roli też znośnie, ale warto ...mamy środek zimy , a moja trawa dziś jest zielona jak wiosną :rolleyes:

Co tu jeszcze.....:rolleyes:

Chyba tyle:P

 

Buziale,

 

A Wy znowu relaksik w spa:P Cholejrea takim to dobrze :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

rasia hej :)

Ty się prosze nie podśmiewaj ;) :p :hug:

Dobre ekipy doceniam, bo to skarb i 75% sukcesu :yes:

Pogoda potrzebna tylko i lecimy :D

Pozdrawiam serdecznie!!! :bye:

Odpoczeliśy cuuudownie, baterie naładowane wiec teraz trzeba szybko budować, bo zwariuję :rolleyes:

 

Naśmiewać się... jakżebym śmiała:no:!

U Ciebie naładowanie baterii kończy się nuklearną eksplozją!!! Karola skąd Ty bierzesz ten power???:rolleyes::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beauty :hug:

Dzięi Ci kochana ;)

No zamieściłam, pokusiłam odpoczynkiem w spa, to moze się więcej osób skusi :p

Masaże w takich miejscach to podstawa :yes: Od razu człowiekowi lepiej :yes: :)

 

Z pogodą w styczniu wiadomo,może byc różnie ale tzreba mieć nadziję :rolleyes: a poza tym skoro z FM tyle dobrych życzeń pogodowych płynie , to musi się udać ;) :D

 

U nas dzisiaj -3C, pochmurno, ale panowie pięnie dziąłją ze stropikiem :yes:

Na szalowanie, wiadomo pogoda moze byc rózna, byle na czas lania pogoda dopisała :stirthepot:

 

Pozdrawiam!!! :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żubróweczko :hug:

No juz się o Ciebie martwiłam!!!

 

Cuuudownie,ze się pzreprowadziliście!!! :D

GRATULACJE!!!! :wave:

 

PROSZE O FOTORELACJĘ :D

Oczywiście moze być tutaj :yes: :)

 

Widzę życie wiedziećie intęsywnie towarzyskie :)

No i oczywiście wszytkiego naj, naj, naj, z okazji rocznicy ślubu :hug:

 

:bye:

 

 

 

Saluś

Przecież Ty wiesz,ze ja Ciebie kocham miłością pierwszą :D :hug:

A Sylwestra to ja moge obchodzić i 5 razy w roku , a co ?!?! :lol2:

 

Kochana o maju nic nie będę na razie mówić, bo przecież przed majem, będzie się jeszcze duzo działo ;) :D

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia, zobaczymy co nam z tego wyjdzie :)

Dzisiaj spotkanie o 20.30. ma przywieść ze sobą koncepcję ogrodu ... porozmawiamy, napewno chce doprowadzic projekt do końca :yes:

Omówię z nim wszystkie etapy współpracy wykonania ogrodu, ceny poszczególnych etapów, czas realizacji itd. zobaczymy :rolleyes:

 

U nas będą musieli działać w 2 etapach.... na wiosnę, jak tylko pogoda pozwoli, kształtowanie terenu..... tak by Pan od kostki mógł dziąłać na docelowym terenie itd.

A po wykonaniu kostki i elewacji, musieliby wrócić i robić juz docelowy ogród :yes:

 

Ja spa uwielbiam i raz na jakis czas to mega resecik, dla ciała i ducha :lol2: :p

 

:bye:

 

 

 

Rasia ekspolozją mówisz ??? :lol2:

A niech tam :p byle sie dizło ;) Ja to juz chyba mam od urodzenia, ale zamiast słabnąć, uczucie wypełniającej energi wciąż wzrasta ;) :D

Wiec trzeba z nią coś robić,żeby mnie nie rozsadziło ;) .... no to buduję domke i pare innych zajęć też mam :D

Pozdrawiam seerdecznie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Joluś :)

Wiec tak :rolleyes:

Ja w kolorze okien koniecznie dałabym drzwi wejściowe :yes: ( ja tak robię ;) okna , drzwi tejściowe orzech, rolety zewnętzrne dla mnie zawsze w kolorze okien..., brame garażową robie w kolorze jaśniutko szarym ale to jest nawiązanie do jasno szarej elewacji na piętzre domu, na parterze będzie biała elewacja ;) )

U ciebie zrobiłabym okna , dzrwi wejściowe złoty dąb, rolety w kolorze okien z zewnątrz :yes:

Brama biała, bo szara do niczego chyba by nie nawiazywała... :rolleyes: a antracytowy dach ... mój ulubiony :yes: :D

Moja subiektywna opinia..... ;)

 

Pozdrawiam serdecznie!!! :bye:

 

Karolciu,bardzo dziękuję utwierdziłaś mnie w przekonaniu że,jednak pierwsza myśl jest najlepsza a była taka jak Twoja,tylko że ja buduję pierwszy dom ale wiem ze ostatni;) i zaczęłam kombinować jak koń pod górę,że może tak czy siak,a może kolor inny itp.Nie potrzebnie człowiek komplikuje sobie życie:bash:,ale chyba świeżaki tak mają:sick:

Edytowane przez JOLA440
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziulka, spotkanie rozpoczeło się pół godziny później ;)

Coś tam juz wiem ale cała reszt przed nami :D

 

 

JOLA ciesze sie,ze jakoś mogłam pomóc ;) :hug:

Wiesz ja buduje trzeci dom i co chwilę mam jakieś zaćmienie, albo chęć przekombinowania ..... właśnie dlatego boje isę jak ten trzeci domek wyjdzie :o

U Ciebie bedzie ślicznie, a czasmi lepiej przemyśłeć coś tysiąc razy, mimo,ze skutkiem tych przemyśleń jest czesto powrót do pierwszej myśli ;)

Pozdrawiam!

 

 

Ślężaneczkoo :)

Hej miło Cię widzieć :hug:

Sam derwniany taras nie będzie duży :no: jakies 15m2 a na nim tylko część mebli wypoczynkowych, takich z poduchami na kawusię ;)

Miejsce ze stołem , krzesłami i grillem będzie dalej w ogrodzie....

Za tarasem bedzie sie zaczynać pierwsza część ogrodu na całą szerokość działki i na ok 8 -10 metrów w głąb.... potem szerokie schody i niższa część ogrodu :rolleyes:

 

Pozdrawima :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...