Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Karolina,

to Ty masz tempo ekspresowe!!!

Działka kupiona chyba parę dni temu, a już prace trwają, do tego wybierasz/ zamawiasz okna i szukasz narożników???:D:D:D

Dziewczyna - błyskawica!!!

 

Jeśli jeszcze pamiętasz, proszę napisz skąd ten cudny żyrandol w salonie w domu nr 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anetko powiem tak ja nie znam żadnej innej osoby tak pozytywnie nastawionej do zycia i tak pełnej energii, Karolcia do wszystkiego podchodzi bardzo optymistycznie, a swoją drogą jest bardzo stanowcza i doskonale sobie daje radę z ekipami budowlanymi :) Tylko pozazdrościć :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc, że zdobywaliśmy szczyty miałam na myśli górskie szczyty:D:D:D Nie miałam na myśli świntuszenia hehe

Piszesz, że lacobel też byłby fajny...hmmm muszę przemyśleć ;);) Wciąż marzy mi się mdf szczególnie widząc dzisiaj montującą się moją kuchnie, którą już uwielbiam mimo że nie jest skończona:yes::yes:

Karolcia zapomniałam napisać, że działka wygląda bardzo fajnie. Taka "klimatyczna" przez te drzewa itd nie wspominając, że bardzoo duża:yes::yes:

Ceny za robociznę kosmiczne tzn ta pierwsza ;) ;) Mnie to zawsze śmieszy jak fachowcy mówią, że ich wycena jest już z rabatem "po znajomości", też tak mieliśmy kilka razy ;);) Spadaj panie na drzewo z taką znajomością :mad:

A będą wylewki jeszcze w tym roku, czy wciąż papierzyska i pozwolenia są numerem jeden u Was w domu:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharlotka :)

Spoko działka ma już kilka ładnych tygodni więc stara jest ;)

Działam na ile mogę, niestety nie wszytko mogę jeszcze załatwiać a tak bardzo bym chciała :cool:

Żyrandol w salonie to ALEKSANDER chyba firmy SINUS ale jak wrzucisz w google grafika żyrandol Aleksander to od razu Ci wyskoczy a klikając w obrazek zobaczysz kilka sklepów które maja ten model :yes:

Pozdrawiam serdecznie!!!

 

 

 

aneta s

Bardzo mi miło,zę do mnie zajrzałaś :yes: :)

No ma troche życiowe ADHD na które normalnie nie narzekam, ale bywa też irytujące ;)

Załoze sie,ze gdybyś podjeła sie budowy nr 2 to poszłoby znacznie łatwiej :yes: więc kto wie może kiedyś się skusisz ;)

Pozdrawiam serdecznie!

 

 

Ala dzięi kochana ale .... :oops:

Optymizmu zwykle mi nie brakuję, bo uważam ,zę pozytywnym myśleniem i podejściem ułatwiamy sobie życie i sprawiamy,ze otoczenie i życie też do nas tak podchodzi ;) :)

 

 

S.P witam weterankę budowlaną :hug:

Wiesz ja jak budowaliśmy dom nr2 to byłam świecie przekonana że trójki nie bedzie wcale albo nie w ciąglu najbliższych kilkunastu lat ;)

Ale budowanie uzależnia.... :D

Dzięki za kciuki, napewno się przydadzą :yes:

Pozdrawiam serdecznie!!!

 

 

Madziulka juz ja tam w wasze szczyty aż tak nie wnikam ;) :lol2: :hug:

 

Kochana no biały mdf jest super, ja jestem bardzo zadowolona :yes: A Ty jakim systemem będziesz mieć zamykane te szafy łamany? otwierany czy przesówny?

 

co do wylewek to ja bardzo chętnie :lol2: tyle tyko że nie ma szans :no:

W tym roku chudziak na 100% moze coś ruszymy z murami i tyle.... tynki to późna wiosna :yes:

Buziaki :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) Jestem pełna podziwu dla Was, że budujecie po raz trzeci.

Mam czarny granit w kuchni ( kuchnia mdf biały lakier+czarne blaty) i opiszę Ci moje spostrzeżenia. Okruszków , pyłu, kurzu nie widać, ale dlatego ,ze taki blat trzeba non stop wycierać, bo widoczne są maziaje. Dotkniesz ręką i zostają ślady.Przetrzesz zwykłą szmatką i nie wytrzesz maziajów, odcisków palców. Ja non stop spryskuję płynem do szyb, przecieram ręcznikiem papierowym i poleruję ściereczką zieloną jana niezbednego do szyb ( albo sama zielona ściereczka bez płynu) Nie jestem pedantką, ale te maziaje są wnerwiajace. Nie wiedziałam jak zamawiałam granit, teraz może inny blat bym wybrała. A może i nie, bo strasznie mi się podoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ala dzięi kochana ale .... :oops:

Optymizmu zwykle mi nie brakuję, bo uważam ,zę pozytywnym myśleniem i podejściem ułatwiamy sobie życie i sprawiamy,ze otoczenie i życie też do nas tak podchodzi ;) :)

 

 

Dokładnie jest tak jak piszesz, w dużej mierze otoczenie jest zależne od nas samych:)

 

Ja to jeszzce mówię, zło dobrem zwycięża :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejęzyczyłam się, chodziło mi o mury nie wylewki- duża różnica :lol2::lol2:

Super, że coś już będzie widać w tym roku!!

Karola proszę Cię "skop pupę" Marjelce jak ją spotkasz następnym razem:mad: Rozumiem, że ma już nas dość, ale żeby się chociaż nie pożegnać :mad::mad::mad:

:hug:

 

P.S Po dzisiejszym młynie jaki mieliśmy na budowie, składam Ci jeszcze raz ukłony za ten "trzeci raz" bo ja już miałam momentami dość i cały dzień byłam w wielkimmm stresie.

Szacun:)

Edytowane przez Magdzinska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko Gratuluję serdecznie! I trzymam kciuki :)

Jestem pewna, że wnętrza twojego domku będą najpiękniejsze. Z młodymi projektantami to jest tak, że z czasem się wyrabiają, rozkręcają, nabierają odwagi, mają coraz to lepsze pomysły :yes: także do boju ! Jest tyle cudowności na tym świecie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adriado Witam :)

Połączenie białego mdf lakierowanego i czarnego granitowaego baltu jest dla mnie baaardzo ładne, elegancki i ponadczasowe ale właśnie obawiam sie tej praktyczności ;) :yes: Bo mimo,że blat będzie piekny to jak będzie mnie wkurzał 10 razy dziennie to szybko to miłośc wygaśnie.

 

Tak jak juz nigdy nie zrobie polerowanego czarnego gresu na podłodze :no: :sick:

Mam w wc na dole i to jest koszmar!!! :sick:

 

Sprawa jeszcze z granitem do przemyślenia :yes:

 

Bardzo dziękiuje,ze napisałaś o włąsnych doświadczeniach bo takie są najważniejsze :yes: :hug:

 

 

Co do sklepu to niestety nic nie przychodzi mi do głowy :no: MarJelka ma ale ona kupowała z tego co pamiętam przez internet :rolleyes:

 

Pozdrawiam!

 

 

emiranda

Nasz dom to bedzie ta wersja z dachem nad garażem, tak będzie też stryszek, bo nad stropem głównym domu nie ma miejsca :no:

Na taras nad tak dużym garażem nasz będzie miał 6,2 x 8,0 nie zdecydowałąbym się :no: No chyba ,ze dom z tej strony miałby cuuudowny widok np: na morze :lol2: A nie na sąsiadów ;)

Projektowo taras jest w wersji domu z pojedynczym garazem :yes:

 

 

Magdusia no to jak o mury Ci chodziło to mam nadzię,że to uda sie zrobić chociaż w jakimś małym stopniu ;) :D

A MArJelce kopańsko tyłka sie należy :yes: ;) Mam nadzije,ze jeszcze jej się zmieni i wróci kiedyś na łono FM :yes:

 

Madzia moze i Tobie sie jeszcze zmieni i to nie będzie Twój ostatni domek ;) :D

Ja chce zobaczy fotki Twojego domku bo będzie foch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :p

 

 

Janiela

Bardzo dziękuję :hug:

Wiesz projektanci to moze tak i maja ale ja mały pikus jestem i to tylko na potrzeby swoich domków :rolleyes:

Mam nadzie ze jakos przy Waszej pomocy uda mi sie sklecic wnetrza nowego domu.... :hug:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skop Marjelce dupsko ile wlezie !!!!!:p:P:P

Tak nas porzucić!!!

Karolcia zdjęcia obiecuję przesłać na priva jak tylko będzie coś uprzątnięte. Dziennika na pewno nie będzie, bo tak jak pisałam kiedyś u Oli U. mój dom w dużej mierze jest inspirowany forum (jak już wiesz Twoim domem również) :p A nie lubię podpisywać się pod czyimiś pomysłami. Nie podoba mi się nieraz jak ktoś zamieści zdjęcia i ewidentnie widać, że "skopiował" pomysł, a nie wspomni o tym ani slówkiem;);):no::no: Ja tak nie lubię :no::no: Oczywiście forum jest po to, żeby czerpać inspiracje, ale myślę że było miło napisać od kogo był ten pomysł.- takie jest moje zdanie;);)

 

Pytałaś mnie o szafe- chciałabym podobną jak u Ciebie, tzn łamaną :) Tylko mój małżonek psioczy, że mdf taki drogi:( że może powinnam poszukać tańszego materiału. Jestem rozdarta bo wiem, że kasa się kończy, a z drugiej strony nie chcę nic innego...tak sobie ponarzekałam u Ciebie:)

Edytowane przez Magdzinska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolino

 

Ja tak krotko i z doskoku,ale nie moglam tak cicho i bez komentarza;)

 

Jestescie NIESAMOWICI!!!Gratuluje odwagi,nietuzinkowosci i przepieknego projektu!!!

 

Jestem wielka wielbicielka Domow z Wizja,szkoda ,ze trafilam na nich po tym jak mialam wylane fundamnty mojego:rolleyes:

 

Jestem przekonana ,ze przejdziesz sama siebie i wnetrza beda oblednie piekne!!

 

TRZYMAM KCIUKI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lea**

 

Tak jak napisałam wyżej granit będzie na 100% narazie stawiam na kremowo beżowy ale granit :yes:

Czarny wyglada pieknie wiec napewno bedziesz zadowolona :yes:

 

 

Kurcze zazdroszcze ci jasnego granitu -wiesz:p.My już zostawimy czarny,nie będziemy zmieniac projektu kuchni :no:

Ach Karolcia pieknie będziesz miała w nowym domku :)

Przewertowałam prawie cały Twój poprzedni dziennik i nie znalazłam informacji o schodach zewnętrznych z przodu domku.Powiesz mi kochana z czego masz schody-są piękne, jaki to kamien,płytka please ?

Edytowane przez lea**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyboru wykonawcy :).

Ten pierwszy chyba pomylił lata, bo takie i wyższe ceny to były standardem w 2007 ;).

Albo uznał, że skoro proponujesz po raz kolejny współpracę, to BARDZO zależy Ci właśnie na nim ;).

W każdym bądź razie masz już 30 tys. zaoszczędzone - ach jak miło :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...