Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

Żubróweczko :hug:

No juz się o Ciebie martwiłam!!!

 

Cuuudownie,ze się pzreprowadziliście!!! :D

GRATULACJE!!!! :wave:

 

PROSZE O FOTORELACJĘ :D

Oczywiście moze być tutaj :yes: :)

 

Widzę życie wiedziećie intęsywnie towarzyskie :)

No i oczywiście wszytkiego naj, naj, naj, z okazji rocznicy ślubu :hug:

 

:bye:

 

 

 

 

Dziękuje bardzo:hug: Jeszcze nie czuję, że to "nasz dom", ale może niedługo się przyzwyczaję do mieszkania w nim;) Fotorelacja będzie, ale jak już trochę ogarnę wszystko tak jak ma być, a z małą na rękach idzie mi to wszystko strasznie wolno:sick:

 

Zakupki świetne:yes: Ja uwielbiam czerń pod każdą postacią więc wszystko baaaardzo mi się podoba:yes:

 

Pozdrawiam:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karola ja moje dziecię ostatnio usypiam....2 godziny :sick: Już nie wiem co mam robić i to nieważne o której ją kładę spać i czy śpi w ciągu dnia czy nie tak czy siak usypianie trwa 2 godziny....dramat

 

Już widzę, że sypialnia będzie cudna zresztą tak jak poprzednia :) Kobieto idziesz jak burza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolka, a kiedy ty odpoczywasz:o. Co do malutkiej to tak zwany bunt dwulatka czyli (chce, ale nie chce, daj mi to, nie chce tego itd). Mój na szczęście sam zasypia i przesypia cała noc, ale za to w dzień jego słynne rzucanie na podłogę i jego mocny charakterek dają mi się we znaki. Moja koleżanka pocieszyła mnie, że to tak trwa tylko do czwartego roku życia:bash:. Jeżeli to prawda to mnie niedługo wywiozą nogami do przodu, lub do wariatkowa.

 

A sypialnia zapowiada się sympatycznie, jasny szary uwielbiam oczywiście w dozowanej ilości. Trzymaj się mocno:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kamiku :)

Nioooo :rolleyes: mi też się podoba baaardzo :yes:

Pozdrawiam!!!

 

 

Sharlotka hej :)

Tak, kupiłam dokładnie te same, które wkleiłam na fotce :yes:

Niestety z dostawy w ciagu 2 dni robocze, zrobił się termin -koniec stycznia- no ale na szczeście kiedy kupuje się wczesniej ( a w moim przypadku o wiele za wczęsnie :lol2: nie ma problemu ;) )

 

Zakupy lubię :D Szczególnie te domowe ;) Ale na finishu budowy, jak większość budujących mam dosyć i ostatnie wybory są już na siłę i od niechcenie ;)

Wieć wcześniejsze kupowanie w moim przypadku to podstawa ;)

 

 

Tosiu i jka doszedł mail ??? Jak nie to wyśle raz, jeszcze tylko daj znać ;)

Tosiu antresole masz ?! :D Będzie duże wooow :yes: :D

Daj coś jeszcze :p

 

 

 

paciorki witam serdecznie :)

 

kochana co z tego,ze tak niby pędze i kolejny dom buduję jak po tych trzech latach bilans wychodzi tak,ze i tak jestem bezdomna :lol2:

 

:hug:

 

Wiesz,ze do mnie nie dociera,ze ma nie być budowy nr.4 ??? :o:o

Tzn. nie mysle broń Boze o tym,zeby budowac kolejny dom, ale ja od kilku lat jestem w trakcie albo planowania budowy,a albo budowania albo wykańczania itd.... nie pamiętam już jak to jest jak tego całego procesu budowlanego nie ma :o:rolleyes: :D

 

No ale szukam sobie sensownego zjęcia , co by już osiąść na pupie i jednoczęsnie uspokoić moje ADHD :D

 

Pozdrawiam serdecznie, zagladaj, odzywaj sie a ja dzisiaj przybywam do Ciebie z rewizytą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śleżanka faaaajna altanka :D :yes:

takie nowoczesne mi się podobają :yes: :D

 

 

Olcia czesć :hug:

Dzięki ;) no altanki fajne sie tu przewijają :D

 

 

 

Fra witam serdcznie u mnie :)

Bardzo mi miło!!!! :)

Zaglądaj, odzywaj sie podpowiadaj ;) :yes:

Zaraz wyśle wszystkie namiary na priva ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żubroweczko, z każdym dnie domek będzie co raz bardziej "Twój" :yes:

A na zdjecia nie każ nam długo czekać, bo ja nie wytrzymam :p no plisssss, nie dopieszaja aż tak bardzo wszytkiego ;)

Buziaki :bye:

 

Nesska no to sie rozumiemy :sick: . U Julki się to wsztko zmienia, raz trwa to 15 minut a ostatnio własnie masakra, potem coś pośredniego znowu jakiś czas lepiej i znowu słabizna :rolleyes:

No nie wiem własnie jeszcze co z tym łóżkiem ??? chce tapicerowane ale bez wielu przeszyć czy pikowań chyba :confused:

 

A moze macie inny pomysł na takie tapicerowane łóżko ???? :confused:

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorana :hug:

 

Wiesz, szczerze mówąc ja odpoczywam, jak działam ;) :D

 

No to mówisz jeszce dwa lata ?!?!? :bash:

Julka sama zasypiała od urodzenia do 11 miesiaca, potem był 3 tyg. choroby, 4 jedyneczki wychodzące jednoczesnie, antybiotyki i usypianie staneło na głowie.....

Nocki przesypia co raz lepiej... ale ostatnie zasypianie.... :(

 

W ciągu dnia bywa różnie od aniołka, do dizbełka wcielonego ... na pewno spory wpływ na te gorsze chwile w zachowaniu ma nuda, brak wychodzenia na dwór, teraz kiedy była chora.... no i wogóle zima.... kiedy spacery trwaja 30-40 min. a nie jest to kilka godzin na dworze jak w lecie ;)

 

Ona i tak potrafi fajnie sie sama bawić, chodzi, śpiewa, odgrywa scenki z zabawkami ;) no ale sa momenty ,ze ręce mi opadaja, nic do neij nie dociera, proszenie, mówinie o krze, o nagrodzie no poprostu nicccc! :sick: ale jakoś przetrfamy, musimy, byle to się skończyło wczesniej niż za dwa lata ;) :lol2:

 

Pozdrawiam serdecznie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karocia mnie osobiście duzo lepiej podoba sie Twoje dawne łózko jak na mój ust to drugie bez tapicerowania slabo bedzie wyglądąc, ale to tylko moje zdanie. Ja osobiście jestem fanką łóżek drewnianych oto mój faworyt

3397508c5eeaecbc845b584d2fde4147.jpg

stąd

w wielkiej sypialni pięknie by wyglądało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola mi się podoba zamysł sypialni :rolleyes:

Dobrze, że zostawiłaś sobie oświetlenie, bo jest bardzo ładne i na tyle uniwersalne, że będzie pasowało cobyś nie wymyśliła z sypialnią :rolleyes:

 

Pomysł komody z wiszącym lustrem z lustrzaną ramą , nie może mi się nie podobać;) bo to mój pomysł ;):p

 

Jeżeli tak byś to zostawiła, to widzę szafki nocne o których pisałaś w dzienniku :rolleyes:

 

W tym momencie robi się nam bardzo chłodno, należałoby to ocieplić łóżkiem w tkaninie , ja widzę w tym wszystkim wysoki zagłówek....Czy będzie on pikowany, czy tylko z kedrą , to już szczegół i kwestia gustu mi obie wersje się podobają :rolleyes:

 

Koniecznie wykładzina jasna :yes:

 

 

Zasłony, narzutki, ale to jeszcze za wcześnie ...i będzie PIĘKNIE!!!

 

 

 

A jakieś płytki juz wybierasz?

 

 

Karola ty juz masz chyba 3 konsole w domu i chcesz dokupić czwartą???:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa, i jeszcze do genialnego pomysłu z lustrem i konsolą ;):rotfl: widzi mi sie krzesło pikowane w stylu łóżka, lub gościk coby pasował do szklanego lutra i szafek nocnych ewentualnie wtedy z fają poduchą :rolleyes: Na konsoli lampka z abażurem, wszytko to pod warunkiem jakby konsola miała pełnić funkcję toaletki....a w sypailni to dobry pomysł na taki kącik ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncepcja sypialni przemawia do mnie jak najbardziej. Duże, jasne pomieszczenie zdecydowanie na tak:)

Proste, nie pikowane łóżka też fajnie sie prezentują, do tego tak jak mówisz jakies stoliki nocne, ja nawet poszłabym w kierunku szklanych ze stalowymi nózkami wtedy lustro te od Madzi i konsolka kilka dodatków w postaci poduszek itp i jest pieknie;)

 

Zostawiam zdjecie łózka, mi sie podoba

 

http://img405.imageshack.us/img405/695/zkoss.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochane dzięi za odzew :hug:

 

emiranda hej :)

Moje poprzednie łóżko ma już nowych włąscicieli, skrzypiało i mi się troszeczkę odwidziło ;)

Teraz chce koniecznie tapicerowane ale własnie jakąś prostrzą, ponadczasową, elegancką wersję :rolleyes:

Niestety ja nie lubie drewnianych wezgłowi :no:

Lubie móc oprzeć się na miękkim wezgłowi :yes:

Ale dizęi za głosik Alu :hug:

 

 

Tosiu rotule montuje się już później, natomiast wczesniej dobrze,zeby firma przyjechała i sprawdziłą wszytko, bo ważne jest by była w tch miejscach gdzie wypadają rotule dobrze zrobione wylewka, by nie trafiły one np na styropian, bo potem jest klops, dużo nerwów, fuszeki i dochodza koszty,a wiem,ze to sie zdarza.... u nas problemu na szczeście nie było :no: Ale skontaktuj sie wczęnsiej z foirmą i niech wpadnie na oględziny ;)

 

A recepty nie chche realizować :no: :p

O nie, nie, nie, ja mam inne plany na najbliższe 3 latka :p ale potem to chętnie ;) :D

 

P.S

maila wysle raz jeszcze jak tylko uśpię julkę :yes:

 

 

 

Martuśka, dzięki za głos :yes:

Ja nie chce w sypailni takiej typowej toaletki :no: ale własnie wąska prosta konsolka na której moze stanać ramka ze zdjeciem czy ładna butelkaa perfum ;) nad nia właśnie lustro Madzi ZZZ i tak jak pisałam dzisiaj czy wczoraj u Ciebie w dzienniku do tego planuję ghosta :D

Pikowanego,cieższego nei chcę :no: ma być lzej ;)

 

 

Na parterze będzie ta nowa czarna konsolka co kupiłam kilka dni temu i na niej właśnie nowa czarna lampeczka :yes: w sypialni lampki na konsolce nie bedzie :no:

 

 

Wykładzina w sypialni w grę wchodzi tylko jasna i najlepiej taka jaką miałam, bo sprawowała sie super a ja mam ochote nadal na lekką sypailnię :yes:

 

W sypailni pojawi sieteż jakaś tapetka częściowo, ale gdzie dokładni i jaka to jeszcze nie wiem, musze najpierw w główce dograć reszte elementów :D

 

 

Wizje łazienkowe jakies tam już mam ,a le wszytko sie jeszcze w główce kształtuję wiec nic nie mówię :no: :p

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nesseczko no właśnie mam ochote na tapicerowane, ale juz bez tych wszystkich przeszyć, pikowań itd. ;)

Wrzucaj tutaj, można , można :yes: :hug:

 

Pokój Julki niedługo wrzucę "na tapetę" :yes:

Ale to ogólnie, ściany jaśniuteńki szary, ciepły odcień, meble białe ..... reszta to dodatki, rózne faktury i przewijajacy sie delikatnie róż ;)

Na razie jeszce moge urządzac pokoik niemal sama, pewnie ostatni raz :p potem włascicielka bedize rządzić :D

Pozdrawiam serdecznie :bye:

 

 

mariomili hej :hug:

CIesze sie,ze komus ta wizja tez isę widzi :D

No mi te szkalne stoliki bardzo się widzą :D mam czas będę szukać :D

Buziaki :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło sie czyta te Twoje plany...fajnie miec juz przetestowane chociaz trochę w jakich wnętrzach czujemy sie dobrze a w jakich jest coś do poprawki :rolleyes:

 

Mam pytanko czy pamietasz może jakiej firmy były lampki zewnętrzene w domu nr 2 - te obok drzwi wejsciowych i na ogrodzeniu ??

Gdzieś sobie je zapisałam bo pamietam na fotkach ze dawały ładne światło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ivy17 :)

Budowanie kolejnego domu i urządzanie go czasmi bywa trudniejsze niz w przypadku pierwszego domu/ mieszkania ....

Ale też często jest łatwiej i trzba z tego doświadczenia korzystać :yes: ;)

 

tutaj masz link do jakegos sklepu, gdzie te lampy są ;)

http://www.lampada.pl/lampy-zewnetrzne-scienne/333-owietlenie-massive-161204710.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...